SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian ale igf cos Słabo wyszedł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Ale Kacprowi Tofilowi na tej samej partii wyszło ponad 500, więc gh jest ok, podejrzewam że u Mariana coś z krwią w labie zwalili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147114
A to Imperial ? Z tym moze byc loteria. Nie na darmo gh jest poddawane procesowi liofilizacji , poniewaz w formie luźnego prochu jest mega niestabilne. Odbije sie mocniej od scianek , lub puscisz strumien wody prosto na proch i moze sie zdegradować. Takze w przypadku takiego gh to duza loteria , juz po drodze do Ciebie moze zostac zdegradowane przez nieostrozne obchodzenie sie przez kuriera. Moze to byc tez oczywiscie wina labu

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Dokładnie j/w taka opcja jest. A igf niski mam zapas to jem i juz nie mysle czy dziala xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
aDw
A to Imperial ? Z tym moze byc loteria. Nie na darmo gh jest poddawane procesowi liofilizacji , poniewaz w formie luźnego prochu jest mega niestabilne. Odbije sie mocniej od scianek , lub puscisz strumien wody prosto na proch i moze sie zdegradować. Takze w przypadku takiego gh to duza loteria , juz po drodze do Ciebie moze zostac zdegradowane przez nieostrozne obchodzenie sie przez kuriera. Moze to byc tez oczywiscie wina labu


Masz jakieś potwierdzenie tej teorii? Jakieś prace naukowe/badania? Bo dla mnie to tylko pseudo teorie i gh nie tak łatwo zj**ać wbrew obiegowym opinią, ale mogę się mylić i jak zobaczę konkretne badania itp to przeproszę.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Trochę z innej beczki - gdzieś jakieś promo obecnie na ciuszki? W sumie bardziej na buty, bo jakieś na siłkę bym kupił, najchętniej UA. Czy lepiej poczekać do blak frajdej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147114
SebastianMielecki
aDw
A to Imperial ? Z tym moze byc loteria. Nie na darmo gh jest poddawane procesowi liofilizacji , poniewaz w formie luźnego prochu jest mega niestabilne. Odbije sie mocniej od scianek , lub puscisz strumien wody prosto na proch i moze sie zdegradować. Takze w przypadku takiego gh to duza loteria , juz po drodze do Ciebie moze zostac zdegradowane przez nieostrozne obchodzenie sie przez kuriera. Moze to byc tez oczywiscie wina labu


Masz jakieś potwierdzenie tej teorii? Jakieś prace naukowe/badania? Bo dla mnie to tylko pseudo teorie i gh nie tak łatwo zj**ać wbrew obiegowym opinią, ale mogę się mylić i jak zobaczę konkretne badania itp to przeproszę.




https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25430693

"shaking stress showed that hGH was highly affected compared to EGF. The hGH monomer steadily decreased and only the half the monomer content remained at 3 h"
Budowa chemiczna hgh jest taka a nie inna , ma bardzo delikatne i wrażliwe łączenia atomów molekułów , przy mocniejszym wstrząsie te łączenia sie niszcza i atomy odrywają sie od siebie.
1

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
aDw
SebastianMielecki
aDw
A to Imperial ? Z tym moze byc loteria. Nie na darmo gh jest poddawane procesowi liofilizacji , poniewaz w formie luźnego prochu jest mega niestabilne. Odbije sie mocniej od scianek , lub puscisz strumien wody prosto na proch i moze sie zdegradować. Takze w przypadku takiego gh to duza loteria , juz po drodze do Ciebie moze zostac zdegradowane przez nieostrozne obchodzenie sie przez kuriera. Moze to byc tez oczywiscie wina labu


Masz jakieś potwierdzenie tej teorii? Jakieś prace naukowe/badania? Bo dla mnie to tylko pseudo teorie i gh nie tak łatwo zj**ać wbrew obiegowym opinią, ale mogę się mylić i jak zobaczę konkretne badania itp to przeproszę.




https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25430693

"shaking stress showed that hGH was highly affected compared to EGF. The hGH monomer steadily decreased and only the half the monomer content remained at 3 h"
Budowa chemiczna hgh jest taka a nie inna , ma bardzo delikatne i wrażliwe łączenia atomów molekułów , przy mocniejszym wstrząsie te łączenia sie niszcza i atomy odrywają sie od siebie.





Szkoda że to tylko fragment i nie ma całej metodyki i konkretnych danych z tych badań. Temperatura 70 C spowodowała spadek GH z 97.8 do 82.3 %. Co pokazuje, że nie tak łatwo to zniszczyć. Odnośnie mechanical stress nie ma tam napisane co to dokładnie jak długo itp więc ciężko coś ustalić.Wiemy jedynie że bardziej reaguje na mechanical stress niż egf. Co wydaje się zrozumiałem bo składa się z znacznie większe ilości aminokwasów.
Sam proces liofilizacji nie jest łagodny, wiec jak podczas takie procesu nic się nie dzieje, dalej obstaje, że zwykły transport ma znikomy wpływ na działanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147114
Moze zle sprecyzowałem. Bardziej chodzi mi o to że kazdy wstrząs potrafi uszkodzić gh i bedzie go mniej i mniej przy kazdym kolejnym. W badaniu w 3 godzinie nie było juz połowy monomerów. Im wiecej razy pojawi sie silny wstrzas tym mniej gh pozostanie na koncu. Fakt ze nie podali z jaka sila aplikowane były wstrząsy. Ale jak widac gh jest bardziej czułe na wstrżasy anieżeli na wysoką temperature.
Gdzies widzialem badanie na temat stabilnosci gh podczas procesu fiofilizacji ale musialbym poszukac


Zmieniony przez - aDw w dniu 2017-11-13 09:30:11

No likes us and we don't care..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium