SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3402161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 150986
Jest obejście, Polski Związek Pływacki do końca stycznia 2021 utworzył kadrę narodową która liczy 50 tysięcy pływaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21412 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869165
No ale co to za obejście? Co z tego że będziesz jednym z tych pływaków, jak nie znajdziesz otwartej siłki? Zrozumcie, żeby siłownia była otwarta, musi móc przychodzić na nią KAŻDY, a nie 2 pływaków i jeden bodybuilder.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 60 Wiek 2 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12955
OneWay możliwe, ze niedługo się otworzy. U nas na sali pracuje fizjo Jeżeli 17 stycznia nie będzie otwarcia to podczepiamy siłownie pod działalność naszego fizjo i udostępniamy klub do „rehabilitacji”
Na gov dopuszcza się działalność obiektów sportowych w celach leczniczych czy jakoś tak. Jak ktoś ma fizjo pracującego na silce ze swoją działalnością gospodarcza to można tak spróbować.
Z tym, ze klub będzie czynny tylko pod obecnością fizjoterapeuty. + nasz klub jest mały. W sieciówkach nie wiem czy takie coś by przeszło.




Zmieniony przez - prycza w dniu 2020-12-23 18:55:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469899
U mnie widzę jedna siłownia już od stycznia działa na zasadzie szkoleń 2h bloki szkoleniowe z różnych dziedzin także coś jednak można jakoś. Zobaczymy czy odpala, nigdy tam nie byłem ale sytuacja mnie zmusi zeby tam uczęszczac jak beda bezproblemu dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Obejrzycie sobie na Fb Dojke u mnie na silce do tej poru ok 18 bylo ponad 100 osob zaden rezim sanitarny nie byl spelniony i jej nie zamkneli przypadek hmm nie sadze ,kto ma dzilac bedzie....Przemke masz racje nikt nie otworzy silwni czy jakiegokolwiek klubu dla 20 osob.Ogolnie zadna silka nie przynosi dochodow dobrych ,,taki lepszy etat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21412 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869165
Dlatego piszę to już nie wiem który raz - szukając obejść, stawiajcie się w roli właściciela siłowni, a nie klienta. Nie co zrobić, żebym JA mógł ćwiczyć, bo dla kilku "ja" nikt siłowni nie otworzy. Tylko co zrobić, żeby KAŻDY mógł ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
No dokładnie ja to samo powtarzam każdemu co Przemo jak ktoś do mnie na skelp przyjdzie i jojcy a bo da się... No i hvj że się da;) jak przez te zyebane czasy nawet 1/3 ludzi teraz nie chodziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale to Marian chyba u Was nie chodzili Ci ludzie, bo na siłowni jednej czy drugiej, na które chodziłem takich tłumów nie było od dawna. To samo na mniejszej siłowni prywatnej, na której zajęcia prowadzi moja Gośka. Ludzie mają już serdecznie dość siedzenia w domu i oblegają siłownie. Tak przynajmniej sytuacja wygląda we Wrocławiu.
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
BzykuDG
Ale to Marian chyba u Was nie chodzili Ci ludzie, bo na siłowni jednej czy drugiej, na które chodziłem takich tłumów nie było od dawna. To samo na mniejszej siłowni prywatnej, na której zajęcia prowadzi moja Gośka. Ludzie mają już serdecznie dość siedzenia w domu i oblegają siłownie. Tak przynajmniej sytuacja wygląda we Wrocławiu.


W piątek gadałem z szefem rsno

Tylko tutaj jest inna sytuacja trochę bo siłownię otowrzyli w zeszły pon więc dużo ludzi miało karnteny gdzie indziej zaczęte więc pewno wrócili by po nowym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401969
Nawet jezeli nie było by takiego obłożenia jak wcześniej na danej silowni a można by otworzyć jakos obchodzac zakazy i nie płacić kar to dla nie jednego właściciela byłby to ratunek zeby całkiem nie paść. Tez wolałbym otworzyć, zarobic mniej albo nawet byc troche pod kreska niz całkowicie bez żadnego dochodu bo minął by miesiąc , dwa i okazało by się ze nie ma już czego otwierać.. oczywiście nie każdy jest w takiej samej sytuacji, jedni w lepszej, inni w gorszej wiec nie ma co się spierać co by było gdyby


Zmieniony przez - wincol w dniu 2020-12-23 22:31:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

WHEY premium