SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test:-XPand ,ester glut.,animal pak,mono pods.str.6

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fakt, jakos te hantle z glowy mi wylecialy, na sztandze nie moglem sobie tego wyobrazic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4249
ok MDRAGON od nastepnego tygodnia bede pisal jakiec wiczenia ile jakies ciezary jesli to tez jest wazne dla was , :)
takze sam czekam juz na poniedzialkowy trening z utesknieniem
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4249
1 dzien natspnego tygodnia wiec Klatka i bicpes
Klatka
1.wyciskanie sztangi lezac
2serie rozgrzewkowe po 60 kg
1s-70kg*14 2s-80kg*12 3s-90kg*8 4s-100kg*4
2.wyciskanie sztangilek na skonsej
1s-30kg4 2s-34kg0 3s-34kg 4s-34kg
3.rozpietki na maszynie
1s-59g*12 2s-67kg*10 3s-76kg*8 4s-82kg*8
4 pompki 3 serie po 25
odczucia
zaczolem za szybko chialem zrobic to jak najszybciej bardzo ktrotkie przerwy przy pierwszym cwiczeniu wyciskaniu nie [poszlo mi jak chcialem powino 100 isc spokojnie 8 razy ale jakos niemoglem pozniej po skosniej z hatntelkami zaczolem sie rozkrecac i zaczolem czuc powera takze rozpietki szly mi na maszynie pieknie ,pozniej pompki jechalem rowno takze rozkrecilem sie pod koniec
Biceps
1 unosznie hantlek stoja naprzemian
2serie rozgrzewkowe i hej
1s-18kg*12pow 2s-20kg*10 3s-22kg*8 4s-22kg
2.modlitenwik ze stzanga
1s-30kg*12 2s-40kg*8 3s-40kg*7 4s-40kg*6
3.w bramce unosznie rak z wyciagu dolnego na dwie rece
1s-25kg*12 2s-30kg*10 3s-22.5kg*8 4s-30kg-8
4.2 serie stojac unosznie sztangi na dopompowanie
odczucia
tu dopiero mailem energie nie moglem zrobic tych ciwcznie co chialem zabardzo duzo ludzi na silowni (pozna poro bylem )ale biceps ladnie sie napompowal juz po pierwszym cwiczeniu pod koniec pompa ladna i znowu odczucie takze ze zamlao i zamlo na bicpesa robilo by sie robilo ale jak wiadomo co zaduzo to nie zdrowo ,
ale wciaz czulem powera i to duzego pozniej polazlem do steam rooom(to jest takaie cos jak sauna jakby ktos nie wiedzila tylko para goraca wylatuje) wciaz mialem duzo energie czulem sie jaknabuzowany niemoglem tam wtrzymac enreia mnie rozwalala pozniej dzakuzi i tutaj sie lekko uspokajalem z tym , teraz jak wciaz to pisze to czuje nadal nergie nie wiem jak pojde dzis spac moze dlatego ze dzis wziolem prze trenigiem razme z glutamina i xpandem taki srodek jak x-stimulant ktory przyslali mi probke zadarmo ,co powiem juz tego niewezme chyba ze jak bede bardzo zmeczony ,wciaz czuje sie nieswoja i nabuzowany .
podsumowanie -z minuty na minute rozkrecalem sie na silownia pierwsze srie nie byly takie udane ale pozniej power totalny jeszce jedno odczucie ze takei cos ze skonczys serie poczekasz chilek i czujesz ze juz mozesz druga robic i zaczynasz robic ja i niemozesz duzo zrobic niby jeste gotowy ale nie dokonca nie wiem z czego sie to bierze
to tyle nie wiem jak ja usne teraz boje sie bo sie nie swoja czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4249
jescze taka wiadomosc do uzytkownikow jesli ktos sledzi lubi czyta moje poczynania -test prosze o wpis czekokolwiek bede wiedzial jakie zaintersowanie jest tym moim testem ,wiadomo im wiecej ludzi tym wieksza bede mial satysfakcie z tego ze ktos sie tym intersuje
pozdarwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3447
uderz w stol a nozyce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
do tej pory temat został przeczytany 323 razy


ja wpisuje się mało,ale w tym dziale każdy temat przeglądałem od początku do zakończenia testu i mogę potwierdzić takich ludzi jest więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Będziesz pisał bardziej przejrzyście (chociażby stosując akapity), to czytelników będzie więcej... Obecnie, treść się mocno zlewa w jedną całość.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4249
postram sie pisac z akapitami czysto prezjzyscie zapomnialem pogrubic tam kilka wyrazow zeby wygladalo to przejzyscie ,dzieki za uwage bede teraz na to uwazal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Ogólnie wchodząc do tematu, zaraz zauważyłem braku avataru i zaraz stąd wyszedłem. Niby taka nieistotna rzecz, ale jednak ma wpływ, przynajmniej dla mnie. Powodzenia w cyklu.

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
interesuje mnie wlasnie ten XP w tabsach, dlatego tez sledze temat

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I CYKL WRZESIEN

Następny temat

co wybrać ???

WHEY premium