SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Ja tam ogólnie we wlewy jako wlewy nie wierzę. Brakuje rzetelnych badań na ten temat mam na myśli głównie rzeczy typu witaminy i inne p******y. A teraz na to moda
Solcoseryl czy glutation to akurat leki to co innego, ale czy witaminy dożylnie są pomocne to nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
Tu się zgadzam. Dla mnie też podawanie chorych ilości choćby vit C jakoś nie ma sensu. Dlatego nic więcej nie daje poza glutationem i solco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
popuri
Ja tam ogólnie we wlewy jako wlewy nie wierzę. Brakuje rzetelnych badań na ten temat mam na myśli głównie rzeczy typu witaminy i inne p******y. A teraz na to moda
Solcoseryl czy glutation to akurat leki to co innego, ale czy witaminy dożylnie są pomocne to nie wiadomo


W przypadku gdzie są stwierdzone niedobory czy upośledzone wchłanianie wersji oral mają sens inaczej, to kolejne dyrdymały ludzi z sekty Zięby ;)

Natomiast solco i gluta to inna bajka. Jeśli ktoś łyka masę przeciwutleniaczy, prozdrowotnych supli itd. lepiej niech zainwestuje własnie w iniekcje IV tych dwóch środków. Ja wywaliłem jakieś kwasy ala, kurkuminy i inne gówna, na które szło kupę hajsu, a działanie tego było wątpliwe, lecę tadka z solco w zależności od okresu e2d-e4d przez większość czasu. Mam pewność, że działa i widzę to po wynikach. Jak nie ma skutków ubocznych zawsze lepiej dać leki niż suple, podobnie bitwa między berberyną, a metforminą, pojąc nie mogę dlaczego ludzie stosujący berberynę boją się metforminy. Berberyna to suplement, wiadomo, że zbija cukier, ale na jakiej zasadzie już nie bardzo, za to metformina jest przebadana na wszystkie sposoby i mamy pewność co do jej działania.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
Wiesz co, akurat z metformina to może chodzić o to, że zbija igf. Dla kogoś kto leci gh, średnio się to widzi. Ja tam też wolę metformine.
I też przekonałeś mnie, że dawki które chce bić nie będą za duże


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2019-03-27 22:50:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
skoro już o tym dyskutujcie to jak się ma podanie do mięśniowe a wlewy , solco i tad. chodzi o przyswajalnosc bo różne opinie można przeczytać a jak faktycznie to wygląda macie jakieś rzetelne info?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Z tego co zawsze mówiono tad domiesniowo tylko okolo 60% sir przyswaja a solco nie wiem. Tada zawsze dawałem w kabel a solco tylko raz miałem okazję ale wylew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
prz1993
Wiesz co, akurat z metformina to może chodzić o to, że zbija igf. Dla kogoś kto leci gh, średnio się to widzi. Ja tam też wolę metformine.
I też przekonałeś mnie, że dawki które chce bić nie będą za duże



Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2019-03-27 22:50:26


600mg gluta + 160/200mg solco e2d-e4d to prozdrowotnie, lekko naprawczo. Duże dawki jakie widziałem to 2ampy tada i z 6 solco e2d.

Zbijanie IGFu to skutek uboczny poprawy wrażliwości insulinowej, jedno z drugim w parze nie idzie, chociaż widziałem badania i od 1,5g zaczęło się coś dziać z IGfem, ale to było na jednym osobniku robione bez GH, więc to tylko ciekawostka.
Jeśli berberyna faktycznie aktywuje ampk, pomaga upychać węgle w mięśnie, a nie tylko obniża poziom cukru, to musi mieć takie same skutki uboczne jak metformina.
Na tej samej zasadzie powinno się nie stosować aromidexu, czy tamoxa w trakcie cyklu, a stosuje się.

@wincol: rzetelnych danych nie mam co do samych środków, ale pierwsze lepsze hasło w google opisujące biodostępność leków, czy czegokolwiek podanych dożylnie, domięśniowo i podskórnie powinno rozwiać wątpliwości.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Berberyna aktywuje ampk, ale nie wpływa negatywnie na poziom samego igfu, lecz działa ujemnie na kinazę mTOR,
więc po treningu może w jakimś stopniu hamować przyrosty
tak samo jak antyutleniacze podawane okołotreningowo.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2019-03-28 00:30:23
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
Ja to szczerze nawet nigdy tego nie rozkminiam, bo jakoś nie miałem zbyt długich przygód z GH, więc mnie to nie zastanawiało.
Co do możliwości podawania leków - ja tam zawsze wszystko co można bije i.V. Juz nie wspomnę o tym, że jak walnalem solco w dupe, to pamiątki mam do tej pory

A tak poza tematem - waga w końcu wyskoczyła na 103kg. Coś te tłuszcze może ruszyły Zaraz lecę zrobić barki i dwójki, a jutro jednak off, i w sobotę z chłopakami poleci klata z bicem a nie czwórki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Czyli fat wchodzi gdzie trzeba, musisz to skumulować i podbić czitem ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium