SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3401976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2521 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77963
Przemku - współczuję Ci! Jedno jest tylko pewne.
Przebadają Cię od stóp do głów, w jednym miejscu, w jednym czasie.
Mając tyle wykrytych dolegliwości być może uniknąłeś tego co mogło się przytrafić w przyszłości.
Ile razy słyszy się że ktoś młody miał ukrytą wadę serca, płuc etc.
Oby te 5 kroków wstecz przyniosło Ci 6 kroków w przód i długie i zdrowe życie.
Zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Przemo
Heh chyba z przyzwyczajenia już. Od tylu lat prowadzę te dzienniki, że jakoś tak dziwnie jak kilka dni nic nie napiszę. A że ktoś to jeszcze czyta, to tym lepiej Nie zawsze można pokazywać się tylko wtedy, jak jest kolorowo.


I to pokazuje Twój charakter, pomimo chwil zwątpienia! Zobaczysz, że za jakiś czas, możliwe, że po jakimś Twoim sukcesie na scenie, będziemy anegdotycznie wspominać szpitalne perypetie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Podreperuja Cie Przemo i bedziesz jak nowka Dalej trzymam kciukasy zebys jak najszybciej stanal na nogi i mogl cieszyc sie latem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21393 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
Dzięki Panowie, zawsze to chociaż trochę takie słowa motywują Ja oczywiście bez względu na wszystko dziennik będę prowadził. Może i będzie mniej ciekawy, ale nic się tu nie zmieni. Będą treningi, jakiekolwiek ale będą, filmiki, zdjęcia. Będzie w końcu po staremu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 60 Wiek 2 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12955
To nasz największy bohater ! Mimo, ze łatwo nie jest to jest silny i nam pomaga żebyśmy zaprezentowali się jak najlepiej :) to moja największa motywacja i tylko dla niego jeszcze nie rzuciłam tego w p***u jak zobaczyłam jak wyglada moja konkurencja xdd
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie przesadzaj Sylwia, na zdjęciach każda fajnie wygląda . Ty już odwaliłaś kawał dobrej roboty i Twój start będzie dla Przema ogromną radością wśród obecnych męk
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
BzykuDG
Nie przesadzaj Sylwia, na zdjęciach każda fajnie wygląda . Ty już odwaliłaś kawał dobrej roboty i Twój start będzie dla Przema ogromną radością wśród obecnych męk


Wlasnie Bzyku, Ty tez odwaliles kawal dobrej roboty... STARTUJ
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja nie mam dla kogo... Nieeee, dla Ciebie nie będę

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Co wy macie z tym namawianiem do startów. Jak komuś się nie chce to nie wystartuje bo po co sie zmuszać
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Ja wiem lepiej co jest dla was dobre, oki ???
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Wiecej