SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Iron Horse nr 8 według Macka

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12771

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę karkołomna teza, że Ojan wszystkiemu winien.
Ja bym się sprzeczał, że to nasza wina, nas wszystkich ale co ja tam wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo

ale co ja tam wiem.

No właśnie
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
paawo
Trochę karkołomna teza, że Ojan wszystkiemu winien.
Ja bym się sprzeczał, że to nasza wina, nas wszystkich ale co ja tam wiem.

Dziękuję za pamięć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
paawo
Trochę karkołomna teza, że Ojan wszystkiemu winien.
Ja bym się sprzeczał, że to nasza wina, nas wszystkich ale co ja tam wiem.

Skoro się po czuwasz nie będę się sprzeczał ale mnie do tego nie mieszaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
paawo
Trochę karkołomna teza, że Ojan wszystkiemu winien.
Ja bym się sprzeczał, że to nasza wina, nas wszystkich ale co ja tam wiem.


w filmie alternatywy 4 było dwóch gospodarzy jednego domu - grany przez Romana Wilhelmiego i przez Bronisława Cieślika
niby funkcja ta sama, a jednak inna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
kabo9
paawo
Trochę karkołomna teza, że Ojan wszystkiemu winien.
Ja bym się sprzeczał, że to nasza wina, nas wszystkich ale co ja tam wiem.


w filmie alternatywy 4 było dwóch gospodarzy jednego domu - grany przez Romana Wilhelmiego i przez Bronisława Cieślika
niby funkcja ta sama, a jednak inna



Kabo to akurat nie do końca trafne porównanie bo ukazane tam są dwie skrajności. Ale porównanie fajne ;), lubimy te same filmy. Wydaje mi się że nam chodzi o postawę pośrednią, szacunek dla drugiej osoby i większą elastyczność a nie usówanie postów które w odczuciu niektórych są niepoprawne politycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9

w filmie alternatywy 4 było dwóch gospodarzy jednego domu - grany przez Romana Wilhelmiego i przez Bronisława Cieślika
niby funkcja ta sama, a jednak inna


Nie Bronisław Cieślik a Bronisław Pawlik.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5

Wydaje mi się że nam chodzi o postawę pośrednią, szacunek dla drugiej osoby i większą elastyczność a nie usówanie postów które w odczuciu niektórych są niepoprawne politycznie

Jurek masz racje.
Dodam, że źle pojęta lojalność i spolegliwość bez granic odegrały tu decydującą rolę.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
Giaurnemo

Nie Bronisław Cieślik a Bronisław Pawlik.


słusznie, zagalopowałem się z tym 0,7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz jestem pewien.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test Iron Horse nr 8 według jsdolan5

Wiecej