SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
k***a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Rzucasz słowo na wiatr , a ono leci
Dmq teraz już nie ma odwrotu
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
prz1993
Domyślam się, i mogę tylko się cieszyć, że jednak nigdy nie miałem. Rodzice zawsze mnie wspierali, i mentalnie robią to dalej. Siostra zawsze była ze mną, i na zawodach, i jak leżałem w szpitalu, i ostatnio jak po prostu psychicznie było ciężej, zawsze mnie wspierała. I oczywiście grono przyjaciół, którzy zawsze pomagali się podnieść po gorszym okresie Jak mówiłem, ja chcę po prostu sobie coś udowodnić, ale jeśli tym samym sprawię, że któraś z tych osób będzie że mnie dumna, to tylko dodatkowo mnie nakręca

To serio nic tylko się cieszyć i doceniać to bardzo mocno :) Więc na bank nikogo nie rozczarujesz, z takim wsparciem powaga nic tylko próbować swoich sił.
A ze swojej strony powiem jeszcze tylko tyle że na bank nie jedną osobę jeszcze zmotywujesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Wszystkich ładnie pochwaliłeś to teraz ja napiszę że też sporo Przemek urosłeś od Łodzi !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Extra spotkanie, fajnie było Przemo odwiedzić. Dzięki. Do tego siłka taka jakie lubię. Mimo niewielkiego metrażu jest wszystko czego potrzeba.
Super było też poznać Patryka i Olka, do tego dzień po zawodach ich widziec... No kopara opada.
Przemo kawał byka, te giry... Ale to już każdy wie to nie będę pierdzielił.
U mnie jak piszesz - jak na ten okres jest spoko,powinno być tylko lepiej ale bez ciśnienia tak jak gadaliśmy.
Pozdro dla Krzycha, dzięki za cenne tipy co do barku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869949
Dzięki Panowie Jak zawsze świetnie się spotkać w takim gronie, oby jak najczęściej

Tymczasem ja dzisiaj w końcu odpoczywam. Przynajmniej od siłowego Bo z rana wybrałem się pobiegać. Niestety średnio to wyszło, ale nie za sprawą kondycji, a pompujących się łydek i piszczeli. Wytrzymałem niecałe 25 min, co w sumie i tak jak na 1 raz jak ja mnie jest niezłym wynikiem. Pod wieczór jeszcze wpadnie albo basen, albo worek. Choć raczej to drugie, bo ogólnie dzisiaj miał być boks, ale trenerowi coś wypadło i nie mógł wpaść. A czuję się dość dobrze, i mogę się ciut bardziej zmęczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Pocieszę Cię, ja poszedłem biegać w las, to 2 minuty i łydki spomopowane
Jednak chyba bieżnia zostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151005
Jeszcze ze trzy razy i przejdzie Tylko nie sól przed biegiem ani nie pij za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869949
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Dzisiaj masz czas to omleta ucz się robić xd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium