SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test sponsorowany :Poprawa Wydolności: Beta Alanina i Kreatyna – Rywalizacja Activlab

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 31239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
marylinnn

2x30 min na ergometrze wioslarskim tempo wioslowania nizsze niz zwykle o jakies 2 sec na 500 m.

z ciekawości zapytam jakim tempem pływasz ( jaki czas ma 500 m) pod czas treningu ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
normalnie plywam 1:58.6 a dzisaj to bylo 2:00-2:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
marylinn długa droga do tak okablowanych nóg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
no powiem ci ze kable to dosc specyficzna rzecz. u mnie sie pojawily odrazu jak zjechalem z 82 na okolo 76 .:) mysle ze w 2 lata bez problemu mozna ogarnac dobre kable . najwiecej to genetyka no i BF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
kilka fotek z roznych dat. w kazdym wypadku nie sa teraznijsze. jutro ide na silownie i pojdzie pierwsza porcja nitro capsow to zobaczymy czy ladnie zylki wyjda . moze jakies foty na pompie zrobie ;)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Zaj**iście suchy jesteś <yes>

Co do kabli to główną rolę gra tutaj poziom smalcu. Ja mam 4 żyły na brzuchu, na "łezce" na udach też 2 :) Na mono podchodzę wodą, ale dalej widoczne są :D

Dopiero wypiska z wczoraj, bo dopiero neta mi włączyli...


26.10.'12

Dzień Nietreningowy



Dieta:

1.owsiane,jaja,mleko,miód,jabłko
2.łosoś,ser żółty,brokuł,kalafior


3.jaja, kiełba, masło, brokuł,kalafior
4.twaróg,pomidor,cebula, kapary



warzywka z parowaru

Suple:

4 tabletki kreatyny
20g stamina booster na aerobiku
4 kapsy beta alaniny

Tabletki kreatyny smakowe, delikatna pomarańcza, lekko słodkie, ale nie bawię się w ssanie tego, tylko od razu połykam... nie mam po prostu czasu na żucie :P

Smak stamina boostera nie nudzi mi się wcale, piję z ogromną przyjemnością. Nie wiem od czego to zależy, raz mam mrowienie takie, że tylko się drapię non stop, a czasami w ogóle :/


Miałem 2h zajęć grupowych. Przesadziłem z rhodiolą w ciągu dnia, zbyt dużo mi się sypnęlo (jakieś 700-800mg) i okrutnie mnie wyciszyło, non stop senny, obojętny, po prostu za dużo tego,(dawka jednorazowa to tak 200-250mg). Do tego stopnia, że ledwo poprowadziłem zajęcia Yerba, zielona i kakao nie pomogły. o 20 godzinie już spałem
Już więcej tego błędu nie popełnię. W zasadzie nie miałem po co się wyciszać.

Ramiona obolałe miałem i w zasadzie tylko to mi dokuczało.

27.10'12

Dzień Nietreningowy


Dieta:

1.jaja, chleb żytni, pomidor
2. twaróg,pomidor,
3.*
4*
5. whey?

* imieniny dzisiaj, są powody by świętować, nie będę sobie żałować szamy. Tort, ciasta, 2gie danie, sałatki, wszystko na bogato itd. Z alko to szampan i wino będzie lecieć, vódki nie lubię :P Śpię u dziewczyny, to jak będę mieć ochotę na noc zapiję wheya, ale znając życie nic więcej nie będę w stanie zjeść



Suplementy:

4 tabletki kreatyny do śniadania

aaaaa, bym zapomniał

jutro trening hrhrhr

Zmieniony przez - Aylar w dniu 2012-10-27 15:46:47


EDIT: ALE SIE NAZARLEM

od teraz tydzien nie cheatuje, serio.

Zmieniony przez - Aylar w dniu 2012-10-27 21:01:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 678 Napisanych postów 6777 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66823



26.10.2012 Dzień Treningowy

TRENING

Bieg 15 km -1.41.01


DIETA

I
5 jajek, 50g szynki konserwowej cebula 2 bułka orkiszowa
II
100g owsianych 30g WP95 mleko 0% 240ml
III i IV
wątróbka drobiowa 200 g pieczywo razowe warzywa
V
łosoś 180g bułka orkiszowa


SUPLEMENTACJA

kreatyna - 5 g naczczo

Przed treningiem
- 10g Stamina Booster
- 10g BCAA Xtra
- 4g Beta ALanina

Po treningu

- 50g HOT
- 10g EAA Xtra
- 5g Kreatyny

15 min po
- 30 g Whey Protein 95


KOMENTARZ


Dobry trening ,fajnie się biegło czuć poprawe wydolności.
Błędnie podałem na samym początku date biegu w krórym się będe chciał sprawdzić jest on 04.11 a nie 09.11 jak wcześniej mówiłem.Więc środkowy test Coopera odłoże o tydzień aby był bardziej miarodajny.
Często biegam już po robocie i już się szrówa robi dlatego teraz musowo biore czołówkę na bieganie bo by mnie jakiś kretyn rozjechał .
Weekend robie OFF od treningu delikatnie sobie udo obtarłem w piątek.


jaką akcje miałem na bieganiu dziś :
Biegam małouczęszczaną wąską drogą gdzie teoretycznie jest asfalt ale w praktyce więcej dziur , trochę wzniesień i zbiegów dla mnie ok.
Dziś zapierdziela tam typ karawanem ,młody jakiś widać że ledwo co zdał prawko i chciał poszaleć służbowym a tu nagle jedno wielkie j** na dołach ... dobiegam typ ze łzami w oczach tylne drzwiczki rozj**ane na ulicy połamana trumna leży dobrze że pusta
Koleś cały sie telepie i tylko "co szefowi powiem" dałem dobrą rade "Powiedz że ożył i sp******ił" chyba z 7 km biegu miałem ubaw





Zmieniony przez - żeleś w dniu 2012-10-27 22:09:41

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441

DZIEŃ 19
dzis mialem miec bieg , ale po uzgodnieniu z trenerem zostalem w budynku zeby sie nie narazac na jakies powiklania po chorobie .
po treningu od okolo 15 godziny "balowalem" . z okazji urodzin przyjechala do mnie rodzina potem znajomi. od poniedizalku jedziemy konkret z tematem:).


SIŁOWNIA OBWODOWA 20 powt na cwiczeniu 3 obwody
1.dociaganie z odstawianiem 60kg
2. naskoki na gumy
3.brzuchy lawka skosna 10kg
4.dociaganie babki lewa/prawa reka 17kg
5.suwnica 120kg
6.opady z talerzem na plecach 15kg
7.dociaganie bez odstawiania 40kg
8.przysiad 50kg
9.brzuchy zwykle 10kg
10.dociaganie babki do brody
11.wyskoki z hantlami 2x5kg
12.orly

+
40 minut ergometru w normalnym juz tempie treningowym co mnie cieszy czyli 1:58.2 na 500m



Dieta jak to dieta na imprezie rodzinnej od 15 do wieczora przy stole. ale dosc dobrze jadlem. ryby po tajsku ryz z warzywami devolay itp . ciasto tez oczywiscie wpadlo :). ale tak jak mowilem od poniedizlaku chce przejsc naprawde w konkretny tryb trenowania tak wiec dieta tez sie zmieni .



2x5 creatine tabs
2x2 arthreo free(chyba dzialaja bo nie dokucza mi juz kolano :) )
4 caps beta alanine
10 bcaa okolo treningowo
6 nitro caps przed silownia. (chyba bd musial zmniejszyc dawke do np. 4 poniewaz nogi i plecy troche spuchly )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
28.10.'12

Dzień Treningowy


Dieta:
1.owsiane,mleko,jaja,jabłko
2.whey
3.deska serów, pomidor, brokuł
4.jw. + migdały
5.nie wiem zupełnie


Suplementacja:
2x4tabletki kreatyny do śniadania i po treningu
20g stamina booster na treningu
20g leucine xtra po trenigu
50g wheya 6 protein blend
4 kapsułki argininy przed treningiem
4 kapsułki beta-alaniny przed treningiem

Trening:

+ 3 serie uginań ramion sztangielkami z supinacją

30 minut cardio na rowerku

tyle na dzisiaj

Zmieniony przez - Aylar w dniu 2012-10-28 15:20:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22273
Dziś wolne :)



1. Posiłek.
- 200g płatków owsianych
- 4 jajka
- 100g twarogu

2. Posiłek
-200g kurczaka
-150g ryżu
-warzywa
-oliwa

3. Posiłek
-200g kurczaka
-150g makaronu
-warzywa
-oliwa

4. Posiłek
-220g kurczaka
-200g makaronu

5. Posiłek
-300g twarogu półtłustego
-10g rozynek



Rano.
-4kaps. Monohydrantu
-10g Stamina Boster

W ciągu dnia.
-75g Whey Gainbody
-Soya Pro 30g

No Noc
-Soya Pro. 50g
-4 kaps. Monohydrantu
-2 kaps. Daa

MIkusi^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko EXP Megabol Infusion opinie

Następny temat

białko w jednej porcji z masówką

WHEY premium