SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No ale jak ktoś jest trenerem z zawodu to pisze że jest trenerem. Dietetyk, że jest dietetykiem, inny specjalista od treningu siłowego z licencją taką i taka jak np. Woodyn, inny że jest właścicielem firmy strada verso zajmującej się detalingiem sportowych aut. Każdy robi co może by złapać klientow
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
BzykuDG
Tylko Przemo zasadnicza różnica - sprzątaczka nie szuka pracy w social mediach, a dla trenerów SM są głównym "rynkiem zbytu".


Wbiliście mi się

I nick, to pierwsze co rzuca się w oczy dla potencjalnego zainteresowanego. Na osoby z dopiskiem trener zwróci uwagę w pierwszej kolejności, szczególnie jeśli nie zna w ogóle osób z branży.
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
No ok, nic mi do tego i niech każdy robi se nazwy jakie chce. Po prostu uważam, ze jak ktos musi sam sobie robić reklamę, to trochę słabo. Ale ja wiem, ze mam odmienne podejście od większości terazniejszych gwiazd. Podobnie nie potrafiłbym pyerdolic głupot do kamerki na instastory, pokazywać jak na sniadanie zmieniłem płatki zytnie na owsiane, i jaka kupe dzisiaj zrobiłem. No a pewnie tez miałbym 10x więcej folołersów i duży fejm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Przemo - praca to praca, zawód to zawód. Na własną renomę trzeba sobie zapracować - to fakt i wszędzie to tak działa. Jesteś dobry to idziesz do góry i renoma rośnie wraz z osiągnięciami zawodowymi (czyt. jesteś dobry to pniesz się do góry). Mój szef zaczynał od tego co ja obecnie. Potem został przedstawicielem handlowym, potem został szefem przedstawicieli na danym terenie, a finalnie dzięki temu, że był dobry został szefem firmy działającej na terenie wszystkich państw na takim i takim terenie. Ty zacząłeś w taki sposób - pomagając za darmo, a inny zaczyna od mniejszych stawek i jak jego praca przynosi efekty to klientów ma więcej i bierze więcej kasy. Trener to opis zawodu. Co innego jak wpisują sobie "przyszły zawodnik ifbb" i finalnie nigdzien ie startuje.

Ale Ty sam stosujesz pewny rodzaj reklamy - pokazujesz na insta, tutaj i FB efekty podopiecznych.
To też reklama

Czyli jeśli reklamuje się jako trener ja i krzychu dając swoje wizytówki, czy jakbyśmy załozyli fanpage
w celach reklamowych to znaczy, że jesteśmy gorszymi trenerami od takiego Czarusia, który reklamy nie ma żadnej?


Chłopaki z ponad poziom też robili to za darmo na dzień dobry czy też musieli się reklamować?


A jak skończę dietetykę to źle, że pójdę w ślady Tadzia Sowińskiego i nazwę się "Konrad Gorski Mgr. Dietetyk" ?:D

Nawet największe firmy się reklamują. Reklama jest podstawą biznesu, a swoją renomę budujesz poprzez osiągnięcia.
Trener to żaden magiczny zawód tylko zawód jak każdy inny.

I wypraszam sobie bo w ten sposób mówisz, że ja czy Krzychu jesteśmy mniej obeznani i gorsi od Czarusia


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2019-10-02 11:09:30
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jeszcze kończąc temat wrócę do chwilę do kwestii renomy. Kto to jest Przemek G., Krystian W., Adam R. czy Radosław S. itd. wie kto? Praktycznie tylko Ci, którzy się interesują kulturystyką albo siedzą na forach internetowych. A bądźmy szczerzy, to jest 5% wszystkich chodzących na siłkę? A ilu jest jeszcze nie chodzących, ale chcących schudnąć.
I jest sobie np. taki Paweł Fitness World, którego mało kto zna, a ma klientów od zarypania i bierze za prowadzenie kupę siana. Bo się dobrze rozreklamował.

Druga sprawa, to że ktoś może woleć prowadzić kilku zawodników, niż kilkudziesięciu Januszy i Grażyn. Lecz nie każdego na taką selekcję będzie stać
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Właśnie. Ja póki co celuje w klientów z sektora "Janusz i grazyn", a 99% z nich raczej nie przegląda sfd, Przemysława Górynowicza czy innych PRO tylko wchodzą na profile tych osób które się reklamują jako trenerzy/dietetycy/fizjoterapeuci
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
czyli reasumując Przemek musi zmienić swój profil na "Trener Przemysław"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie bo wtedy nagle będzie, że jest słabym trenerem
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
No Oki, może nie do końca przekazałem to co chciałem.tak to jest jak się w czasie treningu pisze Faktycznie, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Może jakbym potrzebował nalapac bylekogo, oby więcej, to tez bym tak robił. Troche za bardzo zasugerowałem sie typowo naszą branżą, gdzie najlepsi trenerzy jak Luki, Suker, Wolski, Dejwik, Slodkiewicz, nie mają w nazwach swoich profili "trener", i nie piszą postów typu "ostatnie 2 miejsca na prowadzenie" Takze przepraszam, jak ktos cos zle odebrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No nie mają ale w opisie mają współpraca online i chwała się swoimi klientami, a to też reklama tylko, że ich grupa docelowa to głównie...zawodnicy dobra koniec xD
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium