SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3401991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nie skakam po dziennikach, teraz przeczytałem sporo stron w tył .
Współczuje i oby wszystko doszło do porządku, trzymaj się tam i zdrowia

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 60 Wiek 2 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12955
Przestraszyliscie mnie z ta sepsa. Przemek tymczasem po drugim zabiegu aktualnie śpi po narkozie nie wpuścili mnie już do niego. Lekarz mówił ze ropa się zebrała na tym udzie i bardzo bardzo głęboko siedziała, aktualnie wszystko zostało wyczyszczone podobno i leży na stali gdzie pielęgniarka będzie z nim cała noc. Sylwia
13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Z mojej strony dziekuje za info i ze wogole w takiej sytuacji dalas rade nas poinfornowac. Miejmy nadzieje ze tym razem zabieg przyniesie zamierzony efekt i Przemek szybko stanie na nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10960
Oby tym razem wszystko dobrze już wyczyścili z tej ropy ... bo ile można człowieka męczyć :/ Zdrowia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Co wchodzę tutaj to czekam na jaies dobre info. Oby juz w końcu tylko takie byly...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21393 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
Łukasz dzięki za pomysł. Będzie lekarz, to poproszę o wyniki badań krwi. Poczytałem trochę, i już wiem po czym poza opuchlizną można to poznać. Dzisiaj już całkiem się nie ruszam... Noga na podwyższeniu, i leżę z podłączonym cewnikiem... W nocy po tej operacji miałem takie krwawienie, że dosłownie z łóżka na podłogę kapało, obudziłem się w kałuży krwi. No to lekarka zadecydowała, że na żywca zaszyje mi dziurę, jedynie trochę lidokainy wstrzyknęła. Myślałem że zemdleję z bólu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Ja p******e... po prostu przykro, współczuje Przemek, trzymaj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Przemek, może nie jestem Twoim najlepszym best friend ale kurva ta akcja tak mi siadła na głowie, że od kilku dni wchodzę codziennie i sprawdzam czy coś jest lepiej. Strasznie mi to siadło na głowie i szkoda że Cie po raz kolejny taki pech łapie.
Trzymaj się na pewno będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21393 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
Wojtek tu nie trzeba być best friend, był jednak czas, że sporo się razem trzymaliśmy. W odwrotnym przypadku też by mnie to dotknęło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
Jutro mają mieć wyniki tych badań Twojego wymazu?ogólnie poza nogą jak gorączka itp.nic z tego nie masz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Wiecej