SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test NIESPONSOROWANY - Viva la France ! czyli jak nie skompromitować się w Paryżu

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 21231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Widzę,że nie tylko ja tak się zalałem. Powodzenia chociaż ta dieta do mnie zupełnie nie przemawia :P Nie wierze w cuda - może skuteczna ale napewno nie zdrowa... :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Czemu niezdrowa ?
No opone mam jak od tira heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
13 styczeń 2013
Test planuję ciągnąć do 16marca. Dzisiaj był dzień wolny gdyż mało co spałem(byłem w pracy do 6 rano) i ogólnie nie miałem na nic ochoty ale nadrobię to jutro.

Rano poleci 1 caps fat killer + kawa (10mg yoha, 100mg kofeina + dodatki typu coleous forskholin, ketony malinowe itd) + trochę pospaceruje załatwiając swoje sprawy na mieście(chodzę pieszo duże odległości żeby popalić trochę kcal, zwłaszcza że jestem na czczo do ok 14 godziny) Później zjem jakiś lekki posiłek białko + węgle i siłownia + 30min cardio.

Dziś poleciał również mały cheat meal, planuję zakupić jakieś batony i je wrzucać jako cheat meal. Myślę też nad Whey 100 Treca czekoladą, wanilią lub czeko-wiśnią.

Trochę irytuje mnie fakt że Sprite Zero czy Fanta zero kosztują 6zł najtaniej na portalu aukcyjnym, do tego przesyłka 20zł prawie :/ jadę ciągle na coli zero z Lidla i Biedronki ale przydało by się urozmaicenie.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wheja 100 wez sobie czeko-sezam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Idę zaraz na małe zakupki do Lidla, łososie są na promo po 6,99zł/250g, wodę muszę kupić, cole i inne pierdoły a wieczorem trening.
Zastanawiam się nad tą yohimbiną bo 10mg nie czuje w ogóle, a capsy mam po 10mg więc boję się skoczyć od razu na dawkę 2mg/10kg masy ciała czyli 20mg u mnie bo mam lekkie problemy z sercem.
Wypiskę wrzucę wieczorem. Widzę, że zainteresowanie testem jest słabe, ale to dobrze bo myślałem właśnie o czymś a'la dziennik online
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
14 styczeń 2013

Trochę pospacerowałem w ciągu dnia.

Trening:Zjadłem przed treningiem 20g BCAA firmy SFD + 200mg kofeina + 20mg gera


Wiosło sztangą 15x70kg, 12x80kg, 10x90kg, 5x100kg (trochę mi brakło siły już, za mało ww przed treningiem)

Wiosło hantelkami po 25kg leżąc na ławce głową w dół 2 serie po 10 powt.

Szrugsy z hantelkami po 25kg - 2x max

Odwrotne pompki 2x max

(barki zrobię osobno jutro lub pojutrze i dokończę ten triceps bo dzisiaj już padnięty byłem)

+ 30 min cardio(bieganie)






Taki chlebek upiekłem z 200g mixu mąki pszennej pełnoziarnistej z żytnią pełne ziarna(ten mix ma już drożdże, sód itd)
Połowa chlebka poszła po treningu z kaczką i brokułami. Kaczkę trochę dłużej piekłem żeby pozbyć się tłuszczu maksymalnie jak to możliwe.




W tym temacie, Pan Ambroziak pisał o naturalnych inhibitorach aromatazy(środkach które obniżają estrogen)podobno najwięcej mają kiełki brokuła, mają też one ogrom witamin i minerałów a waży paczka jedynie 50g więc łatwo to zjeść, koszt 2,5zł w Biedronce
https://www.sfd.pl/AI_naturalne__preparaty_i_dawki-t905596-s3.html#post0



Zrobiłem trochę też zakupków, głównie tatary i łososie.




Luźne myśli:Anadraulic pump niestety do mnie nie dotrze, czekam na reszte supli, możliwe że dokupię głóg i magnez jeszcze. No i jadą też batony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
batony na pewno pomogą ci na redukcji

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Najwięcej zamówiłem natures best, jeden baton ma 20g białka, 12g ww i 6g tłuszczu więc tragedii nie ma, poza tym planuje je jeść jako cheat meal, lepszy baton białkowy niż czekolada ze sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Gdzie ćwiczysz? Jaka siłownia ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko o kreatynę.

Następny temat

Co sadzicie o takim cyklu?

WHEY premium