SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Technika Mlodego zawodnika :)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 21 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 92
Witam gram w 4 ligowym zespole mam dopiero 12 lat chcialbym wyszkolić technikę ,szybkość no i kondycje ;) czy podbijanie mi pomoże w kleju w nodze czy nawet rozrzutami.? :)

Chelsea , Arsenal , Man City ja ich szanuje rowno ale kocham United a nie jakies Gówno ! :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2223
w wieku 12 lat (rocznik 98,99 ?) nie możesz grać w IV ligowym zespole. ale podbijanie piłki, żonglowanie jak najbardziej pomaga szkolić technike.

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 21 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 92
no tak masz racje..;) I mam jeszcze mam pytania :) Czy w moim wieku trzeba trenowac siłę czy nie.?Przyjdzie ona z wiekiem.? Przysiady wystarczą?

Chelsea , Arsenal , Man City ja ich szanuje rowno ale kocham United a nie jakies Gówno ! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11819
Zajmuj się głównie techniką, szybkością, zwinnością itp. Siłę zostaw na później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2223
dokładnie siła przyjdzie z czasem, to naturalna kolej rzeczy że urośniesz i przybierzesz na wadze. A technike powinno się cwiczyć od najmłodszych lat żeby później nie mieć zaległości.

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A jak inaczej można wytrenować technikę tzn nie inaczej ale nie podbijaniem ;) bo tylko taki sposób znam ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Odpowie ktoś .?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17850
slalomy z piłką i przeróżne prowadzenia piłki. Technikę wyszkolisz również podczas gry.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla piłkarza

Następny temat

Praca Licencjacka " Piłka nożna jako popularna forma rekreacji fizycznej"