SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Daj znać Przemo jak ten Huawei
Ja 2 lata mam s7 edge i właśnie czas na zmianę a jestem z niego mega zadowolony. I też teraz myślę nad mate 20 pro. Najbardziej jakość zdjęć i filmów interesuje

A forma stary miazga !

I trzymam kciuki za termin i żeby wszystko było dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Forma Przemek miazga!

Daj znać jak.ten telefonik bo ja 2 lata s7 edge mam i bardzo zadowolony jestem a właśnie czas na zmianę i nad tym mate 20pro myślałem.

I szybko wracaj do zdrowia treningów !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
big ron
Daj znać Przemo jak ten Huawei
Ja 2 lata mam s7 edge i właśnie czas na zmianę a jestem z niego mega zadowolony. I też teraz myślę nad mate 20 pro. Najbardziej jakość zdjęć i filmów interesuje

A forma stary miazga !

I trzymam kciuki za termin i żeby wszystko było dobrze


To identycznie jak ja xD od 2 lat mam s7 edge a tetaz wziąłem w tamtym tyg tego mate20 pro. Jest napewno lepszy ale tzreba sie przyzwyczaić do niego ;)

Przemo forma kosa w hvj. Dawaj znac jak konsultacje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 182 Napisanych postów 479 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21648
Trzymam kciuki ;) a forma cóż mogę powiedzieć , telefon napewno w 0.0001% nie jest tak zaj**isty jak forma ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
O dzięki Mario za opinię. Mi jeszcze spadł na siłowni z szafki i wyświetlacz pękł na sam koniec w s7

Ale zadowolony jestem bardzo z tego telefonu. A jak piszesz że mate 20pro robi jeszcze lepsze foty to już chyba nie ma co się zastanawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869944
Kurde nie wiem, niby to na razie tylko konsultacja, a już od wczoraj się stresuję... jakieś myśli, że nie zrobią tej operacji, że już na prawdę będzie koniec marzeń... Dobrze że z dworca Łukasz mnie odbierze, z nim jakoś zawsze się czuje, że wszystko będzie dobrze

Sergiusz - może po 1 dniu jeszcze Ci super opinii nie dam, ale póki co - trochę żałuję tego Mate. Po 1, to co już pisalem - myślałem, że będzie większy. A ten ekran 6,4' jakoś wrażenia nie robi. Ogólnie mam wrażenie, że trochę CV miał rację jednak. Te smartphony na takim poziomie już prawie się nie różnią, różnice robią tylko jakieś szczegóły, które są nieistotne tak na prawdę. Sprzedałem s8+, musiałem dopłacić prawie 2,5 tysiąca, a mam telefon tak na prawdę prawie taki sam Może jeszcze zmienię zdanie, jak chociażby zacznę robić zdjęcia. Bo na razie leży na półce, i czeka na etui i szkło, bo boję się go ruszać bez i śmigam na s8+ póki Artur nie przyjedzie po niego Podsumowując - na ten moment, jakbym miał wybierać jeszcze raz - albo bym kupił sporo tańszego Note 9, albo już dopłacił, i kupił ajfona Xs Max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Właśnie. Ja tez myślałem o s8 + ale przeczytałem że to praktycznie to samo co s7edge. A s9 + już za drogo dla mnie jak na telefon

A po Nowym Roku chce zmieniać to daj znać jak już będziesz to więcej używał

Jeszcze Samsungi Note tak samo kuszą.

Ale aż dziwne że taka przekątna 6,4 cala a nie robi wrażenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869944
S9+ za drogo, a mate nie? S9 a S8 to prawie to samo, S8 od S7 znacznie się różni. Cayek czy Marian mają s7 edge, a widzieli mojego S8+, więc może coś więcej Ci powiedzą Na ten moment wydaje mi się, że Mate 9 to najlepszy wybór, jeśli chodzi o stosunek jakosci do ceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Przemo chyba s9 ? ^^

ja podobnie jak Przemek poki co mało używam mate bo nie mam etui :D ale juz kupiłem folie na przod i tył i chyba zaryzykuje bez etui bo szkoda mi koloru telefonu który mam ze nie bedzie widac :d a wzialem ubezpiecznie to moz ejakos bedzie

ale tez jestem zdania ż ena takim poziomie juz nie zuważlna róznica dla nas, chociaż zdj od s7 sooro lepsze to i tak mało co funckji cie wykorzyta, plus taki ze mega mega szybko chodzi
a co do ekranu to zalezy jak dla kogo bo dla mne tez az da duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869944
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium