SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3418818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
U mnie na pace jak coś zostawisz to też za 5min nie ma ciekawe gdzie potem Ci ludzie chodzą w tych ciuchach.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Cebulandia level pro ciuchy kraść, rozumiem w pudle u mnie, ale nie na wolności, mi też czapkę sobie pożyczki, niech się dobrze nosi tam tej osobie :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dla mnie to jest buractwo level max, sam chyba już z 3 lub 4 telefony znalazłem na szafkach, jeden w środku szafki i był wtedy naprawdę kozaczki, nie pamietam jaki model. Ale czy to bylaby Nokia 3310 czy iPhone 9...kierwaaa,ktos Ci go nie zostawił w prezencie tylko zapomniał zwyczajnie.
Jedynie bokserki jak już wisiały przy prysnzicach 3 dzien... To wyyebalem do śmieci, hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ta mi kłódkę zaj**ali a nastepnego dnia leszcza zlapalem z nia jak szafke zamykał, tłumaczył sie ze srodka zamknietej szafki ze znalazl to wzial


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-04-10 07:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
mi zdarzało się zostawiać ciuchy lub buty i na drugi dzień czekały, więc narzekać nie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Wszystko zależy od siłowni... Czasami właściciele maja gdzieś jak coś znajdą i kosz

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Ja to samo coś znajdę odrazu na recepcję, tak samo kiedyś też znalazłem na ławce jakiegoś hiper ajfona, nie znam się na tym czeresniak jestem jak chodzi o jakieś nowinki, na szcsecie kobieta wchodziła do autobusu i zdążyłem ha dogonić, jej szczęście, że byłem na redukcji, bo na masie to zdazylbym nawet kroku zrobić :). Generalnie sam byłem w takiej sytuacji i zgubiłem nie pamiętam, ale telefon taki, że dałbym swojej Blance do zabawy, zgubiłem w tramwaju, zadzwoniłem na swój nr, odebrała Pani, uzgodnione, że spotkamy się odda, oczywiście już myślałem co jej za to kupić, i 15min później tel wyłączony, wart może że 300zl, no także ten, ale to w najgorszej dzielnicy Gdańska było, więc zrozumiałe :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870093
Mi to zawineli jak poszedłem pod prysznic, na dosłownie kilka minut zostawiłem. Ale bez kitu, nie wiem gdzie ten ktoś chciał w tym potem ćwiczyć. Chyba że to ktoś, kto był tylko jednorazowo u nas na silce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470081
Na starej mordowni mogłeś portfel zostawic na laweczce w szatni i mimo tego ze rozne srodowiska sie tam przewijaly od gangsterki po biznesmenów nikt tego nie ruszyl lub po prostu oddał na recepcje na mcficie ponoc kradna jak poj**ani jak cos ktos zostawi. Mi na szczęście jeszcze nic z tych kwestii sie nie przytrafiło ale moze jakis feryszysta lubi wachac spocone tanki kulturystow to kradnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
prz1993
Mi to zawineli jak poszedłem pod prysznic, na dosłownie kilka minut zostawiłem. Ale bez kitu, nie wiem gdzie ten ktoś chciał w tym potem ćwiczyć. Chyba że to ktoś, kto był tylko jednorazowo u nas na silce.

może po prostu to Twój psychofan i śnił o Twojej przepoconej koszulce, dobrze że gaci nie zostawiłeś chociaż u mnie znajomy opowiadał, że kiedyś jak poszedł pod prysznic to mu z torby ktoś zajumał przepocone gacie UA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium