SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Iron Horse nr 8 drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2240 Napisanych postów 6236 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 130013
kilka dni temu dotarły do teściów ,teraz przedzierają sie przez kalifat niemiecki , ale w Holandii tez czai sie zagrożenie .... Masti tam poluje na PUMPA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1589 Napisanych postów 9629 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138363
KEBUL74
kilka dni temu dotarły do teściów ,teraz przedzierają sie przez kalifat niemiecki , ale w Holandii tez czai sie zagrożenie .... Masti tam poluje na PUMPA

Acha, czyli będzie z poślizgiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1589 Napisanych postów 9629 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138363
I się za wcześnie pochwaliłem że nic mi nie dolega, dzisiaj mam jakiś dyskomfort i przeskakiwanie w lewym barku co ciekawe wczoraj robiłem plecy więc barki nie były narażone na kontuzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2240 Napisanych postów 6236 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 130013
drazekm
KEBUL74

Acha, czyli będzie z poślizgiem

optymistycznie licząc za jakis tydzień powinno dojść
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2091 Napisanych postów 4366 Wiek 59 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 526123
drazekm
I się za wcześnie pochwaliłem że nic mi nie dolega, dzisiaj mam jakiś dyskomfort i przeskakiwanie w lewym barku co ciekawe wczoraj robiłem plecy więc barki nie były narażone na kontuzje.

Starość puka do drzwi, starość panie . Zaczynają się siątki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7594 Napisanych postów 25252 Wiek 71 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1096135
jsdolan5
drazekm
Starość puka do drzwi, starość panie . Zaczynają się siątki
Barki pracują nawet przy plankach.
Przeskakiwanie w barkach po 60-ce będzie jakby normą.
Teraz zauważyłem, że ze wzrostem masy barków to przeskakiwanie się zmniejszyło i na razie dzisiaj po treningu barków na trochę zmniejszonym obciążeniu nie mam w nich bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Próbowałem 3 miarki iron pump ale niestety dla mnie to za dużo beta alaniny, nie potrzebuje mrowienia, gęsiej skórki i wrażenia chłodu na ciele, więc pozostaje przy dwóch miarkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Minęły 3 tygodnie testu, waga w miejscu siła do przodu
W wl na przedostatnim ciężarze 2 powtórzenia więcej.
Suple 2 miarki iron pump a po treningu iron mass z kreatyna, na razie ok niema rewolucji kibełkowych :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-05-08 16:33:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Po 4 tygodniu testu waga minus pół kilograma czyli 63,5 i aktualnie 4 dni przerwy od treningów ( popołudniówki w pracy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5681 Napisanych postów 26867 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 709418
A takie były obawy i mity-że zrobi się na tym świniomasę :)

Co prawda ,widzę ,że trenujesz w minimalnej objetości i nie typowo na siłowni-stad ewentualnie można powiedziec,że efekty masowe są nawet ujemne.
Ale za to siła poszła-czyli-zdarzenie idealne :)

Warto sobie taki zestaw testowy sprawić i samemu się przekonać,jak na was to podziała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2019,moduł maj wg Viki

nutlove nowy