SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - Syntraxa by Ojdan podsumowanie str.21

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480


Test juz ruszyl

Na pusty zoladeczek poszla 1 porcja nitrous 5g. Wymieszalem pol na pol z woda i sokiem wiec spokojnie sobie i ze smakiem wypilem.

Po 15 min wrzucilem na organizm swole v.3 3/4 miarki. Tutaj smak rewelka (tangy orange) ale rozpuszczalnosc troche marna.

Teraz powoli bede sie zbieral do przygotowania sniadania.

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2006-04-10 10:58:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
MarcelQ proste ze Bobby:) jeden z 3 ulubieńców
widze ze w koncu jakis fan WWE sie odezwał:)

ojdan oby cykl ci sie udał jak derby:P
chyba po raz pierwszy LEszkowi kibicowaliscie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480


Derby byly bardzo udane chodz caly mecz spedzilem na kamiennej Poloni Ale wyczailem kolesia od siebie z silowni wiec chyba mu sztange przytrzymam Bo reki mu na pewno juz nie podam !

Sniadanko wlasnie wcinam a po nim wrzuce jeszcze witaminki i omege 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480


Wlasnie przed chwila ogranalem procje matrixa 5.0 + paltki jeczmienne , rodzynki i orzechy wloskie. Bialko smak czekolada - dla mnie bomba !! 2 sek machania shakerem i pieknie rozpuszczone bez zadnej piany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1113
ojdan, dawaj zdrowo, zeby zyleta sie za ciebie nie wstydzila, napisz mi czy catmosfera nadal ta sama jak 10 lat temu-niestety nie mam mozliwosci sprawdzenia:)

Ave, Ceasar morituri te salutant

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Wlasnie spadam na trening.

Powiem tak atmosfera ja dobra ale nie jest to samo co bylo powiedzmy dwa lata temu. Jest full ludzi ale jak cyberfani zawiesili dzialalnosc to zrobilo sie szaro na trybunach !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1113
ojdan, cyberfani???? ja pamietam turystow, teedyboys itp, staruch ze mnie:)

Ave, Ceasar morituri te salutant

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Informuj na bierząco jak tam Nitrous jetsem bardzo ciekawy, tego produktu. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Tracjan: Tb i Turysci to legijni hools a ty pytales sie jak tam atmosfera dlatego pisze ze jak byli jeszcze cyberfani to wtedy pojawialy sie super oprawy i ten mecz byl bardziej kolorowy.

Wrocilem wlasnie z treningu :
Dzisjaj byla klatka z bicepsem

Zaczalem od plaskiej 4x10,8,6,4 (70,80,90,95)
Pozniej skos10,10,8 (70,70,80)
Baterfly 12,10,10 cala maszyna zamknieta plus 10 kg

Uginanie ramion ze sztanga lamana szeroki chwyt 4x8 45kg
Uginanie ramion na wyciagu dolnym waski chwyt 4x8 25kg wedlug skali
Mlotki na modlitewniku 3x10 21 kg

Odczucia po pierwszym terningu to na pewno bardzo duszno i wieksze pocenie , zylki ladnie wychodza , dobra pompa. Pierwszy treningo to nie ma co sie spodziewaqc cudow.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Dzisjaj trening nozek , brzuszka i przedramion Relacja wieczorem Pzdr

Ciekawe jaka bedzie pompka ?? Teraz wlasnie bede szamal kuraka z ryzem i na zakupki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna :)

Następny temat

PREMIUM NUTRITION Equalizer 625 g

WHEY premium