SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869952
Mi się jednak wydaje, że antek będzie jeszcze lepszy. Jak mowilem, na razie mam slabe porównanie, bo jak leciałem antka dawno temu, to cala otoczka była inna, mocniejsza. Ale po nowym roku bede chcial zrobic do niego podejscie. Jeśli będę miał jakiś dobry lab, bo soda chyba nie ma z tego co wiem, andro też nie. No ale to zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Też bardzo lubię metę w iniekcji, 50mg dużo lepiej czułem niż np. 100mg antka w tabletkach pompa, nabicie, progres siłowy, wszystko na plus, ale jedyny minus że w moim przypadku sylwetka robi się taka jakby za mgłą mimo trzymania estro w ryzach, na antku tego nie ma Od siebie polecam też połączyć te 2 środki ale lecieć w mniejszych dawkach, ubiegły okres masowy stosowałem 20mg mety ed + 50mg antka ed i bardzo fajnie to wyszło

Przemo jak zwykle, forma z kosmosu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
prz1993
Mi się jednak wydaje, że antek będzie jeszcze lepszy. Jak mowilem, na razie mam slabe porównanie, bo jak leciałem antka dawno temu, to cala otoczka była inna, mocniejsza. Ale po nowym roku bede chcial zrobic do niego podejscie. Jeśli będę miał jakiś dobry lab, bo soda chyba nie ma z tego co wiem, andro też nie. No ale to zobaczymy.


melia, Przemo, meliaa!

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869952
Przemek wlasnie pamiętam z forum tbb jak tak leciales, i bardzo mnie to zaciekawiło. Z tym ze ja z orali już rezygnuję, więc nie przetestuję

Dawid o meli slyszalem duzo dobrego, ale tez to ze od jakiegoś czasu juz kto inny to klepie? Zreszta nie mam tego z pierwszej ręki, a zawracać komuś tyłek za kilka flaszek antka, to nie w moim stylu A i niektórzy zwiazani z tym labem mnie chyba już nie bardzo lubią, to i jeszcze sam olej dostanę No i jeszcze na pewno menta będę chciał wrzucić, więc kwestia co najpierw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Meta i Antek inj temu ma taki zapach przez gwajak, dodaje się żeby się nie krystalizował


Przemo świeża opinia z mojego grona to Antek inj jak i ment z NOVO poodbno super, więc śmiało bym w to szedł
Sam nie próbowałem ale te osoby akurat takie że można im zaufać i nie Kowalscy :d

Melia niby inna jednak ta sama :d ale daje rękę że jest ok;)
Sam mam jeszcze z przed roku chyba 6 butli zakamuflowane Antka Inj ale napewno poczeka długo na swoją kolej :d
Ale też ostatnio coś obiło mi się o uszy że meile waluja nawet chyba na True BB ktoś pisał ale może coś poj**ałem
Jednak jak masz stare źródło to bez obaw ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
przemko15
Też bardzo lubię metę w iniekcji, 50mg dużo lepiej czułem niż np. 100mg antka w tabletkach pompa, nabicie, progres siłowy, wszystko na plus, ale jedyny minus że w moim przypadku sylwetka robi się taka jakby za mgłą mimo trzymania estro w ryzach, na antku tego nie ma Od siebie polecam też połączyć te 2 środki ale lecieć w mniejszych dawkach, ubiegły okres masowy stosowałem 20mg mety ed + 50mg antka ed i bardzo fajnie to wyszło

Przemo jak zwykle, forma z kosmosu


Przemek nie znam osobiście coś tam z True kojarzę ale to dolaownie jakoś w ostatnie dni mi się twój dziennik trafił i twoje cykle ale widzę że nie pitolisz się w tańcu xD
Ja to 50mg Antka leciałem max wydawało mi się że targa dobrze a wtedy było napewno plus 115kg u mnie a 100 mg nawet nie myślem żeby podjeść :d
Mixu mety i atnka nie próbowałem ale może być ciekawy tylko na orala szkoda flaków na masie to zdecydowanie inj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470056
Przmek zobaczymy moze bedzie antuan z tej oczyszczonej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869952
Liczyłem na to, że się odezwiesz

Nie wnikam już w tą melię. Ale wyebki latają na pewno, mój kumpel Kamil Dobroczyński, ten klasyk od Rębisia, dostał cypio niedziałającego Ale skąd miał to nie wiem. Novo inna bajka, no ale liczę jednak na sodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To tylko ja taki poyeb ze leciałem 150 mg Antka?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ja tam znam gości co po 300mg lecieli, więc raczej nie

dodam, ze typ co to leciał walił jeszcze 2g testa i mnie się pyta czy uważam, że ma gino a tam cyce jak u kobiety w ciąży oczywiście o IA nawet nie słyszał.. ale takich w UK to podejrzewam, że jest pełno polska pod względem wiedzy wydaje mi się, że jest znacznie wyżej od anglikow


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2020-11-14 12:39:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium