SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test i opinie Sci-MX X-PLODE HARDCORE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94372 Napisanych postów 364299 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668703
Temat tylko do opinii o produkcie przed treningowym X PLODE HARDCORE

https://sklep.sfd.pl/Sci-MX_X-Plode_Hardcore-opis29016.html


opisujemy działanie produktu w skali 1-5

nazwa-
pompa-
pobudzenie-
smak-
rozpuszczalność-
ogólne odczucia-


treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
nazwa - X-PLODE+HARDCORE

Poszła ostatnia porcja. Teraz koncowka i tak zobaczylem ze pierwsza porcja ktora wypilem miala ok 15g ta teraz ostatnia ok 10g a ta druga to z 35g Trening klaty przy meczacym dniu na plus dzieki tej odzywce.

pompa - 5/5

pobudzenie - 5/5

smak - 5/5

rozpuszczalność - 5/5 trzeba troszke tylko poczekac zeby piana opadła i git.

ogólne odczucia - dla mnie przedtreningowka w sam raz!! (przy odpowiedniej dawce ) pompa, pobudzenie, skupienie, dlugosc dzialania, brak zejscia i brak zmuly na jedzenie!!!

NAPRAWDE SZCZERZE POLECAM!!

Jest jakas mozliwosc rabatu na ta odzywke ze strony firmy Globalfitbutrition??

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94372 Napisanych postów 364299 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668703
nazwa-X-PLODE+HARDCORE
pompa- 4/5
pobudzenie 4/5
smak-5/5
rozpuszczalność-5/5
ogólne odczucia-5/5
Czuć wyraźnie beta alanine,fajne pobudzenie po 1 porcji zero zjazdów potem.Smak dla mnie rewelacja.Lekkie napompowanie.1 porcja fajnie działa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
nazwa-X-PLODE+HARDCORE
pompa- 4/5
pobudzenie 4/5
smak-3/5
rozpuszczalność-4/5
ogólne odczucia-4/5
Dzisiaj przed treningiem poszla pierwsza porcja xplode'a, dokladnie 18 gram Od razu bylo czuc beta alanine, szczypanie dloni i twarzy. Pobudzenie fajne, zdziwilem sie ze bardzo szybko poczulem dzialanie, max 15 min od wypicia. Barki i kaptury napompowane ladnie, wytrzymalosc dobra, bez zadnego zjazdu.
Nastepna porcje wezme podobna, a na ostatnia zostawie sobie 25 gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
nazwa-X-PLODE+HARDCORE
pompa- 5/5
pobudzenie 3/5
smak-5/5 (REWELACJA!!!)
rozpuszczalność-5/5
ogólne odczucia-4/5
Po 1 porcji ladnie pobudzilo pompa niesamowita, smak bajka Ja nie czułęm żadnych mrowień,szczypien itd.. Po treningu ramion robilem areoby nogi spompowane na MAXA.. Z czystym sumieniem mogę polecic X-PLODE+HARDCORE znajomym.
Aha i 0 zjazdu po treningu

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
nazwa-X-PLODE+HARDCORE
pompa- 4/5
pobudzenie 3/5
smak-5/5
rozpuszczalność-5/5
ogólne odczucia-4/5
A wiec tak: Dzis poszedlem na silownie z rana , robilem barki + triceps.
Przed wypiciem jakos nie mialem dzis chęci na trening i bylem rozkojarzony , po wypiciu wieksze skupienie i po chwili pobudzenie . Dosc szybko zaczyna dzialac, moze dla tego ze bardzo latwo sie rozpuszcza. Smak bardzo dobry , co jest rzadkością jesli chodzi o przedtreningowki. Dobry treing zrobilem , potliwosc ostra co u mnie cechuje dobrym treningiem i to juz przed aerobami. Dobra Przedtreningowka lecz nie chce zachwalac bo mialem odstep od takich suplementow, zobacze po drugiej i trzeciej porcji;), Dzieki...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94372 Napisanych postów 364299 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668703
X-PLODE HARDCORE półtorej porcji
pompa 5/5
pobudzenie 4/5
smak 5/5
rozpuszczalność 5/5
ogólne odczucia 4/5

póltorej porcji jak dla mnie w sam raz,fajne pobudzenie duża ochota do treningu i jeszcze raz powtórzę smak dla mnie wymiata.Brak zjazdu po treningu co jest też istotną sprawą w tych produktach.Na pewno kiedy wrócę do tego środka.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
nazwa-X-PLODE+HARDCORE
pompa- 5/5
pobudzenie 3/5
smak-5/5
rozpuszczalność-5/5
ogólne odczucia-5/5

Dziś był trening czwórek. Pobudzenie było wyczuwalne ale dość delikatnie, co akurat ja oceniam na plus. Nie zauważyłem większej mocy ale odniosłem wrażenie, że mięśnie szybciej się rozgrzały i stały się elastyczniejsze. Trening był intensywniejszy, krótsze przerwy między seriami co zaowocowało skróceniem czasu treningu o ok 10%

