SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie też mnie ciekawi czym sędziowie się sugerują oceniajac CP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
prz1993
Dzięki Poki Zdrowie jakoś się trzyma, serce zmalało, mogłem delikatnie obniżyć leki. Ciśnienie cały czas na dobrym poziomie. No ale nie szaleję z saa. Z kręgosłupem też jest ok, po prostu trzeba czasu, żeby kości doszły do siebie po ponad rocznym chodzeniu ze stanem zapalnym i ropą w nich.

Teraz ode mnie kilka słów o wczorajszych Debiutach NPC. Pisałem już co nie co u Kondzia, więc w sumie nie powiem nic nowego - porażka. O ile jechałem tam też z nadzieją nakręcenia się już tak w 100% na start, to wyszło całkiem odwrotnie. Odechciało mi się startować, jak pomyślę, że miałbym przechodzic przez to wszystko. Pociseszam się jedynie tym, że Sopot to Sopot, i tam zawsze wszystko jest punktualnie od kiedy pamiętam, i klimat jest jednak zupełnie inny
Już na starcie obsuwa 3h. Nawet nikt nic nie wyjaśnił czemu, jedynie plotki po hali chodziły. Na hali bardzo gorąco, a na backstage to wgl piekło. Chwilami aż mnie mdliło i musiałem wychodzić na zewnątrz. Kible pojedyńcze, do których w kolejce trzeba było stać po kilkadziesiąt nawet minut. Dopiero na koniec jak się pusto zrobiło, dało radę się normalnie odlać...
Przeklinałem nie raz te z dupy tagi na fiwe, ale tam od biedy można było czymś się zająć jak na zawodach nic się nie działo, a tutaj 3 stoiska - mordex, joyday i 7 nutrition... Tyle dobrze że jak poszedłem tam już pod koniec, to nie chciało im się już w kasie babrać i dali mi kilka batonów i jakieś gotowe do wypicia porcje WPC Na zapicie po 2 hotdogach było idealnie, bo tym musiałem się ratować, bo o czywiscie o burgerze o tej godzinie już nie mieliśmy co marzyć.
A z plusów - dobre światło, no i raczej sprawiedliwe ocenianie. Nie rozumiałem niektórych wyników w CP, no ale ja nie rozumiem dalej kryteriów tej kategorii. Dużo znajomych, i zawodników i wśród widzów. Mój kumpel jeszcze z AWFu, potem podopieczny, a potem podopieczny chyba Wojtka Korzeniowskiego, Michał Piechowski wygrał najwyższy CP, z czego bardzo się cieszę bo to super chłopak Oczywiście Patryk Flis, którego nie powiem że poznałem, bo poznaliśmy się już podczas innych zawodów, ale wczoraj mieliśmy w końcu dużo czasu porozmawiać. Mega ziomek, podobnie jak Olek Bulik, obaj podopieczni Lukiego. Patryk 5 w 90tce, Olek 2 w CP do 183cm. Marek Pietrzak, podopieczny Krystiana Wolskiego - kiedyś razem startowaliśmy w klasyku na MPJ 2016 Wczoraj 2 miejsce w najniższym CP No i to co pisałem już u Kondzia - Fitness Frik, z którego sam miałem bekę, i nie wierzyłem że z niego kiedykolwiek cokolwiek będzie. A wczoraj szok. No może nie powiem, że wyglądał świetnie, ale na pewno nie wygladał źle, i zrobił na mnie wielkie wrażenie. Możecie o nim gadać co chcecie, ale dla mnie pokazał że ma chłop jaja, i mimo tragicznej genetyki potrafi
No i na zakończenie coś o samym starcie Kondzia. Pewnie jakby przedwczoraj ktoś mi powiedział, że tak będzie wyglądał i zajmie 4 miejsce, to skakał bym z radości. Bo serio całe te zamieszanie ze zmianą kategorii rozyebało całe moje myślenie i plany. Nie wiedziałem czy to co każę mu robić, jest dobrym rozwiązaniem w tym momencie. Nie wiem, czy okazało się najlepszym, ale na pewno zrobiliśmy co mogliśmy, i w efekcie forma wyszło na prawdę fajna, na tyle ile wyjść mogła. Mam nadzieję, że ani ja, ani Kondziu nikogo nie zawiedliśmy, bo na prawdę - te ostatnie dni to była jedna wielka męka i niewiadoma.

To chyba tyle Dzisiaj póki co w planach za jakąś godzinkę nogi z Matim i Zosią. A co wieczorem? Nie wiem, szczerze nie mam ani siły, ani ochoty nic robić po wczorajszym dniu.




Dzięki Przemek za miłe słowa, również bardzo fajnie było pogadać. Jutro wjeżdżamy do was na trening to coś może uda się razem przypiąć i przyfocic
A co do classic phisique również nie polecam, nie wiadomo o co tam chodzi no i brakuje mi tam typowych póz z ciężkiej. Poza tym kilku ogarniętych w temacie mówili mi żebym dał se spokój z klasykiem i robił mięso do ciężkiej póki jestem młody i jakoś tam idzie to do przodu ale dziś obsada w mojej kategorii to była masakra, 25 chłopa i to w tym kilku dobrych wyjadaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prz1993
Nie wiem Mati, serio. Ale po tym co wczoraj widziałem, już chyba bym Ci tak nie doradzał tego CP zamiast klasyka...


Zobaczymy jak w ifbb będą oceniać ale sam nie wiem. Na pewno nie wygrywały te klasyczne sylwetki. Ten gość np co był 2 między tavi a przybyła to w ogóle jak z innej kategorii, totalnie tam nie pasował.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
PLECY + BARKI LEKKO

0. Pullover
3x15 3s faza neg 62,5kg

1. Podciąganie szeroki neutral
6x6 7,5kg

2. Pendlay row nachwyt
5x8 + DS 100kg

3. Ściąganie hammer podchwyt jednorącz
5x10 3s faza neg 30kg

4. Face pull
4x12 + RP 70kg

5a. Unoszenie bokiem z linkami
3x12 3s faza neg 7kg

5b. Unoszenie bokiem w opadzie
3x12 6kg

+ aero 25 min

Długo czekałem na taki dzień Mimo że to już 6 trening pod rząd, i miało go nie być, to było warto Czułem się już mocno zajechany, tym bardziej po wczorajszych nogach, no ale i tak była petarda, bo kop psychiczny był ogromny! Dwukrotny medalista z tego weekendu - Olek Bulik, finalista 90tki Patryk Flis, i cała ekipa z forum - Grzesiek, Domino, Krzychu, I Mati z Zosią, którzy nie ćiwczyli, nie wiem w końcu czemu?
Cóż, o Patryku i Olku to nawet nie mam co opowiadać, ich miejsca mówią same za siebie. Przy tym wszystkim mega sypatyczne chłopy Na pewno to nie był nasz ostatni wspólny trening Grzesiek mnie nie zaskoczył, potwierdził to co niedawno pisałem u niego - forma stabilna, z bardzo dobrym poziomem bf. Jak na jego okres, myślę że rozgrywa to idealnie No i Dominik znowu większy. Od kiedy zaczął współpracę z Wiktorem, na prawdę poszedł bardzo do przodu. Miłe zaskoczenie, po raz kolejny już A Krzychu to jak zawsze, bieda z nędzą i różowe hantelki :*
Ogólnie poza piątkowym wkvrwem przez organizację, cały weekend na prawdę super udany Uwielbiam tych ludzi!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Naladowani dobrze :d glikogenu chyba aż nadmiat;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Już powoli zaczynam odczuwać ten glikogen na plecach. Jutro trzeba chyba zacząć znowu zacząć zbijanie wody dzięki za super spędzony czas i mam nadzieję że do zobaczenia w niedługim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Potwierdzam , naładowani konkret byli :) Przemek mimo że nie startował to wyglądał na prawdę świetnie przy Patryku i Olku , tak jak z Zosia rozmawialiśmy to jakby troszkę redu zrobił to serio byśmy stwierdzili że mógłby wystartować xd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To wejdzie sobie na jego profil i foto 10 dni przed Fiwe.
Na ostatniej redu lepiej wyglądał niż wtedy
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium