SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Opiszę też pewną ciekawą sytuację. Jakiś czas temu, jak chodziłem na rehabilitację do forumowego Kamila (BLP-G), dał on na mnie namiar swojej klientce, która szukała trenera w Wawie. Na co dzień mieszka w Norwegii, ale na jakiś czas była w Polsce. W końcu się do mnie nie odezwała, jak się potem dowiedziałem dlatego, że wpisała moje nazwisko, trafiła na fanpage na FB, zobaczyła, że tam tylko o zawodnikach, i się wstydzila No ale znalazła też mój dziennik, który zaczęła czytać czasami, i ostatnio odezwała się do mnie. Okazało się, że jest ona chirurgiem. Kiedyś w Wawie, obecnie w Norwegii. Zaproponowała pomoc w mojej sprawie. Od kilku dni jesteśmy w kontakcie. Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem lekarza, mimo że robi to zupełnie za darmo. Mnóstwo pytań, na prawdę szczegółowych, na prawdę dokładna analiza wszystkiego, i powoli dochodzimy do pewnych wniosków co do tego brzucha. Najprawdopodobniej faktycznie jest to wina kręgosłupa, ucisku na nerwy. Muszę jeszcze zrobić sporo dodatkowych badań, jak posiew krwi i moczu, MR kręgosłupa z kontrastem, TK brzucha... Ale może w końcu będzie wszystko wiadomo

Pozdrawiam Panią Magdę, jeśli to czyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Jednak są na tym świecie jeszcze normalni ludzie i lekarze z powołania ;)a nie branie kasy jak ten poprzedni baran.... mega wiadomość, oby coś z tego wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mega Przemo, juz mi palce gnija tak dlugo trzymam kciuki. Ale sa efekty
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Wiadomo, że to jeszcze daleka droga. Ale z jej znajomosciami w Wawie na pewno też dużo łatwiej będzie znaleźć osobę, która podejmie się operacji, kiedy już wszystko będzie jasne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151005
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
W końcu światełko w tunelu, mega się cieszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
prz1993
Opiszę też pewną ciekawą sytuację. Jakiś czas temu, jak chodziłem na rehabilitację do forumowego Kamila (BLP-G), dał on na mnie namiar swojej klientce, która szukała trenera w Wawie. Na co dzień mieszka w Norwegii, ale na jakiś czas była w Polsce. W końcu się do mnie nie odezwała, jak się potem dowiedziałem dlatego, że wpisała moje nazwisko, trafiła na fanpage na FB, zobaczyła, że tam tylko o zawodnikach, i się wstydzila No ale znalazła też mój dziennik, który zaczęła czytać czasami, i ostatnio odezwała się do mnie. Okazało się, że jest ona chirurgiem. Kiedyś w Wawie, obecnie w Norwegii. Zaproponowała pomoc w mojej sprawie. Od kilku dni jesteśmy w kontakcie. Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem lekarza, mimo że robi to zupełnie za darmo. Mnóstwo pytań, na prawdę szczegółowych, na prawdę dokładna analiza wszystkiego, i powoli dochodzimy do pewnych wniosków co do tego brzucha. Najprawdopodobniej faktycznie jest to wina kręgosłupa, ucisku na nerwy. Muszę jeszcze zrobić sporo dodatkowych badań, jak posiew krwi i moczu, MR kręgosłupa z kontrastem, TK brzucha... Ale może w końcu będzie wszystko wiadomo

Pozdrawiam Panią Magdę, jeśli to czyta


Wchodząc do Ciebie do dziennika i czytając takie wpisy aż się mordka zaczyna cieszyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Chyba po prostu czasem trzeba mieć trochę szczęścia. Ja mimo tych wszystkich sytuacji, myślę że na brak szczęścia narzekać nie mogę Zawsze spotykam na swojej drodze odpowiednich ludzi. Najbardziej przekonałem się o tym będąc w szpitalu we wrześniu, dzięki Wam. Większość wie o co chodzi Może faktycznie dobro wraca. Sam zawsze staram się pomagać innym, na tyle ile mogę. Nie zawsze pieniądze są najważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Noo to teraz trzeba trzymać kciuki, że w końcu jesteś w dobrych rękach.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
prz1993
Chyba po prostu czasem trzeba mieć trochę szczęścia. Ja mimo tych wszystkich sytuacji, myślę że na brak szczęścia narzekać nie mogę Zawsze spotykam na swojej drodze odpowiednich ludzi. Najbardziej przekonałem się o tym będąc w szpitalu we wrześniu, dzięki Wam. Większość wie o co chodzi Może faktycznie dobro wraca. Sam zawsze staram się pomagać innym, na tyle ile mogę. Nie zawsze pieniądze są najważniejsze.


Wiesz co, szczęście szczęściem ale wydaje mi się wlaśnie że "dobro wraca" to jakim jesteś człowiekiem dla innych, na codzień, face to face i ogólnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium