SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Enan Solo - skok estradiolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 30
Wiek
25
Waga
87
Wzrost
183
Obwód ramienia
39
Obwód klatki
Obwód uda
Obwód talii
87
Staż na siłowni
4
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
W50%, B20%, T30%
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe
Nie byłem na cyklu
Opisz swój plan treningowy
3x w tygodniu
split
Cel cyklu
masa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
20(?)
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
Ekto
Stan zdrowia
Wszystko ok
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
Brak
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
120, 145, 100

Jestem na cyklu sam Enan e5d 250 mg, zrobiłem badania przed i estradiol teraz. Wyszło ze skoczyło z 56 do 98. Co brać z zbicie tego? Exemestane? Czy coś innego może?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Może być ale mógłbyś podać skalę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 30
daniel98765
Może być ale mógłbyś podać skalę


zakres 11-44 pg/ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Wrzuć exe pół tab do każdej iniekcji i za jakieś 2 tyg sprawdź, jeśli będzie ok to tak zostaw a jesli nie to trzeba będzie częściej np e3d bądź e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 30
daniel98765
Wrzuć exe pół tab do każdej iniekcji i za jakieś 2 tyg sprawdź, jeśli będzie ok to tak zostaw a jesli nie to trzeba będzie częściej np e3d bądź e2d


a coś innego? bo się dowiedziałem ze tego nie zalatwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 303 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10661
cos innego to arimidex. inna sprawa ze na ch** sie bierzesz za towar jak nawet nie wiesz jak zbic i czym estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
A co możesz mieć na zbicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 30
hru
cos innego to arimidex. inna sprawa ze na ch** sie bierzesz za towar jak nawet nie wiesz jak zbic i czym estro


Myślałem o exe, ale dopiero w momencie podwyższenia się dowiedziałem, że tego nie dostanę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trzeci cykl,

Następny temat

Alkoholik na testosteronie

WHEY premium