SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ten, kto w spamie za******la - zrobi forme jak ta lala %-) vol.11

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95701

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra, treningow na drodze wyjatku nie musisz robic, poza...





























































BURPEES!!!

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-05-16 20:06:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
waze

jutro czeko-kokos odbieram

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-05-16 20:06:41

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
ta, burpees sobie nie odpuszczam juz od jakiegos czasu.

a treningi beda

tylko bedzie wtedy tydzien ladowania. Ale tylko tydzien, obiecuje. Potem powrot do redukcji

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to dobrze

Musze udac sie do kuchni, aby szpinak do garnka wrzucic

z/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Maya, nie chce straszyc, ale w styczniu zrzucilam 2.5cm z talii, 2.5 z bioder i przeszlam do tygodnia ladowania.

Po tym tygodniu mialam wszystko z powrotem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Magda, ja od stycznia do marca zrzucilam duzo po czym od konca marca do teraz mi wszysciutko wrocilo. Ale wiem ze jak chce to moge, wiec nawet jak mi cos wroci przez ten planowany tydzien to przezyje, zacisne szczeki i zbije spowrotem


tylko dentysta mi lanie spusci za to zaciskanie szczek...

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja juz nigdy nie chce powtarzac tego koszmaru, ktory przezylam od grudnia do niedawna, nagle +6kg, zmiana rozmiaru, wylewajace sie sadlo...
Jak dobrze, ze juz prawie koniec. Na szczescie wyciagnelam wnioski, bo mam wrazenie, ze za ktoryms razem dieta i trening moga nie zadzialac.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
ja wiem że za każdym razem jest coraz trudniej.... Tylko ja taki słabeusz-leser co szuka wymówek jestem.
I obrona doktorancka plus wizyta dwóch świetnych przyjaciół niewidzianych od roku, plus wycieczka do Chicago (a tam polskie żarcie) jest dla mnie samej super hiper świetną wymówką, więc się nie powstrzymam i kopytka z pieczarkowym wsunę. Te kopytka to już mi się śnią...



Ale za to żadnych lodów bo mi uzależnienie wróci i jest ryzyko że znowu jadłabym lody 45 dni z rzędu... tak jak do piątku miałam

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nie, no, wiesz, nie pije do Ciebie tylko tak mnie naszlo na quasi-podsumowanie, bo juz prawie jestem na wymiarach z 1 strony dziennika. Zatoczylam kolko. Bylo k*********strasznie. I wszystkie ciuchy mialam na rozmiar 38, a tu ****a mocne 40 nagle. Musialam w workach chodzic, ja pyerdole.
A ze slodyczami tak jest, ze mi juz sie ich nie chce, odzwyczailam sie.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-05-16 20:23:21

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Magda, spoko, odebrałam personalnie ale nie negatywnie. Po to tu jesteśmy, nie? Ja właśnie dostałam zdjęcia od kumpeli robione wczoraj, wyglądam jak młody hipopotamek.

A słodyczy przez kilka lat jakoś specjalnie nie jadłam, czekolada to mogła dla mnie nie istnieć, a od marca pochłaniałam co mi się pod rękę nawinęło. Porażka. W dodatku dziwna porażka. Bo chipsów które uwielbiam nie tknęłam przez ten czas.

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening arnolda ;) SOG

Następny temat

Ocena treningu ( zmienone FBW )

WHEY premium