SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Technika przy robieniu przysiadow. Help :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
witam! Mam maly problem. Chodzi o technike ale trzymania sztangi na barkach . Nie moge trzymac jej na barkach bo zaraz bola mnie okolice lopatek i nadgarstki, musze ja trzymac mniej wiecej na szyji . Moglibyscie mi powiedziec jak dojsc do tego aby trzymac sztange na barkach? Bo na szyji troche jest to niewygodne . Aha trzymanie z przodu tez raczej odpada . Myslalem ze moze jakies rozciaganie by pomoglo ale nie wiem. poczekam na Wasze opinie. Z gory dzieki!

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8763
Wedlug mnie albo zmniejsz ciezar albo sprobuj sztange owinac recznikiem jezeli chodzi o to ze naciska ci za mocno. A sztange chyba sie trzyma gdziesz tam w okolicach kapturow to nie wiem jak cie moze bole w okolicach lopatek i nadgarstki to tez dziwne. Niech sie wypowiedza specjalisci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23488
sztange kladziesz na kapturach

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2005-10-10 21:20:43

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8763
Mozliwe ze twoj problem polega na tym ze za nisko sztange trzymasz, zamiast na kapturach to ci zjezdza gdzies na lopatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dajesz normalnie na kaptury i jazda . Nie spotkałem sie jeszcze z takim przypadkiem jak Twoj. Moze j/w sztange 3masz za nisko. Sztanga ma leżesz a nie masz ja trzymac .

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
tylko te kapturki to najpierw trzeba miec a w tamtych okolicach mam kregi szyjne i tez nie za wygodnie sie trzyma ta sztange ale jutro wezme maly ciezar i poprobuje ale dalsze odpowiedzi mile widziane

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8763
A na szyji nie trzymaj sztangi, juz lepiej zrezygnuj z przysiadow bo takie trzymanie moze sie zle skonczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
nie no ja wiedzialem ze jakis powyginany jestem ale ze az tak...

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
greku trzymaj: www.atomicpower.pl 
sa tam nawet pozycje gryfu na barkach

Zmieniony przez - Cino69 w dniu 2005-10-10 22:30:02

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1020
prosta sprawa. przy trzymaniu gryfu musisz dość wąsko trzymać dłonie na sztandze, wtedy mięśnie ci się napną i dasz radę . Jeśli trzymasz ręce szeroko to wtedy mięśnie się rozchodzą i trzymasz gryf na kręgach a to napewno nie jest dobre ;D

...:::YET ONLY THE STRONG SURVIVE AND THE WEAK SHALL FALL:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
dzieki panowie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktajl albo cos takiego !

Następny temat

przerobka planu

Wiecej