SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test sponsorowany :Poprawa Wydolności: Beta Alanina i Kreatyna – Rywalizacja Activlab

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 31032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
24.10'12

Dzień Nietreningowy



Dieta:

1.owsiane,jaja,mleko,miód, jabłka
2.mozarella, pomidor, cebula

3.twaróg, jabłka, pistacje
4.whey
5.twaróg, cebula, pomidor, pistacje

Suplementacja:


20g stamina booster na aero
4 tabletki kreatyny do śniadania
4 kapsułki beta alaniny
40h wheya po aerobiku


Zmieniam zdanie o 6 protein blend smak truskawka

teraz oceniam je jako bardzo smaczne, aczkolwiek do bardzo słodkich białek dużo brakuje, konsystencja jak dla mnie idealna, nie za gęsta nie za rzadka :)



Z ruchu na dzisiaj, to 2h zajęć grupowych na aerobiku...
Barki mocno opuchnięte po wczoraj, prostowniki i 2jki fest obolałe, ale co tam, zajęcia prowadzić trzeba

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441

DZIEŃ 15/16
W te dni niestety tylko walka z choroba. ogfromna temperatura i dokuczliwy kaszel. dieta trzymana słabo same jakies smieciowe zarcie typu platki smakowe albo serki homogenizowane. suplementacja jak w normalne dni zeby utrzymac ciaglosc cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 352 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5811
Jak zobaczyłam to zdjęcie mozzarelli od razu poczułam głód przed kolejnym posiłkiem To chyba fajna szamka na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Akurat w lidlu tydzień włoski jest, to mozarella na promocji, 1,89zł jedna kulka 125g :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
25.10.'12

Dzień Treningowy




Dieta:

1.owsiane,mleko,jaja,miód,jabłko
2.twaróg
3.whey
4.sajgonki, sałata
5.łosoś, sałata



Suplementacja:

4 tabletki kreatyny przed i po treningu
40g wheya
20g stamina booster


20g leucine xtra
4 kapsy argininy

4 kapsułki beta alaniny

Na zdjęciach rozpuszczalność stamina boostera i leucynki.

Stamina Booster, smak pomarańcza, zaj**ioza, jak oranżada
Leucine xtra, grejpfrut, trochę jak bcaa xtra, smaczne, ale nie tak jak booster, no i gorsza rozpuszczalność, bo 50% to leucyna.


Trening:


Po treningu lajtowo bez spiny, jutro muszę w miarę "funkcjonować", bo aerobik mam.

SZTANGIELKA 22kg; SEKWENCJA 4 ĆWICZEŃ POD RZĄD:
1. Rwanie jednorącz sztangielki (snatch)
2. Wymach jednorącz sztangielki (swing)
3. Podrzut jednorącz sztangielki (clean and jerk)
4. Sprawl/burpees

W sekwencji:

1 rwanie prawa, 1 rwanie lewa, 1 wymach prawa, 1 wymach lewa, 1 podrzut prawa, 1 podrzut lewa, 2 sprawle
2 rwanie prawa, 2 rwanie lewa, 2 wymachy prawa, 2 wymachy lewa, 2 podrzuty prawa, 2 podrzuty lewa, 4 sprawle
.... aż do osiągnięcia ....
5 rwań prawa, 5 rwań lewa, 5 wymachów prawa, 5 wymachów lewa, 5 podrzutów prawa, 5 podrzutów lewa, 10 sprawli


Trening siłowy lajtowo, pompa mooocna, ta sekwencja też w miarę, nie spinałem się na maxa, tak na 85-90% zrobiłem, mogę spokojnie dołożyć ~4kg do sztangielki.

Zmieniony przez - Aylar w dniu 2012-10-25 20:45:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441

DZIEŃ 17
końcówka choroby tak mi sie wydaje. troche jeszcze akszel trzyma ale jest zdecyowanie lepiej. jutro chyba sobie pozwole na trening w klubie.


10 min rozgrzewki + 3x10 min interwaly (30sec/30sec) bieg w miejscu i
worek bokserski. 5 min przerwy miedzy "dziesiatkami"



DIeta jeszcze slabo trzymana . tymbardziej ze dzis mam urodziny to wpadl tort od dziewczyny i inne smieci. od poniedzialku ostro z koksem lece.



2x2arthreo free
2x 5 cratine tabs
4 caps beta alanine


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22273


1. Posiłek.
- 6 jajek
- 4 tosty z serem
- 20g orzechów

2. Posiłek
-150g kurczaka
-100g ryżu
-warzywa
-oliwa

3. Posiłek
-150g kurczaka
-150g makaronu
-warzywa
-oliwa

4. Posiłek
-150g kurczaka
-200g makaronu

5. Posiłek
-250g twarogu półtłustego
-10g rozynek



Rano.
-4kaps. Monohydrantu
-10g Stamina Boster

W ciągu dnia.
-75g Whey Gainbody
-Soya Pro 30g

No Noc
-Soya Pro. 50g
-4 kaps. Monohydrantu
-2 kaps. Daa

MIkusi^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6768 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66642


25.10.2012 Dzień Treningwy



TRENING



Podciąganie z obciążeniem + 10 6-5-3-3 + 10 bez
Rwanie siłowe 4 x 6 50kg
Przysiady 80-80-90-100-100-115
Wyciskanie w wąskim 60-60-70-50
MDS na barki 3 serie 7+7+7kg


SUPLEMENTACJA
kreatyna - 5 g naczczo
Whey Protein 95 -50g zamiast śniadania

Przed treningiem
- 10g Stamina Booster
- 10g BCAA Xtra
- 4g Beta ALanina

Po treningu

- 50g HOT
- 10g EAA Xtra
- 5g Kreatyny

15 min po
- 30 g Whey Protein 95

DIETA
Dziś była straszna chvjnia zaspałem do roboty i na śniadanie 50g WP95
Nie zrobiłem nic do roboty do jedzenie a co gorsza wyjazd się trafił i na trasie kubełek clasic w KFC na powrót mnie na pizze zaciągneli
jedyny normalny posiłek to kolacja będzie




Zmieniony przez - żeleś w dniu 2012-10-25 21:43:49

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441

DZIEŃ 18
Byłem dziś u lekarza , niby wszystko jest ok. kaszel jeszcze mam i po rozmowie z trenerem doszlismy do wniosku ze jutrzyjszy test na 3km odpuszcze i pobiegne w przyszlym tyg. zimne powietrze wdychane za szybko moze mi zrobic sieczke w plucach a tego nei chcemy. w przyszlym tyg bd musial nadrobic wszystkie testy miedzy innymi sile maksymalna w poniedzialek ;P


zawitałem dzis do klubu i zrobiłem
2x30 min na ergometrze wioslarskim tempo wioslowania nizsze niz zwykle o jakies 2 sec na 500 m. tento dos wysoko skakalo mimo niskiej pracy no ale jak to po chorobie.



caly czas dieta luzna wiec nawet nie daje konkretnych rozpisek dietetycznych. jutro przyjezdza do mnie rodzina i OSTATNI CHEAT DAY :)


2x2 arthreo free
2x5 cratine tabs
4caps beta alanine
10 g bcaa okolo treningowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

białko w jednej porcji z masówką

Wiecej