SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test E + cjc(dac) redy + wyniki badań do interpretacji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1831 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27981
Siema leci test enan plat teraz będzie po następnym strzale dna. 300mg e6d czasem e5d wiecie jak jest ;)

Leciał jeszcze clen malaya w dawkach od 20mg 2 tygodnie potem przerwa i 10 dni

Przed cyklem miałem 2lata przerwy z ssa

Trening leci fbw 5x5 co drugi dzień + cardio po i hiit zacząłem robić w dnt wcześniej szło cardio . Dieta LC + carbo cycling co prawda ' na oko ' ale przez 1.5 miecha raz słodycze jadłem, -6kg póki co i trochę stanęło. Badania się też skiepscily, ale myślę że to zasługa małego romansu z 3 spalaczami od cybera + oxanavarem kilo sport. Mimo że zjadłem po kilka kapsuł każdego i pół paczki tego oxanavaru to miesiąc dochodziłem do siebie. Zgrzeszyłem i żałuję .

Na estro biorę atd . Mam też arimisane sklepowe czy kołować anastrezole ?
Na prolke mam cabaser.
Kortyzol jakieś rady ? Meta, 6-oxo, gdzieś czytałem że jakiś stoperan czy coś dobrze działa ?
Progesteron mam provironu pakę ale mozemlepiej czekać ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1831 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27981
Tarczycę robiłem i wszystko git to nie wrzucałem. Nie mam łapka do środy mam gdzieś badania z przed cyklu to miałem dobre wyniki chociaż FSH miałem ponad normę.

Będzie jeszcze leciało cjc z dacem 1mg dziennie zapomniałem. Doda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Dodałem ankietę a nie załączyła się widzę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25629 Napisanych postów 260173 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332497
Skopiuj i wklej ja jeszcze raz

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
1. WIEK: 29
2. WAGA: 97-98
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 45 +
-klatka:
-udo:
-talia: zamówię miarę i zmierzę
5. STAŻ NA SIŁOWNI: długo trójbój polzawodowo kiedyś nawet
6. DIETA: jutro będzie rozpisana co do kcal a obecnie zero alko cukrów prostych softdrinkow białe mięso i ryby kasza ryż brązowy itp + miesiąc if był
-białko: 2.5g
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: raz tren w życiu przez 10 dni poległem a wcześniej raz NPP test , test enan i epi
8. TRENING: fbw 5x5 + cardio , interwal
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 lata albo więcej
11. POZIOM BF%: dużo brde robił profesjonalny pomiar 21
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycie
13. STAN ZDROWIA: dobre wyniki wyżej
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lysienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25629 Napisanych postów 260173 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332497
Prolka i estro do zbicia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Si jak byś cabaser dał ? Arimisane też wrzucę bo na kortyzol działa a badania robiłem rano więc ponad normę też . Propozycja jak dawkować i ile po badania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Pół Caba za tydzień pół caba i powinno być ok
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Oki a na badania kiedy teraz polecasz polecieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 270
Prolaktynę zbij Dostinexem 1/3 TBS co 4 dni wystarczy. Nie używaj całej na raz...
Dostinex 8tbs kosztuje w aptece 100zl.
Recepta to chyba nie problem w dzisiejszych czasach. A działa jak maszynka jednorazowa do golenia... Zbija do dolnych widełek.

Na Estradiol tylko Exemestane (Symex) też z apteki lepiej nie jest drogi a najlepszy.
1tbs powinna zbić o połowę a potem profilaktyka 1/2tbs co tydzień.
Starczy Ci pudło na 3 miesiące 30 TBS...

Co do Kortyzolu... Badales go w jakich godzinach ? Jest w normie... Nie przejmuj się nim, z każdą godziną on spada w ciągu doby a koło 00.00 /01.00 jest na poziomie poniżej 2ui

Co do teścia... Zmień dostawcę... Ja przy dawce 500mg e3d mam ponad widełki 1500ui, a kiedyś wyszło ponad 5500 przy badaniu ponad skalę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Teraz zmieniłem z Platinum na dna więc zobaczymy. ŁODZIANIN arimistane 25mg e2d styknie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ, Gino

Zestaw 1