SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test NOWOŚCI ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Remik już ocenił w skali do 5 więc tego się może trzymajmy, ale opis i tak chyba najważniejszy i odczucia.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177



chyba nic dziwnego, ze na pierwszy ogien polecialy wlasnie ciasteczka:)
z linii ciasteczek jadlem do tej pory tylko rafaello, ktore mi mocno smakowalo, wiec poprzeczka byla zawieszona wysoko

Co do ciasteczek typu makrkizy
Smak 3+/5 nieco suche, brakowalo mi nieco wilgotnosci w ciastku
Konsystencja 5/5 kruche, fajnie sie gryzie

Jako przekąska do kawki w chwilach slabosci, jak najbardziej sie nada
jednak osoby wybredne, szukajace zastepwstwa dla slodyczy sklepowej moga byc nieco zawiedzione




Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-11-13 22:35:17
4

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Zjadłem wszystkie jednorazowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Faktycznie jest sporo produktów, więc opinie lepiej wrzucać częściowo

Na początek Protein Jelly Salted Caramel - https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_Jelly_Salted_Caramel-opis37159.html

Porcja użyta 70g, mieszane z wodą (wrzątek w szejkerze). Odradzam ten sposób, ponieważ wrzątek, wytrzęsiony spowodował wystrzał (można było się spodziewać ) nakrętki zaciskanej i nic nie widziałem dłuższą chwilę. Dodatkowo przy tym sposobie mieszania pozostało sporo nierozpuszczonego proszku, przez co powstała na wierzchu "pianka", ale też miała swój urok.

W kwestii ogólnych odczuć - genialne! Bardzo fajna konsystencja, porównałbym to do budyniu w formie stałej. Smak jednak bardziej powiedziałbym przypomina moim kubkom smakowym wanilię niż solony karmel, ale i tak bardzo smaczne. Pokuszę się następnym razem o większą ilość wody, bo galaretka była bardzo mocno zbita. Bardzo fajna przekąska, bo ma dużo białka, słodkie i można trochę pogryźć. Moja ocena 4,5/5 przez ten słabo wyczuwalny smak solonego karmelu

Drugim testowanym prduktem były Markizy https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_Marquise_Dream-opis37261.html


Pyszne ciasteczka, trochę bałem się po przeczytaniu opinii o twardawym ciastku, jednak jest to tylko na plus, jest co pochrupać. Jednak trzeba uważać, bo pierwsze ciastko po ugryzieniu w dużej części pokruszone spadło (na całe szczęście) na stół. Smak jak ciastko z WPC waniliowym w formie stałej. Ciężko poprzestać na jednej sztuce, bardzo smaczne, idealne do kawki czy szklanki mleka z wpc jako mała słodka przekąska. Dałem mamie do spróbowania, to oceniła jako dobre, ale "chyba gdzieś leżały, że takie twarde", zaś smak oceniła jako śmietankowy. Moja ocena 5/5, bo to najlepsze proteinowe słodycze jakie miałem przyjemność konsumować. Zdecydowanie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177



Wczoraj poszedl SHOT PUMP na ogien z RED-em
jako, ze juz mialem przyjemnosc testowac PUMP-a, szczerze polecam szocika
znakomicie poprawia efekt wazodylatacyjny, odczucia pompy miensiowej duzo solidniejsze
osobiscie duzo bardziej lubie dzialanie cytruliny niz argininy, stad reaguje nawet na dawki rzedu okolo 2-3g duzo silniej niz na 5-6g argi




Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-11-14 18:04:40
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Na pierwszy ogień idą PUMP i AAKG.

PUMP

Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Bardzo dobra pompa. Stosowałem różne shooty na pompę i ten zrobił robotę jak należy. Najbardziej to mnie zaskoczył smak, w znaczeniu pozytywnym oczywiście:) Gdy stosowałem inne typy, to zawsze smak był mocno kwaskowaty, że musiałem zaraz popić wodą, a w PUMPIE nawet nie wykrzywia buzi i nie musiałem zapijać. Bardzo dobry produkt za niską cenę. Polecam:)

AAKG

Nigdy produkty AAKG nie robiły na mnie typowego "łał" i tutaj było podobnie. Fajna cena i smak, jak w przypadku Pumpa. Ostatnio brałem shooty innej firmy, ale za wyższą cenę i jednak AAKG z AN wypadło lepiej. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to nie ma co przepłacać, bo za 3 zł mamy dwie porcje, ale jak wspomniałem, na mnie nie zrobiło dobrego wrażenia. Na pewno do tego produktu nie wrócę.
3

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
PROTEIN ICE CREAM MILKY

Dla mnie smak słabo wyczuwalny. Porcję 60 gram (jak zaleca producent) nie dałbym rady zjeść na jeden raz. Mało tego, było ciężko mi zjeść porcję widoczną na poniższym zdjęciu. Kolejnym minusem jest czas przygotowania lodów. Nie chwaląc się, ale lody białkowe domowego sposobu robi się dużo szybciej i mają lepszy smak.
Następnym razem wrzucę jakieś dodatki i zdam opinię.
Biorąc całokształt nie poleciłbym tego smaku.


2

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
GALARETA



Nastawiony kolejny raz pozytywnie, tym razem się nie zawiodłem.
Zwiększyłem trochę porcję z 7 na 10g i wymieszałem w 200ml wody.
Odrazu zrobiłem po dwie porcje z każdego smaku i częstowałem innych testerów.

Opinia jest taka, że jest bardziej kwaskowa niż słodka - ale każdy zjadł z przyjemnością.
Konsystencja zwykłej galaretki.

Dla mnie to że była bardziej kwaśna niż słodka to zaleta - fajny orzeźwiający deser.
Ocena jest prosta 5/5







Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2017-11-15 19:43:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9883 Napisanych postów 5593 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18269
Lody slabe smak duuuuzo pozniej oczekiwan. Niestety jak dla mnie nie wypal. Kolejnym razem zrobie na mleko bo na wodzie nie zjadliwe.
1/5




Zmieniony przez - agnieszka.aj. w dniu 2017-11-18 03:43:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9883 Napisanych postów 5593 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18269
Pump
Przed treningiem poszlo pol porcji hero
W polowie trg buteleczka pumpa
Pierwsze zaskoczenie smak-wiekszosci szotow nie idzie przelknac.Tutaj smak ok.
Dzialanie bomba ,planowany byl ciezki trening i aero.Trening wyszedl super aero z plusem niz zakladalam.Dla mnie duza 5 za ten produkt.





Zmieniony przez - agnieszka.aj. w dniu 2017-11-18 05:19:28
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon I + monohydrat

Następny temat

Przedtreningówka 3 w 1

WHEY premium