SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat dla czytających SFD - tu przywitaj się :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Ostatnio miałem okazję spotkać klika osób, które czytają SFD, ale nigdy nie zabierają głosu, część nawet nie ma swojego konta, ale śledzi to co mu tu piszemy. Zapytałem dlaczego nie piszesz tylko czytasz, usłyszałem odp. "bo wy wszyscy się tam znacie i głupio jest tak wejść w nowe towarzystwo", więc temat ten jest dla wszystkich co czytają, ale nie piszą. Macie super okazje, by wejść w towarzystwo (choć pewnie część będzie nadal tylko anonimowo czytać.... )

Zapraszam Was do przywitania się - wystarczy imię, miejscowość, styl - czy tam chcesz.

Link do rejestracji https://www.sfd.pl/1/regulamin_forum.asp 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Świetna inicjatywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2949
Witam!

Czytam od dłuższego czasu, a pisze od niedawna.

Marcin/Olsztyn/Taekwondo

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
witamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Cześć!

Więcej czytam niż piszę.

Asia/Gdynia/Aikido

Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
także witamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Helloł

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
o spamer...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Tu są chyba tylko spamerzy

Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
No ja zawsze tam gdzie Ty

Żeby nie było że spamuje:

Zbyszek/młaj taj()/Krakówek

Scorpion

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Super! Witaj!
Wuxia, przecież miałeś w tym swój udział

Choć mnie zainspirował do tego masta99, który założył temat "Goju ryu - znaczenie twardości w tradycyjnym karate..." - właśnie takich ludzi potrzeba na forach, którzy coś chcą dla siebie wziąć, ale i dać też innym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czarny PR w sztukach walki

Następny temat

Sztuka walki dla mnie

WHEY premium