SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Iron Horse nr 8 drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
kabo9
ojan
kabo9
Ale Ty czepiasz się dokumentacji, a nie wykonania. Ćwiczenie jest wykonywane zgodnie z założeniami. Na dodatek nie w konkursie gdzie ta dokumentacja mogła by coś wnosić do miejsca tylko w teście worka gainera i to ociera się już o śmieszność .
Zasady są po to aby ich przestrzegać.
Są tak samo ważne w teście jak i konkursie.
W konkursie walczycie o zwycięstwo a w teście pokazujecie czy suplement jest coś wart. Dlatego uczestnicy testu powinni stosować się do reguł testu - gdy będą postępować każdy wg swojego widzimisię to test nie będzie miarodajny. Viki zauważyła, że na każdego suplement może inaczej oddziaływać lecz mimo tego jakieś ogólne wnioski będą przydatne dla przyszłych użytkowników tego zestawu suplementów.

Ok. Zasady są spisane więc wskaż proszę cytatem z pierwszego postu testowego że film musi być nagrany!!!, że musi być nagrany ciągiem a czas nie może być zmierzony i podany.



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-04-20 22:14:45


Kabo daj spokój nie ma sensu ciągnąc tego dalej w końcu już trzy osoby mi udowodniły ze jest to zapisane w tym zdaniu
Ostatecznym wynikiem sprawdzającym w tym ćwiczniu będzie suma ilośći podniesionych kilogramów w każdej serii dzielona przez czas wykonania treningu w sekundach-od pierwszego ruchu do ostatniego.
Ja po prostu nie umiem czytać po polsku i nie zrozumiałem co tu jest napisane i złamałem zasady tego testu. Postaram się nagrać wszystko jeszcze raz poprawnie i obiektywnie ocenić suplementy testowe , choć coraz bardziej się obawiam czy podołam . Tym niemniej jak już gdzieś pisałem jest to mój ostatni test tak jak w zeszłym roku był ostatni konkurs w którym uczestniczyłem. Szkoda moich nerwów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie widzę sensu pisania w kółko o tym samym, Masti przedstawił sprawę jasno my też już znamy wzajemnie swoje zdanie i tyle na temat.
Jedno wiem że mogę Wam dziękować że nikt inny nie zgłosił się do testu bo wtedy napewno nie byłbym wybrany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Waga rośnie 64,3 kg, fakt z wieczora jest zawsze więcej ale z rana pewnie nie będzie dużo brakowało do 64 świąteczne żarcie też ma wpływ :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-04-21 20:02:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130942
drazekm
Waga rośnie 64,3 kg, fakt z wieczora jest zawsze więcej ale z rana pewnie nie będzie dużo brakowało do 64 świąteczne żarcie też ma wpływ :)

Dopiero mija pierwszy dzień świąt!
Po drugim będzie lepiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Myślę że jestem opchany bo ważyłem się wieczorem, pewnie po świętach coś z tego zejdzie bo jak na moje możliwości 1,8 kg w 4 dni to za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130942
drazekm
Myślę że jestem opchany bo ważyłem się wieczorem, pewnie po świętach coś z tego zejdzie bo jak na moje możliwości 1,8 kg w 4 dni to za dużo.
A to obchodziłeś też inne święta.
Ja świętuję od dzisiaj i jutro kończę. Ale wynik mam podobny do Twojego chociaż jestem mniejszy niż Ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jakie inne święta, przecież gainer i kreatyna leci od 17 kwietnia.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-04-21 21:04:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130942
drazekm
Jakie inne święta, przecież gainer i kreatyna leci od 17 kwietnia.
Dzięki za przypomnienie!
No to te suplementy są nadzwyczaj skuteczne!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek za szybko na taki wniosek, to tak jak kupisz jakiś sprzęt przez internet i krótko po tym dostajesz mejla z prośbą o opinie.
Wydaje mi się żeby dobrze sprawdzić suplementy czy cokolwiek potrzebny jest cały okres przynajmniej do gwarancji a w przypadku supli co najmniej te 6 tygodni.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-04-22 11:33:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130942
drazekm
Janek za szybko na taki wniosek, to tak jak kupisz jakiś sprzęt przez internet i krótko po tym dostajesz mejla z prośbą o opinie.
Wydaje mi się żeby dobrze sprawdzić suplementy czy cokolwiek potrzebny jest cały okres przynajmniej do gwarancji a w przypadku supli co najmniej te 6 tygodni.

Dzisiaj to taki wesoły dzień i lejemy wodę
Od jutra pełna powaga
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2019,moduł maj wg Viki

Następny temat

Test Iron Horse nr 8 według jsdolan5

WHEY premium