SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Coopera..Again?!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yo yO yo
wiem ze ten temat byl juz kilka razy walkowany ale nie uzyskalem satyfakcjonujacej mnie odpowiedzi...interesuje mnie uzyskanie jakiegos planu/rozkladu dotyczacego poprawy wydolnosci(chce biegac wiecej :D) w ciagu tych 12 min obecnie przebiegam 2800 m w ciagu owych 12 min i jestem oczywiscie zalamany :) moze nie jest wazne do czego mi potrzebny lepszy wynik ale wazne jest ze musze podwyzszyc go do 3200 m(lub przynajmniej do 3000m) albo sie potne :D .Obecnie biegam raz w tygodniu test Coopera i raz dystans 10 km (przebiegam to w ok 45 min)w tygodniu malo ale wystarczy ze expert albo ktos kto sie zna da mi jakis trening a bede smigal na stadnion czesciej czekam na jakas fachowa rade... Jesli to potrzebne to dodam ze mam 185 cm wzrostu waze 75 kg bigam juz od przeszlo roku i mam oczy koloru piwnego :P:D i jestem gotowy nawet na masakryczny trening dajce mi go a wykonam...
Pozdrawiam :)

Legio Patria Nostra tam zmierzam tam daze :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ćwiczyłem biegi ze strony www.bieganie.pl i po 7 tygodniu jak zmierzyłem sobie ten test to zroniłem 3000 z tego 1500 pod cholerny wiatr Tak doszłem do 9 tygodnia i od tamtej pory miesiąc przerwy. Dzisiaj biegłem pierwszy raz po tym miesiącu to myślałem że padne jak przebiegłem 2x 8min. z przerwą chyba 5 min.
no i nigdy wcześniej niebiegałem, a ty biegasz rok

Też myśle do LEGI

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedz narescie sie doczekalem:D a wczesniej biegalem dystans to malo mialo wspolnego z testem Coopera bo na dystansie rozkladalem sily a tutaj trzeba grzac jak dzik ale juz jest lepiej widze efekty i lapie sie kazdego planu i po maturze Francja wita :)

Legio Patria Nostra tam zmierzam tam daze :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

=>>Zaproszenie:))

Następny temat

rocznica

WHEY premium