SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3418994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
BzykuDG
Na NFZ na rezonans czy tomograf będziesz czekał pewnie parę miechów. A prywatnie to jest koszt ponad 1000zł lekko niestety...

rezonans odcinak L robiłem prywatnie za 500zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
aDw
Zdrowia Przemek. Znam to uczucie kiedy paraliżuje Ci prostownik i tors robi się wiotki. Przechodziłem to nie raz. Mam hiperlordoze i dodatkowo wcześniej mocno osłabione m brzucha przez brak ich bezpośredniego treningu oraz noszenie pasa non stop. Teraz zakładam tylko do roboczych serii i dodatkowo trenuje brzuch silowo, mam w dupie poszerzanie talii albo jedno albo drugie. Czasem mam tak po wioslach lub siadach bo o OHP i ciagach mogę zapomnieć. Najlepsze jest to że tego nie czuć na treningu ale dopiero długo po. Czasami tydzień dochodziłem do siebie a pierwsze dni kaleka dosłownie


No niestety u mnie to samo z tych samcyh przyczynale na szczecie w mnieszym stopiniu bo na treningu nizniszczalnosc a potem myje zeby i mnie parazuje bol do tego stopnia z boje sie ruszyc i stoje w bezruchu, potem kazdy ruch z mega delikatnoscia az przejdzie

Wspolczuje Przemku :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jeśli to akurat jest następstwem tego ostatniego OHP to mięśnie głębokie brzucha są bardziej odpowiedzialne i ich słabość, a nie prostownik bo to spiety brzuch trzyma sylwetkę prosta i plecy w ryzach. Jak tak kojarzę to żadnych planów itp wzmacniających core raczej nie robiłeś. Fatalnie z tym urazem, akurat w momencie gdy tak szło fajnie do przodu. Zdrówka zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
a ja uważam ,że zrobiłeś błąd nie jadąc karetką do szpitala - tam by Cię od razu przetrzepali na tomografie i byś wiedział co jest 5, nawet tracąc tam te kilka dni,które i tak by się nie odbiły na formie znacząco. A tak to teraz zaczniesz dopiero wycieczki po lekarzach,wk***ianie się na kolejki,terminy itd... no ale zrobiłeś jak uważasz,
DUŻO ZDROWIA PRZEMKU!


Zmieniony przez - alexus w dniu 2018-05-30 07:10:25
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Biały89
BzykuDG
Na NFZ na rezonans czy tomograf będziesz czekał pewnie parę miechów. A prywatnie to jest koszt ponad 1000zł lekko niestety...

rezonans odcinak L robiłem prywatnie za 500zł


Rok temu jak robiłem rezonans i tk, to we Wro była akurat promocja na lędźwiowy za 1150zł heh.
Teraz za tydzień znów mam kontrolnie TK czy mi się nie pogłębił kręgozmyk.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870106
Nie wiesz ile się już naprzechodziłem w tym szpitalu, każdy koleiny dzień to murowana depresja... nie mogłem po prostu.

Grzesiek - niby wiem, ale właśnie brzuch mam raczej mocny. Zawsze ćwiczyłem go z ciężarem, stąd grube kostki. No i od dobrych kilku miesięcy plank jest na każdym treningu. Ale może to za mało. Fizjo wczoraj też głównie brzuchem się zajął a nie prostownikiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
juz teraz nie ma co rozkminiac, Przemo nie czekaj tylko teraz z lekarzami i zapierdzielaj ogrnij to jak najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak nie urok.....Przemek - dużo zdrowia, cierpliwości do lekarzy i wytrwałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Głowa do góry, Przemek, nic nie zakładaj, że jakieś siady czy ohp masz z głowy...
Rób rezonans, bo może się okazać, że to jedynie jakaś blokada lub mocny przykurcz. Wszystko idzie ogarnąć u dobrego fizjo i wiem, o czym mówię, bo od prawie 10lat się z tym pyerdolę. Ja bym nawet nie czekał na neurologa, jak koledzy wspomnieli dostaniesz skierowanie MRI na przyszły rok. Płać 500-700zł i dopiero potem neurolog, najlepiej prywatnie równolegle z fizjo.

Pamiętasz jak wspominałem Ci o zbyt dużej lordozie przy ohp? Czasem wygięcie w ten sposób jest gorsze, niż ucieczka w garba przy siadzie lub w tyłopochylenie miednicy. To wskazuje na zbyt dużą dominację siły prostownika nad brzuchem i mięśniami gorsetu, ogólnie. Zapewne nad tym trzeba będzie pracować zaraz po ogarnięciu urazu. Skoro teraz środki przeciwbólowe Ci pomogły, to nie sądzę by był to gruby problem z wypukliną czy jakimiś konfliktami nerwowymi, bo to byś czuł cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
Może to będzie bardzo zbędne co napisze, ale:
Miałem sytuacje rok temu, nie umiałem wstać z łóżka bo tak mnie bolały całe plecy, myślałem, że mi prostowniki normalnie odpadną.
Prawie płakałem z bólu, pojechałem do fizjo i okazało się, że miałem tak spięty pośladek i promieniowało w górę. Tzn pośladek nic nie bolał, ale za to odbijało na całych plecach... Pośladek rozbity, rozmasowany i z dnia na dzień było lepiej.
A Tobie zdrowia życzę!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium