SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3401988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21393 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
A trzymanie gnijącego syfu w jelitach to jest bardzo zdrowe
O redukcji też pisaliście swoje, jak pokazałem efekty to żaden z "hejtujących" się nie odezwał, ani Ty, ani Luki. Ale najlepiej się tylko przyebać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21393 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
Dobra, po prostu będę pisał już tylko to co każdy w dziennikach, bo jednak czasami nie ma co się bardziej wychylać

Tymczasem coś o dniu dzisiejszym - jakoś o 11:30 dotarliśmy z Kondziem i Lukaszem do McFita. Był już Banan, więc chwilę pogadaliśmy i zaraz poszliśmy się przebierać. Potem wróciliśmy pod sklep, gdzie o 12 miało być wspólne zdjęcie, ale oczywiście zanim wszyscy się zeszli, to była 12:30 Ale pogadałem z Tomkiem Danielakiem i Inez, z którymi widzieliśmy się rok temu. I oboje pierwsze co od razu powiedzieli, to że nogi poprawiłem niesamowicie, mimo że byłem w długich leginsach To mnie ucieszyło Potem z Tomkiem jeszcze porobiliśmy wspólne foty, ale to już ma Banan
Ja z Lukaszem robiliśmy dzisiaj pull. Plecy siłowo, barki z wolną faza negatywną. Ogólnie trening mega, wszystko dostało porządnie. Tylko wkurzały przerwy na focie itp No ale trzeba zrozumieć
Ze znajomych byli wspomniani Tomek i Inez, Erwi, Adam Piwko, Edyta Tamilewska, Prezez Bull i Mateo, ambasadorki AN Agnieszka Cichosz i jakaś inna, prawie tak samo ładna Pitbull, Kabo. Co do Adama i jego ziomków z pedalskich spodenek - na foto 10x lepiej niż na żywo, chociaż Adam tak czy inaczej progres bardzo duży Tomek Zwierzak ogromny i jak zawsze bardzo sympatyczny i z dobrym humorem Inez niestety nie ćwiczyła z powodu choroby, no a dla mnie największa gwiazda to Agnieszka, no na żywo jest tak piękna że ciężko to opisać... Na insta mam jeszcze foto tylko z nią No i Erwi - chodząca śmierć Po prostu wszyscy byli w szoku jak niski ma bf, a twarz to jak u nastolatka Kable na żywo robią wrażenie, ale trzeba przyznać, że i malutki się zrobił. Ale baza pod masę idealna
Na koniec kilka fotek. Nie wiem, nie umiem jakoś fot w tym sztucznym świetle robić, i o ile w lustrze wydawało mi się że jest fajnie, o tyle na foto już była lipa Ale nie mi oceniać moją formę







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
Przemek bez uraz ale raz nie rozumiem po co teraz mnie wywolales skoro nie zabrałem nawet zdania ale skoro już to zrobiłeś to napiszę co o tym wszystkim myślę.
Na poczatek gdzie ja Cię hejtowalem?potrafisz rozróżnić próbę przekonania kogoś że robi coś źle od hejtu? Bo widzę że jednak absolutnie nie.
Następna rzecz iakie efekty??bo dla mnie to był jeden ch** przed i po tyle że zeszło z Ciebie trochę nabicia i wody.Zastanow się trochę czy robienie minicutow jeszcze z dnp (bo inaczej już się nie da...)przy 6% bf, nagminnie nadużywanie spalaczy mimo barku problemów z tkanka tłuszczową, nadużywanie diuretyków i robienie innych totalnie napiszę to i mnie nie obchodzi że strzelisz focha - idiotycznych rzeczy nie podchodzi właśnie pod pewne problemy natury psychicznej.

Trzecia i najważniejsza rzecz - jak już robisz takie rzeczy to nie pisz o tym publicznie bo stracisz klientów totalnie no bo kto normalny racjonalne myślący pójdzie do kogoś kto niszczy sobie zdrowie, skoro robi to sam to i będzie to propagować u innych.


Zmieniony przez - luki77 w dniu 2018-02-03 17:29:17
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21393 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
Nie widziałeś mnie na żywo więc nie wymyślaj o 6% bf. Kondziu czy Lukasz mogą Ci powiedzieć, czy to tylko woda zeszła. A na klientów nie narzekam, i podejrzewam że samych zawodników na wiosnę mam nie mniej niż Ty. Nie strzelam focha, bo często na pewno masz rację i Ci to przyznaję. Wiedzę też na pewno masz większą, ale zgadzać ze wszystkim się nie muszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
Wiedziałem że nie zrozumiesz...
Ad. Gnijącego syfu w jelitach - gnije bo masz pośledzone wchłanianie i perystaltykę np już sam lipidogram o tym mówi.Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę akurat z tego że jak jelita funkcjonują w niepełnym wymiarze to mozesz cisnąć w siebie tone węgli a nie przyswoi się tyle ile powinno..

Ad. Redukcji to miałem napisać jak 3/4 czytających dziennik że jest zaj**iście bo z 6% zrobiło się może 5% i zeszło trochę wody ? Dla mnie bzdurą było już to że Ty z takim Bfem robisz mini cut bo apetytu nie masz...Chociaz nie to nie byla bzdura bo ok, nie ma apetytu sciecie kalori jest git, bardziej chodzi mi o DNP.
Wyglądasz dobrze prawie cały rok gdzie jak porównam siebie do Ciebie - to masa u Ciebie vs masa u mnie to Ty wyglądasz jak na 6 week out a ja nabity i pełny wody.

Więcej pokory Przemo bo ja Cie nie hejtuje a wyrażam trochę inny punkt widzenia który dla wielu z otoczenia też jest podobny.
I Lukiego akurat nie musisz w to mieszać bo pewnie zdążyłeś pomyśleć że mamy zmowe, gdzie ja z Luki jedynie wymieniam wiadomości w kontekscie wspolpracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21393 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
O Lukim wspomniałem bo tak samo jak Ty pisał że minicut wtedy to głupota. I na prawdę - jak macie oceniać bf po fotach to dziękuję... Nie, to nie było 6%, i do formy startowej to tam było daleko. I ja się nie obrażam, bo sam zawsze szczerze piszę co myślę, i to normalne że możemy mieć inne zdanie. No a może fsktycznie się nie zrozumieliśmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
prz1993
A trzymanie gnijącego syfu w jelitach to jest bardzo zdrowe
O redukcji też pisaliście swoje, jak pokazałem efekty to żaden z "hejtujących" się nie odezwał, ani Ty, ani Luki. Ale najlepiej się tylko przyebać


Obserwuje tylko z boku:) ale wtedy chyba chłopaka nie chodziło o formę bo w nia nikt nie wątpil ze bedzie;) a raczej o to ze nie koniecznie taki manewr byl dobry dla zdoriwa.

Przynajmniej mi sie tak wydaje ale moze ja źle zorumailem;d

A forma Przemo kosa;)

P.s miałes kompana Wojtka na czita. Chyba ze jego nie było a tylko czita zrobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Przysiadów i jedzenia nigdy nie odmawiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21393 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
Wojtek to niby Wawa a jak z innego miasta Ale teraz to już chyba poczekam z cheatem do walentynek Co by za często nie było i żebym zdrowia przez to nie stracił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Wiecej