SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tejpowanie kostki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Cześć,
Czy ktos wie jak profesjonalnie tejpować kostkę?
Jest to sposob uzywany przez profesjonalnych sportowcow, jak sobie zobaczycie to praktycznie nikt nie gra w stabilizatorach w NBA (albo nawet dokladnie nikt), ktore to podobno oslabiaja jeszcze noge.
Sam w roznych materialach widzialem (ale tylko fragmenty) jak zawodnicy maja tejpowane kostki (nie tylko w NBA ale takze w pilce recznej, noznej) takze prawdopodobnie jest to bardzo dobry sposob na ochrone w jakims stopniu. A z racji ze mam sklonnosc do czestego podkrecania kostki to bylbym zainteresowany.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
dzieki, ale nie o to mi chodzi. Kinesio taping to co innego. To o czym ja mowie to moze z boku wygladac jak po prostu bandazowanie stopy jak by ktos skrecil kostke, tyle ze nie bandazuje sie byle jak tylko sa na to techniki i o to mi wlasnie chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364



sam sobie tejpowałem w podobny sposób (wiadomo nie tak profesjonalnie), bandaż elastyczny na nogę i na to zwykłe , tejpy z apteki (miałem 2,5 cm za free, a szkoda mi było kasy na grubsze
miałem ładnie kostkę rozwaloną, poszła torebka stawowa, ogólnie strasznie to wyglądało (na 100% mogłem grać dopiero po 2,5 miesiącach) i tejpy sprawdzały się rewelacyjnie!
o wiele lepiej niż stabilizator, który założyłem tylko raz i odrazu schowałem do szafy :P
według mnie to lepszy sposób niż stabilizatory, zresztą jak sam zauważyłeś w NBA nikt nie gra w nich, tylko tejpy
pozdro i polecam :)


Zmieniony przez - kuubaz w dniu 2012-12-17 10:14:56

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Dzieki, o to chodzilo :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zeskakiwanie na rękach ze schodów

Następny temat

Buty na zimę.

Wiecej