Pompa zrobiła na mnie duże wrażenie. Dawno nie miałem tak napompowanych mięśni szczególnie przy mojej, bardzo niskiej, podaży węgli. Bardzo pozytywne zaskoczenie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
nazwa-X-PLODE+HARDCORE
pompa- 4/5
pobudzenie 3/5
smak-4/5
rozpuszczalność-5/5
ogólne odczucia-4/5

Dzisiaj poszla porcja 20g przed treningiem plecow i bicepsow. Tak jak ostatnio beta alanine bylo czuc na twarzy juz kilka/kilkanascie minut po wypiciu. Smak wydawal mi sie nieco lepszy niz ostatnio Lekkie pobudzenie, wytrzymalosc na duzy plus ( 90 min dobrego treningu bez spadku mocy ), pompa nie rozrywajaca ale solidna. Tak jak ostatnio bez zadnego zjazdu. Przyjemny srodek bez mega j**niecia jak te z 1.3. Godny polecenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Dzisiaj ta przedtreningówka to mi z nieba spadła, bo coś mnie zaczyna rozbierać i chyba bym nie przebrnął przez trening i aeroby.
Pobudzenie, tak jak ostatnio, delikatne ale jak poprzednio mięśnie szybciej rozgrzane i elastyczniejsze. Czas treningu znowu krótszy o kilka %, mimo gorszego samopoczucia.

No i znowu duże wrażenie zrobiła pompa, wyraźnie widoczna mimo, jeszcze raz to podkreślę, niskiej podaży węglowodanów w mojej diecie.

Produkt bardzo przydatny do podniesienia jakości i intensywności treningu oraz ogólnej satysfakcji, dzięki widocznej pompie. Z pewnością jeszcze z niego skorzystam.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Witam.

Wczoraj poszlo ok 20g niestety nie mam wagi ani miarki wiec na oko 1/3 z tego co dostalem. Ciężko o dokładna ocene bo mialem bardzo ciezki dzien ze nawet nie mialem ochoty isc na silownie ale jednak sie wybralem i ta odzywka pomogla i dała rade. trening siłowy klatki. 4 serie po 6 powtorzen ciezarem 130kg. 3 serie rozpietek po 8 powtorzen hantelkami 16kg i ostatnie cwiczenie spinka na linkach 3 serie po 8 powtorzen.

nazwa - X-PLODE+HARDCORE

pompa - 3/5 ( trening był tylko klatki ale na innych tego typu odzywkach czulem mocniejsza pompe ale tez moze wina ze slaby dzien mialem z micha)

pobudzenie - 4/5 ( bardzo fajnie i szybko pobudzilo mimo oslabienia ogolnego i trzymalo do konca treningu )

smak - 4/5 ale jak na przedreningówke to 5/5

rozpuszczalność - 3/5 nie wiem jak to ocenić bo niby rozpuszcza sie szybko i ładnie ale ostro się pieni. Wypiłem teoretycznie wszystko ale po jakims czasie po wypiciu zostal dobry łyczek jeszcze wiec tu raczej minus tego.

ogólne odczucia - j/w napisałem mimo złego dnia bez michy i motywacji do treningu wykonała swoje zadanie w 100%

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Witam.

Coś źle ostatnio chyba odmierzyłem bo dziś poszlo 2 x wiecej niz ostatnio i jeszcze zostalo troszke. Jejku to co sie dzialo ze mna to nie do opisania. Po ok 10 minutach mrowienie i wystrzal przyjemny ze lecialem na siłownie. Po drodze spotkalem znajomego to gadka tak sie wkrecila ze sam sie sobie dziwilem. Na treningu nie moglem wytrzymac dluzej niz 1 minuty miedzy seriami i cwiczenia. Wyciskanie siedziac na maszynie 4 serie po 95kg szlo po 10-8-6-4 powtorzen jak szalone az mi cos w z jednej strony szyji strzelilo ale czulem sie jak niesmiertelny wiec mi to w niczym nie przeszkadzalo. teraz czuje to mocno ze cos jest nie tak. pozniej maszyna smitha 100kg chyba 4 serie po ok 6-4 powtorzen. na koniec wznosy bokiem hantlami 22kg jak piorko po 12-10 ruchow i cale obciazenie na linkach poszlo na trica jak nigdy i ciagle malo. po treningu trzepalo mna jakbym mial jakas palpitacje szluga ledwo zjarałem bo tak rece latały. dalej pobudzony na maxa pobieglem wypic carbo i białko i po jakims czasie sie uspokoilem.

nazwa - X-PLODE+HARDCORE

pompa - 5/5 Barki jak o u Big Rami Trice pompa taka ze ciezko bylo rece zginac.

pobudzenie - 5/5 az za mocne

smak - 5/5

rozpuszczalność - 5/5 trzeba troszke tylko poczekac zeby piana opadła i git.

ogólne odczucia - j/w za mocno mnie wystrzeliło, niesmiertelnosc na treningu 1000%, za duza porcja jak dla mnie, jednak bez wagi trzeba uwazac bo moje oko cos slabe

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca + Enan

Następny temat

Test i opinie GLOBALFITNUTRITION-PROTEUS SIX ANIMAL BLEND PRO

WHEY premium