SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - SYNTRAX by Lara_Croft podsumowanie str.18

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
hihi,ale tu wesoło się zrobiło. jak zjem śniadanie (dieta!) to cos napiszę;)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Smacznego Lara bardzo fajne cialko nie przejmuj sie podobnymi tekstami zreszta podejrzewam ze tu nie chodzi tylko o sylwetke, Ty poprostu lubisz cwiczyc jest to w jakims stopniu Twoj 'sposob na zycie'. Czekamy na wiecej fotek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
No to jedziemy:

Juz od jakiegos czasu sledze twoj watek Lara. Zreszta nie tylko na sfd Mysle, ze wiesz co mam na mysli.

no, masz na myśli że również na Kif.

Chcialam powiedziec, ze podziwiam cie za twoja determinacje w dazeniu do celu. Podoba mi sie tez twoje profesjonalne podejscie do tematu; dieta, treningi, suple itp. Jednak prawde mowiac po obejrzeniu twoich fotek czuje jakis niedosyt? Rozczarowanie? Nie bede ukrywac, ze spodziewalam sie czegos innego. Tyle piszesz o rygorze w diecie i treningu, bierzesz roznego rodzaju wspomagacze, pytanie tylko po co?

determinacja w dążeniu do celu...no więc tego...ja nie mam żadnego celu. ja chodzę na siłkę bo lubię, bo mam za dużo energii, bo lubię ciężary podnosić,podobnie z dietą, jem tak, jak mi się podoba. Nie robię tego wszystkiego 'po coś', cel jest wpisany w samo działanie.


co do fotek, to wiem co masz na myśli i zgadzam się. napisałam zresztą sama, że nie jestem nimi zachwycona i że widzę na nich efekty 5 dni pracy od 4 rano do późna,niejedzenia,stresu.


Tyle piszę o rygorze w diecie i treningu,ponieważ mam sporą wiedzę i czuję obowiązek podzielenia się nią. Dostaję codziennie po kilka maili od dziewczyn, które po prostu chcą mi podziękować za pomoc w walce z sylwetką i daje mi to satysfakcję. Mam poczucie że jestem potrzebna i że pomagam komuś. To dużo dla mnie znaczy.

Wspomagacze - biorę odżywki. Nie stosuję środków nielegalnych, a prawda jest taka,że sylwetki kulturystek to zasługa w dużej mierze takich właśnie. Uważam jednak, że wynik 12- 13% BF to i tak rewelka jak na kobietę (bez sterydów)


Po co, skoto efekty nie sa adekwatne do twojego wysilku? Patrzac na twoja sylwetke nie widze w niej nic, co moglo wyroznic cie sposrod innych kobiet, normalnych kobiet. Owszem masz ladna sylwetke, ale nic poza tym.

No tutaj będę polemizować. Bardzo rzadko widuję kobiety z BF 13% i z tricepsikiem takim jak mój;) Szczerze mówiąc nie widuję wcale..."Normalne kobiety", czyli średnia krajowa, to jakieś 25% BF, wąskie ramiona i otłuszczone biodra. Albo w drugą stronę, nadmiernie wychudzone dietami cud, z minimum tk.mięśniowej.


Nie widze efektow tej morderczej pracy na silowni. Spodziewalam sie bardziej umiesnionego ciala. Ale wiem, ze to powolna i ciezka walka z cialem.


Bez przesady z tą 'morderczą pracą'. Czas, kiedy musiałam sobie coś udowadniać ciągle mam za sobą, obecnie trenuję w granicach rozsądku i przyjemności:) Bardziej umięśnione ciało to nie jest to czego ja chcę. 10 lat temu ważyłam 57kg, teraz moje poczucie estetyki się zmieniło, podoba mi się moje ciało,jest twarde, jędrne i odtłuszczone, wysportowane i kobiece jednocześnie.


Mam nadzieje, ze nie urazilam cie i to co napisalam pomoze ci w dalszej twojej pracy. Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Nie uraziłaś mnie, jednak nie przypuszczam, żeby to co napisałaś mi pomogło, ponieważ nie potrzebuję pomocy;)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7952
Serwus
Uwaznie przeczytalam to, co napisalas Lara i mysle, ze do konca nie jest tak, jak mowisz. Piszesz, ze "nie masz zadnego celu, ze chodzisz na silke bo lubisz, bo masz za duzo energii, bo lubisz podnosic ciezary, podobnie z dieta, jesz tak, ja ci sie podoba". I to wszystko po nic? Tak dla zabawy? Dobrego samopoczucia? Wiec powiedz mi, dlaczego tak starannie wszystko planujesz? Posilki? Ilosc zjadanych kalorii? Treningi? Przeciez to tylko wedlug ciebie sposob na zycie, dobre samopoczucie. Wiec skad sie biora te wszystkie przykazania co do diety i calej reszty? Bo lubisz to? Bo bawi cie takie rygorystyczne przestrzeganie tych wszystkich zasad? Watpie. Gdybys nie brala tego na powaznie nie katowalabys sie tak. Mysle, ze jest tak, iz robisz te wszystkie rzeczy, by osiagnac jednak zamierzony cel, a gdy efekty nie sa zadowalajace zawsze mozesz powiedziec, ze to zabawa, ze robisz to dla dobrego samopoczucia. Nie twierdze, ze tak nie jest. Wierze, iz to co robisz przynosi ci wiele satysfakcji. Ale nie wmowisz mi, ze nie chcialabys osiagnac o wiele wiecej niz masz, a masz naprawde niewiele. Inaczej to wszystko nie ma sensu. Wedlug mnie w tym sporcie nie ma kompromisow. Nie mozna byc po jednej i drugiej stronie jednoczesnie. O ile chcesz cos osiagnac.
Dalej mowisz, ze piszesz o rygorze w diecie i treningu, poniewaz chcesz sie podzielic swoja wiedza z innymi. Ale pisanie o tym, a przestrzeganie to dwie rozne rzeczy. Czytajac twoje posty mialam wrazenie, ze wlasnie nalezysz do osob, ktore umieja te wiedze wykorzystac w zyciu codziennym, zyciu "sportowca". Do tego wykorzystac tak, aby przynosila zamierzone efekty. Mnie rowniez cieszy fakt, iz pomagasz innym w walce z wlasnymi slabosciami. Jednak od samej wiedzy twoja sylwetka nie ulegnie zmianie. Nalezy ja jeszcze odpowiednio wykorzystac.
I nie wiem, skad przyszlo ci do glowy, iz mowiac o wspomagaczach mialam na mysli srodki nielegalne. Dla mnie sterydy nie istnieja w tym sporcie.
12 - 13% bf? Eeeee jakos inaczej sobie wyobrazalam sylwetke z tymi wartosciami. A twoja duzo odbiega, przynajmniej na zdjeciach, co do podanych wartosci. Tricepsa nie bede sie czepiac, wszak jest umiejscowiony tam, gdzie powienien.
Z tymi kobiecymi sylwetkami to sie zgodze, ale nie zapominaj, ze sa wsrod nich rowniez i takie, ktorych i ty moglabys im pozazdoscic.
I w koncu piszesz, ze umiesnione cialo, to nie jest to, co chcesz osiagnac... To widze. I moge zrozumiec. Kazdy ma inne poczucie estetyki i piekna. Tylko prosze, nie redukuj sie juz wiecej, bo moze okazac sie, ze tak naprawde to i miesni tez masz niewiele, i bedzie mozna zaliczyc cie do tej drugiej polowy kobiet z 13% bf z min. tkanka miesniowa. Mimo wszystko zycze powodzenia.

"Jedzenie nie ma smakować, ma działać"




Bez klapsa psujesz bachora - LOBO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
oj monique cos zdaje mi sie ze szukasz dziury w calym Lara jest zadowolonona ze swojej sylwetki , to co robi sprawia jej radosc co w tym zlego ze robi to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
Niestety, zgadzam się z Monique....
Poza tym podstylizowałabym Cię trochę do tych zdjęć Lara Przydałby się dobry make-up, nowe buty,kostiumik i fryzura... ale to tylko tak na marginesie
Myślę,że się nie pogniewałaś


Zmieniony przez - marthullka w dniu 2006-05-29 13:57:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
dajcie swoje fotki - porównamy

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-05-29 14:44:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
Monique zaczynam poważnie przypuszczać, ze na avatarze to Ty?;)

Nie zamierzam nikomu tłumaczyć się z tego co robię ani dostosowywać się do tego, czego ktoś, z jakichś swoich prywatnych, bliżej nie znanych mi powodów oczekuje (choć jako terapeuta mogę podejrzewać różne powody;). Dziwi mnie tylko to uparte określanie diety i treningów jako jakiejś katorgi okropnej,ej ja to uwielbiam, ale nie chcę wyglądać jak Andrulla Blanchette i jestem szczęśliwa w życiu z tym co mam.
To co jest dla mnie najważniejsze, to zdrowie, sporo przeszłam w życiu (Monique, widać nie do końca uważnie śledzisz moje poczynania na forum;). dzięki diecie i treningom mój organizm zresetował się i oczyścił po wielu nieprzyjemnych doświadczeniach i takie życie daje mi radość i możliwość cieszenia się każdą chwilą. A wygląd - mi się podoba. Nie ma obowiązku, żeby każdemu.


Proponuję zakończyć temat 'co się komu podoba i dlaczego nie jestem to ja', bo jest to kwestia indywidualna i raczej nikt nikogo nie ma szansy przekonać do niczego.
Zachęcam natomiast do rozmowy na temat TEST SYNTRAXA, suple i ich działanie, na przykład mam pytanie kiedy zejdzie ze mnie ta woda okropna po kreatynie?;)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
Banan, jak już będę miała się czym chwalić to dam swoje fotki! A jakże!

Dobra, koniec śmiecenia!
Sorry Lara!

Zmieniony przez - marthullka w dniu 2006-05-29 14:56:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
woda zejdzie po jakichś max 14 dniach, zalezy od organizmu i ilosci np. zjadanych wegli itp.
Mnie sie podobasz i obnażyłbym sie przed Tobą.Być mzoę nawet wzniósłbym sie na wyżyny swojego czerstwego bajeru..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac L-karnityne

Następny temat

MULTIPLEX 100 5000g

WHEY premium