SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Iron Horse nr 8 według jsdolan5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
No cóż ja tez brałem tak jak napisane na opakowaniu i chyba przedawkowałem . Nikt nie powiedział w jaki sposób brać czyli brałem 2 razy dziennie po 3 miarki . W każdym razie po sensacjach żołądkowych zeszły tydzień nie brałem nic a od tego poniedziałku biorę 1 miarkę 2 x dziennie i na razie jest OK. Testu jeszcze nie kończę bo trochę mi tego proszku zostało i myślę ze zakończę gdzieś w połowie czerwca. Jak mi się uda to w niedziele wieczorem skręcę jakiś filmik i zrobię pomiary, ale już widzę ze sadła jednak przybyło i obwód w pasie się zwiększył . Co do siły to widać w WL ze do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130934
Po tym co piszesz wnioskuję, że do tego sadła przyczyniło się Twoje jadło to zasługa Twojej żywności a nie tej jednej miarki suplementu.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-05-30 21:01:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jeśli porcja 3 miarwk to 100g produktu to zawiera 60g WW I 25gB.
To jakbyś zjadł prawie worek ryzu i 100g kurczaka dodatkowo.
2x dziennie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
Po tym co piszesz wnioskuję, że do tego sadła przyczyniło się Twoje jadło to zasługa Twojej żywności a nie tej jednej miarki suplementu.



Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-05-30 21:01:05


Janie jedna miarke to ja biore od tego tygodnia. Przedtem przez miesiąc brałem po 3 miarki 2 x dziennie, ale nie przeczę ze w połączeniu z jadłem codziennym tak to podziałało. Choć waga poszła do góry tylko jakieś 2 kg. Zobaczę w niedzielę przy pomiarach jak to wygląda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130934
jsdolan5
ojan
Po tym co piszesz wnioskuję, że do tego sadła przyczyniło się Twoje jadło to zasługa Twojej żywności a nie tej jednej miarki suplementu
Janie jedna miarke to ja biore od tego tygodnia. Przedtem przez miesiąc brałem po 3 miarki 2 x dziennie, ale nie przeczę ze w połączeniu z jadłem codziennym tak to podziałało. Choć waga poszła do góry tylko jakieś 2 kg. Zobaczę w niedzielę przy pomiarach jak to wygląda .
To zmienia postać rzeczy!
Jedna porcja to 3 miarki i około 500kcal (nie pamiętam dokładnie ale powyżej 400kcal). Czyli dostarczałeś ok.800kcal więcej a to już mogło spowodować przyrost sadła . Zaleca się mieć nadwyżkę ok. 500kcal (a nawet mniejszą) dla budowania w miarę czystej masy mięśniowej. Większa nadwyżka to więcej sadła. Według niektórych badań nadwyżka z białka nie powoduje przyrostu sadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
czyli jednak gainer tuczy, a Masti takie ładne filmy nagrał i nie pykło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Tuczenie to byłoby 10 kg w górę a nie 2 kg :)

Wszystko pykło :) a nie sprawdziło się krakanie przed testem,że w miesiąc testerzy zrobią po 12 kg :)

Tak to nawet najsilniejsze sterydy nie działają,chyba ,że HMB :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130934
kabo9
czyli jednak gainer tuczy, a Masti takie ładne filmy nagrał i nie pykło

Tuczy nadwyżka kaloryczna z niewłaściwych składników tzn. z węglowodanów i tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
kabo9
czyli jednak gainer tuczy, a Masti takie ładne filmy nagrał i nie pykło

Tuczy nadwyżka kaloryczna z niewłaściwych składników tzn. z węglowodanów i tłuszczy.

a gainer to niby samo białko jest? bardzo głęboka myśl, brawo

a chodziło mi o to, że nie pykło, ponieważ co najmniej dwóch uczestników nie ma pojęcia jak się "zabrać" za gainera i że nie można tego sobie bezkarnie dorzucać jak kreatynę
wyszedł brak wsparcia ze strony prowadzących test i producenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Niestety w niedziele nie zrobiłem pomiarów i nie nakręciłem żadnego filmu bo od córki z Gliwic wróciłem po północy . pomiary zrobiłem wczoraj w trakcie treningu.
Wymiary porównanie 17.04 - .03.06:
wzrost 170 cm
waga 89,8 kg - 91,3 kg - ( + 1,5 )
obwód uda 61 cm - 64 cm - ( +3 )
obwód bicepsa 41,5 cm - 42 cm ( + 0,5 )
obwód klatki 118cm - 120 cm ( +2 )
obwód pasa 98cm - 97 cm ( -1 )
obwód w ramionach 134 cm - 135 cm ( +1 ) tutaj pierwszy pomiar był robiony 10 maja

Obwody oprócz pasa się zwiększyły, waga tez poszła do góry, ale jest to tak mała różnica że można to odczytać jako błąd pomiaru , oprócz wagi .

W dalszym ciągu piję Iron Mass po jednej kopiatej miarce dwa razy dziennie. Wczoraj zwiększyłem do 3 miarek i wieczorem znowu był ból brzucha i nieprzyjemne wzdęcia . Pozostanę przy jednej miarce i tak jak już pisałem w połowie czerwca zdam relację całościowo, a w tym tygodniu postaram się zrobić zdjęcia i nakręcić film choć już teraz wiem że siła poszła do przodu . Na ile miał na to wpływ Iron Mass a na ile trening nie jestem w stanie określić .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Iron Horse nr 8 drazekm

Następny temat

Test Iron Horse nr 8 według Macka

WHEY premium