SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test NIESPONSOROWANY - Viva la France ! czyli jak nie skompromitować się w Paryżu

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 21228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
23 styczeń 2013

Rano oyebałem paluchy z mąki i tym samym sporo węgli, poniosło mnie trochę, ale porobiłem trochę marszy w terenie więc ok.


Trening Plecki i brzusio


+30min rowerek


Dieta Od jutra już dopilnuje by zaczynać jeść tak w okolicach 12:00 max do 16:00



Spaghetti


Na kolację twaróg z rzodkiewką, tak wiosennie


Mini zapasy mozarelli light


Suple Dziś otwarłem witaminki, fajnie pachną, zwłaszcza te na dzień taka typowa multiwitamina sprzed lat






Wcisnąłem jeszcze 500g pomidorów + 125g mozarelli light i troszkę razowego.

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2013-01-24 00:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
24 styczeń 2013

Poleciało chyba trochę fatu z pupy bo spodnie luźniejsze są i to takie w które wejść nie mogłem przez ostatni czas w ogóle, więc chyba idę w dobrym kierunku.
Dzisiaj dzień bez treningu, rano na czczo porobiłem trochę marszu szybkiego z plecakiem z obciążeniem w terenie, dwie przechadzki po ok 30minut, więc jakaś tam aktywność była. Coś słabo się ogólnie dzisiaj czuje, chciałem zrobić sobie lekkie ładowanie kreatyną i beta alaniną ale nie wiem czy dam radę bo mi trochę niedobrze.



Śniadanie mistrzów do tego poleciały dwie bułeczki z Lidla z dynią - najlepsze bułki jakie są na rynku moim zdaniem


Do pracy pstrąg łososiowy z paprykami zapije jeszcze 8omeg białkiem Olimpa whey protein complex 50g


Jak wrócę do domu to twaróg pilos na słodko z aromatem do ciasta waniliowym, słodzik i lulu, muszę się wreszcie wyspać, więc zapewne poleci melatonina 3mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
bede zgladal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Niestety wpadła mi imprezka wczoraj. Dzisiaj na maxa odwodniony i w sumie zdałem sobie sprawę że fat coś tam się pali, ale 6paka nie będzie gdyż po prostu nie mam mięśni zbytnio wyrobionych na brzuchu, w kwietniu ułożę jakąś konkret rozpiskę na brzuch i na dodatnim bilansie kcal spróbuję coś zbudować.

Meso + mono już czeka na kwiecień

Kupiłem sobie w aptece u siebie Garlicin - 5,50zł i Olimp whey protein complex wanilia 700g za 49zł, niezła cena, gdyż w SFD jest już za prawie 60zł + przesyłka. Jeszcze czekolada była, ale nie smakowała mi jakoś specjalnie. Taka trochę jak kisiel.
Tęsknię za truskawką vitafit tą starą to chyba była v1? Pycha była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
27 styczeń 2013

Zostawiłem sobie aparat poza domem więc będą foty z telefonu dzisiaj.
Białko Olimpowe waniliowe szału nie zrobiło na mnie, ale dałem za dużo wody. Plus taki że można to mieszać łyżeczką, nie trzeba shakera, dzisiaj wypiję z mlekiem może albo jutro.

Zastanawiałem się nad ilością witaminy E u mnie codziennie. W samych omegach jedząc 10caps mam 50mg tej witaminy...

Żałuje że poszedłem na tą imprezę w piątek, no ale trudno już, trzeba odrabiać straty.

Trening Co do brzucha to nie będę się tak rozdrabniał jak ostatnio. Po 1 ćwiczeniu z obciążeniem konkretnie, na boczne z hantlą, na dół brzucha hantelka między nogi i przyciąganie nóg do klatki a na górę spięcia choć góra pracuje też przy ćwiczeniu na dolną partię więc nie będzie to mój priorytet.

Dzisiaj klata + biceps + brzuch + 30min rowerek


Dieta Dzisiaj piekłem sobie sernik pomarańczowy dietetyczny na słodziku, galaretka z żelatyny słodzona słodzikiem z bez cukrowym soczkiem Soleo brzoskwiniowym. Po prostu okazało się że mam dwa twarogi z datą do dzisiaj więc wolałem to upiec. Nie piekłem spodu z mąki ani nie dawałem owoców do galaretki żeby nie dowalić ww. Galaretka zastyga więc jutro go zjem.
Do tego kurak, spaghetti, mozarella z pomidorami itp.

Soczek bez cukru


Cały sernik ma :
~132g Białka
~29g Tłuszczu
~32g Węglowodanów



Po treningu




Na kolację






Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2013-01-27 21:08:14

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2013-01-27 21:09:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Sernik gotowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Dobra szama pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Jak ten ser z tymi pomidorkami doprawiasz? Bo pierwszy raz go próbowałem to on jest całkowicie bezsmakowy.

Co do testu - git, czegoś takiego w tym pod umierającym dziale brakowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Tym razem dałem zioła prowansalskie, czosnek w proszku, pieprz i trochę soli, ale przydała by się jeszcze oliwa z oliwek
Wiadomo że mozarella light nie będzie tak smaczna jak normalna ale ma mało tłuszczu i fajnie się komponuje np do spaghetti czy pizzy

Idę coś zjeść i na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
28 styczeń 2013

Dzisiaj dieta trochę kulała, treningu nie zrobiłem bo jakiś padnięty jestem, idę zaraz spać.

Dieta
Na jutro przygotowałem sobie polędwiczki wieprzowe z mieszanką chińską


Rano sałatka kebab z kurczaka




Dokończę jeszcze dzisiaj ten sernik z wczoraj, wyśpię się, rano pozałatwiam sprawy i później zrobię trening jak należy. W kinach niebawem Szklana Pułapka 5 ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko o kreatynę.

Następny temat

Co sadzicie o takim cyklu?

WHEY premium