SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
dmq92
Też się zgadzam, choć tematu tego sushi nie ogarniam zacofany jestem w insta


za niedługo pewno będziesz miał w diecie

nie no taki żart;) ale sushi fakt można dużo zjeśc i nie czuć się nażartym

A co do nandro i tescia, według mnie jak ktoś buduje i chce jeszcze zwięskzyć sporo masę to pewno lepszym rozwiązaniem bedzie przewaga tescia, ale np jak ktoś już ma wystarczająco masy i nie potrzebuje już budować a tylko poprawaić mankamenty to mniej tescia wiecej nandro się sprawdzi o ile dobrze się czuję na takim połączeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Ja mam wyjevne w to, mozna zmieniac zdanie ale nie co chwila...
Drażni mnie to (bede pisał bo wiadomo o kogo chodzi) że takiego Ładę nazywaja antybohaterem bo poza sezonem pije piwo,wódke, nie cwiczy i to nie jest autorytet, nazywają go "antybohaterem" a członkowie truebb za to są naprawdę godnymi do naśladowania :) Wydete brzuchy, zrosty, olej, ropa, tragiczne proporcje, omdlenia za sceną którymi sie chwalą i moglbym tu jeszcze wymieniać... no na prawde super... to prawdziwa kulturystyka i przykłady godne do naśladowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Jeszcze dodam że szanuje z ekipy tamtej najbardziej Adama bo jeszcze pokazuje że jest życie poza silownią i np do swoich defektów z brzuchem podchodzi z żartem i jest świadom że po prostu była lipa. A w niektórych filmikach jak coś bylo gadane przez innych to widać było ze nie do konca sie z tym zgadza lub nie zabierał glosu.
Reszta klapy na oczach


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2020-06-17 14:02:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1469
Mnie jeszcze śmieszy jescze stosunek do tzw.cheat meala. Najlepiej go nie robić wogole ze to nie jest balans itd itd. Ale uzywanie na codzien, pieczywa tostowego, dżemów, frytek, żelków, platkow slodkich, 30 tabl slodzika i 5 rodzaji sosow 0 itp.jest okej. To co to za roznica ze ktos raz w tygodniu zje cos bardziej przetworzonego i slodkiego raz na tydzien czy codziennie dodaje takiego dodatki wliczone w niby makro. Osobiscie oczywiscie nie mam nic do dodawania tych rzeczy do diety bo wiadomo ze to nic zlego ale z drugiej strony negowanie na sile osob, ktore cos tam czasem zjedza to nie ma dla mnie sensu wogole.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Czasem jak tak patrzę to ludzie się trochę zatracają w tym wszystkim. Próbują kropka z kropkę naśladować kogoś, zapominając o tym, że w socialach można się wykreować na kogo się chce i pokazywać tylko to "co przystoi". Racjonalny balans i indywidualne działanie we wszystkim to podstawa. Może trochę jestem hipokrytą, bo sam żyłem jak mnich kilka lat. Dopiero teraz pojąłem, że jak od czasu do czasu pozwolę sobie na lampkę wina czy kolację ze swoją, trochę luźniej podejdę do wszystkiego, ale dalej z głową, to efekty są te same, a komfort życia bez porównania. Ludzie za bardzo kombinują, jest hype na coś to od razu testują, a tak naprawdę prostota to klucz do wszystkiego
3

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
No bo ja to rozumiem tak, że jak ktoś po prostu ma tak "urozmaiconą" dietę o te tosty dzemy płatki itp to czit tak naprawdę zbędy, skoro na dzień masz takie a nie inne produkty. Więc jak dla mnie kwestia interpretacji. ;P
Po drugie jak masz okazję raz na jakiś czas czyt. urodziny wesele komunie to jak zjesz i nic się nie stanie, wątpię że ktoś z podopiecznych usłyszał że nie może zjeśc jak za pasem nie miał zawodów.

A kolejna rzecz gdyby chłopaki promowali tzw czity to potem co 2 by też tak robił, a tego pewno nie chcą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
Co do podejścia "100% albo nic", to ja akurat nigdy nie ukrywałem, że osobiście się z tym nie zgadzam, sam tak nie żyję, i też wiele toleruję u podopiecznych. Ale też nie potępiam innej drogi, mówię - każdy ma swój rozum. Choć to o czym wspominał Wojtek - krytykowanie kogoś, że żyje inaczej, podczas gdy mimo tego osiąga dużo więcej, to juz nie jest ok.
Ale nie chcę już kontynuować tego tematu, żeby nie wyglądało to tak, że zrobiło się kółko do obgadywania Jeszcze raz powtórzę - myślę że każdy wyciągnie coś dla siebie. A ile i co warto / nie warto, to już niech każdy sam sobie odpowie. Ja na pewno mimo wszystko szanuję ich za to co robią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
CZWÓRKI + DUPA 1

1. Prostowanie jednonóż
3x15 30kg

2. SQ do ławki smith
10x140 / 10x140 / 14x125 / 20x110

3. Odpychanie siedząc wąsko
4x12 240

4a. Prostowanie siedząc
4x12 75kg

4b. Bulgarian SQ
4x15

5. HT smith
8x150 / 8x150 / 12x135 / 15x120

6. Wyprosty na rzymskiej jednonóż
4x max

7. Przywodzenie
5x12 85kg

+ aero 20 min

Tymczasem dzisiaj poszły czwóreczki. Całkiem fajny trening, robiłem z kumplem poznanym na tej starej siłowni Siady i odpychanie ze sporym zapasem, ale łączona już nie bardzo Tam już czwórki paliły konkretnie. Dupa też fajnie weszła, hip thrustów już kilka miesięcy nie robiłem

Dupa jak dupa, nie zdążyła się jakoś zatłuścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Żebym taką na koniec redu miał jak Ty po tygodniu, Ty genetyku Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium