SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test: Masuj razem z Pittkiem %-) (HP+XP) - pods. str 88

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
****a znowu mi powiadomki padlu zTwojego testu, cos ten temat nie za bardzo mnie lubi...

Dzis na treningu bylem sam... bo kumpel wolal sobie na gg siedziec niz cwiczyc , szkoda slow
pewnie bajerowal jakoas malolate

nie syp pelnej miarki tylko do tej kreski tam!!
ja tam walilem cala miarke i chyba skoczyl sie mniej wiecej tak jak powinien jakies 2 czy 4 dni wczesniej niz NOZ ktory ma tyle samo porcji, wiec ogolnie ok

co to bylo przy wioslowaniu hantla? co chwila gapiles sie w lewo, co Cie tak rozpraszalo?

przy sciaganiu wyciagu do klatki czy tam do karku , nie prostuj w koncowej fazie rak, niech beda lekko ugiete w lokciach

przy wyciskaniu hantlami na skosie, leci*****owa muzyka i podobnie jak przy wyciagu nie prostuj do konca rak w lokciach...

...na wyciskaniu sztanga w skosie podobnie

kiedy planujesz podsumowanie? bo juz chyba jakos koncowka?

z tego co widac narazie to cykl na zdycydowany + ale wiecej okaze sie przy podsumowaniu

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2007-03-14 01:29:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
peko nie! to jest metalowy stoleczek z drewnianym siedzem i oparciem!!

BPL temat Cie lubi , moze Ty nie lubisz mnie
Kumpel mowil ze wazyl dokladnie i pelniutka miarka wychodzila ponad 23g
Na filmiku z wioslowania gapilem sie w lustro
Sie robi mistrzu nie bede prostowal do konca
Podsumowanie Planuje na poniedzialek

==========================================================================

Teraz siedze w szkole na infie i sie nudze

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Pitt Bull moim zdaniem powinieneś robić MC na prostych nogach. Angażujesz tylko plecy i nie męczysz dodatkowo nóg. I mam pytanko przy martwym nie opuszczasz na glebę, tylko minimalnie wyhamowywujesz i od razu do góry ?

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Pitt nie preferuje wodynowej szkoły i nie erozluznia pleców poprzez odlozenie sztangi na cyhwile. Ale nic to, ważne że taki trening na niego dobrze działa i że rośnie.

Aha apropo MC jak z twoim prostownikiem tzn z jego grubością? Poszło coś do przodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
No ja też nie odkładam , ale z bardziej prozaicznych powodów. Nie mam podkładek...a sąsiedzi mogą w końcu nie wytrzymać...

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pitt Bull moim zdaniem powinieneś robić MC na prostych nogach. Angażujesz tylko plecy i nie męczysz dodatkowo nóg.

po co ma to robic jesli chce angazowac to jako cwiczenie na plecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
ja odkladam w ciezszych seriach podkladek tez na silowni nie mamy ale ustawie se na kupke pare talezy po 25kg i na nie odkladam :) a co do nie uginania wogole nog podczas martwego to chyba dwuglowy dostaje po dupie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Rambo dokladnie a co do prostownika to na fotkach zobaczysz

Peko dokladnie jak napisal Ci BPL, na prostych nogach dwuglowe dostaja straszie w dupe a i ciezar jest duzo mniejszy, pozostane przy normalnym


Wlasie wrocilem ze szkoly , dzis caly dzien op*****lania sie czyli full regeneracja ....


==========================================================================





Tyle towaru mi zostalo tj. ~3 porcje HP , ~5 (5 miarek od XP) SHOCKA , + 4 caps Alkalynu

Do poniedzialku spokojnie starczy

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-03-14 17:38:40

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
główne mięśnie zaangażowane przy martwym na prostych nogach to prostowniki grzbietu, mięśnie pośladkowe, mięsnie dwugłowe ud

martwy na prostych nogach:




dark123 wg. tego co mi wiadomo i wiem w praktyce dwugłowe można konkretnie styrać tym ćwiczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
oj mozna mozna i to bardzo dobrze ja lubie robic na ugietych nogach o wiele fajniej mi wchodzi


Fota wczesniejszego posilku:





Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-03-14 20:27:58

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYkl - dawkowanie

Następny temat

Cp ?Zawartosc.

WHEY premium