SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870148
Dzięki Panowie, no ja zdrowiem nie pogardzę
Jeszcze co do Grześka - juniorzy na Śląsku są zaraz po ważeniu, i to open, więc tam na nic nie liczymy. Ale na drugi dzień w seniorach wyjdzie już do 75kg, naładowany solidnie, i dam se bicka uciąć, że wróci z medalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Nic nie neguję, bo każda droga jest dobra jeśli przynosi zamierzone efekty ale min u Huberta czy Radka 2h cardio to norma. Hubert prowadzi kumpla i ten od pierwszego dnia redu dostał 1h na start gdzie na masie nie robił wgl. A formę trzymał, daleko mu do ulańca


Zmieniony przez - infernol w dniu 2018-03-31 14:52:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870148
Ale oczywiście że można. Można i po 4h kręcić, pytanie tylko - po co? Ja rozumiem, jak dla Bzyka jest to jakiegoś rodzaju hobby, siada na kolażówę i zasuwa po Wrocku. Ale takie siedzenie 2h na stacjonarnym? No chuy może strzelić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Patrz ile książek można przeczytać i filmów obejrzeć
5

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
BzykuDG
Patrz ile książek można przeczytać i filmów obejrzeć

przeważnie na cardio właśnie czytałem lub grałem na telefonie, ale ostatnio nawet nie mam chęci otworzyć książki, tylko pozostaje mi fon xD Co do jedzenia, hmm trzeba w głowie wszystko poukładać i tyle. Mogę zjeść inaczej niż zwykle, ale na pewno nie obeżrę się jak świnia xD Bo szkoda mojej pracy i nawet jak czuje mega ssanie, to nie myślę o podjadaniu, tylko tak ma być i mam przetrwać a szczerze? Na ten okres czuje się "bardzo dobrze"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
świetna forma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Z taka forma to mozw i w juniorach open namieszać zależy kto tam wyjdzie;) Przemo zdrowych i wesołych. Najwięcej tego zdrowia;) to nam k****sko potrzebne;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9836
haha nie wierzę żebym własną dupe na forum oglądał hehe :D Juniorka troche lipa że tego samego dnia ale łatwo się nie podam spróbujemy coś z tego wycisnąć :D Dzięki za miłe słówka co do formy staram się jak mogę świeta na pudełeczka nie mam zamiaru nic zjeść dodatkowo najem sie po starcie

ps Tak Tak to ja Grzegorz po sezonie ruszę z dziennikiem teraz jakoś by mnie to lekko rozpraszało i czasu tak nie ma wole się skupić na przygotowaniach


Zmieniony przez - TheFenix w dniu 2018-03-31 16:34:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
dupcia jak u niemowlaczka witamy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9836
bo to jeszcze młody tyłeczek :P ale w paski siedzi hehe nie mogę się doczekać aż to wykończymy i woda zejdzie i takie tam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium