SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Zaj**sice to wygalda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Plakat rewelacja!

A ja mam pytanie z innej beczki. Widzę Sylwia była w Chudeciacho. Z Tobą? Jak wrażenia? Bo w końcu z kimś się dogadali i otwierają się we Wro.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887176
BzykuDG
Plakat rewelacja!

A ja mam pytanie z innej beczki. Widzę Sylwia była w Chudeciacho. Z Tobą? Jak wrażenia? Bo w końcu z kimś się dogadali i otwierają się we Wro.


Nie dogadali A Marcin kolejną filię otwiera osobiście
Jeśli jeszcze nie byłeś! Ja od siebie zdecydowanie polecam Byłem we wszystkich punktach z racji tego, że to dość dobry znajomy mojej żony więc mieliśmy okazję próbować tego czy tamtego W porównaniu do innych tego typu miejsc dla mnie taki numer jeden jeśli chodzi o zdrowsze zamienniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870120
Nie że mną, ale wzięła mi kawałek snikersa. Makro miał fajne bo kawałek 10g B 22g T 6g WW, ale nie moje gusta, bo właśnie taki tortowy był Sama jak spróbowała kawałek też przyznała, że bez szału. A na miejscu mówiła że wzięła sernik, bo tylko to mogła zmieścić w makro Więc jakiejś super opinii nie dostaniesz niestety. Ale mówiła, że wybór ogólnie fajny się wydawał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870120
Ale skoro ogólnie polecacie, to pewnie wpadniemy tam niedługo już razem. Bo ja po Legal Cakes to jakoś się zrazilem do takich miejsc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Łukasz, wiem że wcześniej nie dogadali się na franczyzę z tą dziewczyną, co otworzyła finalnie Fitcake.

Mnie bardziej te szejki interesują niż ciasta. Ciasta już mam już sprawdzone w Sorrir. Smakowo rewelacja, a cenowo tak samo. Legal Cakes to był mega shit, a o cenach nawet nie wspominam...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887176
Legal się w Łodzi otworzył na chwilę jak szybko się otworzył tak szybko został zdmuchnięty przez Chude Ciacho

Co do szejków - dla mnie osobiście sztosy Ale wiadomo gusta i guściki.

Chociaż patrząc na to, że kubki smakowe Luki mamy podobne to zawiedziony nie wyjdziesz :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870120
CZWÓRKI + DUPA 2

1. Wyciskanie suwnica 8x8
375kg

2. Odpychanie od platformy wąsko 5x10
240kg

3. SQ przy piłce 5x12 3s faza neg
0

4. Hip thrust 6x6
150kg

5. Wymachy w tył na maszynie 5x8
92,5kg

6. Przywodzenie jednonóż 5x10
95kg

+ aero 15 min

Dzisiaj już zebrałem się normalnie, z rana, bez problemów. Cały trening super, ale po treningu zejście, bo przegiąłem z efką... Poleciał strzał inj, i dodatkowo tabletka tussi. Zabiło apetyt, potreningowy ledwo wszedł, i musiałem posiedzieć z pół godziny na kanapie, zanim ruszyłem do domu. Ale już jest ok.
W suwnicy tylko +5kg, bo już ostatnio było ciężko. Dzisiaj też za lekko nie było, ale wyrobione wszystkie 8 serii. Dalej odpychanie, tu już czwórki dobrze paliły. I na koniec zmieniłem ćwiczenie, dałem siady przy piłce przy ścianie. Chciałem robić z hantlami, ale nogi były już tak zajechane, że ledwo dawałem radę w ogóle bez ciężaru Ale negatyw bardzo wolny, na pewno nawet dłuższy niż 3s. Potem tyłek dobrze przerobiony. Tutaj zawsze fajnie wszystko wchodzi, i mam wrażenie, że akurat ten mięsień mi jako tako rośnie



A teraz do wieczora już na wyebce, nic nie robię, i na 19:30 ruszamy w melanż Jakoś dużo nie zamierzam pić, bo jutro rano trzeba ogarniać Artura, ale nie ukrywam, że lekki reset na pewno mi się przyda.
Potem oby przetrwać tydzień, i w niedziele Kielce, gdzie poza startem Kondzia zobaczę się z Łukaszem i Dawidem, a za 2 tygodnie Poznań, i Słodkiewicz Classic, gdzie poza Kondziem będę wystawiał jeszcze Łukasza Jakubowskiego w 80tce W końcu jakiś lepszy okres się zapowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
kurde coraz większa ochota n ate Kielce a to czym bliżej to mnijesze szanse ze bede;/

strzał efki to ile?
a ja tylko kawa przed o odłuzszego czasu:D pewno takie 2tabs tussi i z 400mg kofy zorbiło by pieknie ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium