SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
Hahahaha rozyebie mnie

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Seba 117
Zagór 105/6
No co racja to racja - jest ogromny i tak jak mówisz Przemek, na lajcie podejście do tematu
Czuje że musi zjeść więcej to je więcej, czasami je mniej... intuicyjnie podchodzi.. w sumie to podchodzĄ bo Zagór też już inaczej zachowuje się na masie niż rok/dwa temu - jest trasa czy wyjście to 0 pojemników tylko rura do biedy 3 bułki + serek wiejski i gra A wygląda tak samo jak z miską sto pro ryż kura brokuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
prz1993
Tak może w ogóle niezwiązane z żadnym tematem, ale wczoraj jak zobaczyłem foto Seby Mieleckiego koło Zagóra, to naszło mnie na rozkminy Wydaje się, że robisz progres, wszystko fajnie idzie, a patrzysz na takiego Sebę, i nie wiem czy się motywować, czy demotywować Zagór, jeden z najlepszych kulturystów w Polsce, wygląda przy nim obecnie jak 2 kategorie niżej. Od kilku lat Seba ma problem z kolanem, nogi ćwiczy tak jak może, czyli no krótko mówiąc - dość lekko, a moja noga przy jego to patyk A przy tym wszystkim Seba żyje jak normalny człowiek, nie jakiś menczennik kulturystyki, chce sobie podjeść to je, chce się nawpyerdalać do posrania z Wojtkiem to też wpyerdala. A progres jaki robi, no nie wiem czy nie najlepszy w Polsce. Może to da do myślenia tym, którzy poświecają się temu w 100%, ładują kosmiczne dawki, a pewnie nawet w życiu do tytułu mistrza Polski się nie zbliżą



Dzięki za uznanie


wojtekztr
Seba 117
Zagór 105/6
No co racja to racja - jest ogromny i tak jak mówisz Przemek, na lajcie podejście do tematu
Czuje że musi zjeść więcej to je więcej, czasami je mniej... intuicyjnie podchodzi.. w sumie to podchodzĄ bo Zagór też już inaczej zachowuje się na masie niż rok/dwa temu - jest trasa czy wyjście to 0 pojemników tylko rura do biedy 3 bułki + serek wiejski i gra A wygląda tak samo jak z miską sto pro ryż kura brokuł


Ja potrafię po 6-8h nie jeść bo nie mam czasu. Pojemnik naszykuje od święta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
No i właśnie o to chodzi. I co, katabolizm Cię je aż znikasz, nie? W końcu i tak liczy się bilans, nawet nie wyliczysz, ale wiesz, że jesteś na plusie, to i tak będzie szło. Serio, mocno czekam aż znowu wyjdziesz i po takiej przerwie po prostu znokautujesz konkurencje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
U mnie jest problem chyba w głowie. Bo jak mijają te 2-3h, to po prostu robi mi się słabo. Czy to na redu czy na masie. Muszę to jakoś ogarnąć.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Bzyku ale jeśli nie stanowi to problemu, to po co coś zmieniać? Bardziej chodzi o to, koedy ktoś na siłę musi zjeść, bo 3h minęły... poza tym Ty akurat bawisz się tym, też niczego sobie nienodmawiasz, i nawet przed zawodami nie ma jałowej michy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Bzyku a robiłeś kiedyś krzywa insulinowa i cukrową? Ja miałem podobne objawy, zrobiłem i u mnie wyszło tak że miałem po 1h cukier 100, inse 50, a po 2h cukier 60 , a inse 35. Więc ewidentne hipo . Może masz podobny problem i wcale nie jest to w głowie. Dodam że wartości na czczo były bardzo dobre (bo wiem że trenujesz na czczo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
prz1993
Ja to bym i parówe dorzucił, ale za takie nogi



No ja nie wiem co Sylwia na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Education is important but big biceps is importanter
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium