SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat wałkowany 100 razy...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271


Dokładnie temat wałkowany 100 razy,a ja zapytam jeszcze raz.Mam naposim ten z napisem "Metandienonum" ogólnie jest starannie wykonany tam gdzie powinna byc wypukla powierzchnia to jest,trójkonciki ładne,data i seria ładnie nabite,nie ma zadnych bąbli powietrza.Na stronie Terapi jest mozliwosc wybrania jezyka strony i czy to w jezyku angielskim czy w ich rodzimym to substncja czynna nazywa sie tak samo czyli "Metandienonum" wiec dlaczego mialoby byc napisane "Metandienona"?Moze ten naposim z napisem "Metandienonum" nie jest wcale zły.
Zreszta wrzuce fotki ocencie sami(troche na jakosci utracily,bo musialem skompresowac)

off

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271


nastepne

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271


..i...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271


...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
W wyszukiwarce znalazłem podzielone opinie

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
ja taki uzywalem w lipcu tego roku i teraz szykuje na pazdziernik jakiego cykla d.upn.ac z tą wlasnie metka ,wg mnie jest sii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Jaką serie miales?I jakie efekty w lipcu po tej mecie miales?

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
mialem cykl 1-9 200mg prolki E6D 4-9 15mg Metki ED odblok caly zmascilem i diete :/ wszystko spadlo ale z 10kg wykrzesalem na tym ,numer seryjny ci podam jutro bo niechce mi sie isc do drugiego pokoju ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12460
Heh dobrze ze znowu mowa o tym Ja zjadlem tej mety o serii
03050382 3 EXP03 2008 40 tab i powiem tak:
Podobnie jak w innych tematach mialem male problemy zoladkowe.
Siła praktycznie troche ruszyla i masa też ale nie wiem czy to czasami nie przez suple heh. Nie mam wagi wiec nie powiem teraz ile mi przybyło. Ogolnie nie wiem co powiedziec bo to jest moja pierwsza meta!! Ale chyba tak ona dzialac nie powinna!! Moj napo wyglada tak samo jak napo Benoo czyli bardzo dobrze wykonana bez pecherzykow powietrza listkow ma ładne kwadraciki tablety z ladnymi trojkacikami i wogole. Tyle ze w jednym tabsie widzialem jakigos zatopionego czarnego paprocha nie wiem czy to im mucha wpadla do zbiornika czy jak i mi sie taki trafił Jem dalej moze sie rozkreci.

Aha i jeszcze jedno na necie jest tyle samo stron gdzie sa fotki z napisem "Metandienonum" co z napisem "Metandienona". Wiec ogrom przewału by był naprawde duży Chyba ze chodzi o te perfidne faki co wygladaja jak wycior z pecherzykami i*****owo wybita seria.

Zmieniony przez - matsup w dniu 2005-09-08 23:57:34

solomeja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
No powinna sie juz rozkrecic to wsumie 40 tabsow ewentualnie 50.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12460
Chyba dojade do 63 i zostawie sobie ja. Pozniej zrobie cyklona z prolo jak lazar i beda przynajmniej wieksze korzysci

solomeja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca i dzień przyjmowania

Następny temat

OXANDROLONE / ANAVAR - cykl

WHEY premium