Wyniki pierwszego dnia zawodów:
kobiety, waga: 63kg
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kowalczyk Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
3. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
3. Ozdoba Agata KS AZS AWF Wrocław
5. Langiewicz Aleksandra KS AZS AWF Wrocław
5. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
7. Krześlak Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Tytonik Joanna Klub SportowyJudo Koch Szczecin
kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Jabłońska Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
3. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Bezrączko Agnieszka AZS AWF Katowice
5. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
7. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Furmanek Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk
3. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
5. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk
7. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
7. Podkówka Agnieszka KS AZS AWF Wrocław
kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
1. Jaworska Joanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Pilarczyk Natalia
UKS Kodokan Toruń
3. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
5. Dziurawiec Justyna UKS Wolania Wola Rzędzińska
5. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
mężczyźni, waga: 90kg - 20 zawodników
1. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
2. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
3. Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
5. Kozłowski Kamil TS Gwardia Olsztyn
5. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
7. BŁOŃSKI ROMAN WKS "Flota" Gdynia
7. Dzierżanowski Igor UKJ "AON Warszawa" Warszawa
mężczyźni, waga: 100kg - 20 zawodników
1. Domański Tomasz AZS AWFiS Gdańsk
2. Wójcik Jakub KS AZS AWF Wrocław
3. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
3. Zakrzewski Jakub AZS AWFiS Gdańsk
5. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
5. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
7. Mączyński Rafał KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
1. Sarnacki Maciej TS Gwardia Olsztyn
2. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Wojnarowicz Janusz GKS Czarni Bytom
5. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
5. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
7. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
7. Pujszo Artur UKS 10 Bydgoszcz