SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
prz1993
Jeśli tak będzie, to i może w końcu zaliczy się start

U mnie w dzienniku pisałeś że może się spotkamy w Sopocie na scenie więc cały czas o tym myślę :D
Dostać bęcki od takiego zawodnika to będzie sama przyjemność :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
Nie żartuj, za osiągnięcia sprzed kilku lat medalu nikt mi nie da A obecnie to sam wiesz, że mój poziom bardzo odbiega od tego co było w 2016 choćby. Liczę po prostu na znowu fajnie spędzony czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nie no, nie żartuję przecież :) zresztą sam zonaczysz jak podczas przygotowań będzie sie wszystko zmieniało :) ale to wiesz :) zreszta masz racje, tutaj chodzi o dobrą zabawę :) a mi o wyjście znów z cienia piwnicy i spróbowania się po raz kolejny na scenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Ty już Michał uwierz w siebie, bo progres zrobiles konkretny i naprawdę jest solidnie, nie ważne że z piwnicy ważne, że wygladasz naprawdę imponująco!


Zmieniony przez - truska45 w dniu 2020-01-05 18:09:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Paweł, tak jak pisaliśmy wczoraj :)
Wszyscy jedziemy na tyle na ile nas stać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
LEGS 2

1. SQ
5x12 120kg

2. Odpychanie od platformy
4x15

3a. Wyciskanie suwnica
4x20

3b. Prostowanie siedząc
4x25

4. Uginanie leżąc jednonóż
4x12

5a. Uginanie stojąc
4x15

5b. Wyprosty na ławce rzymskiej
4x20

6. HT jednonóż
5x max

+ aero 25 min

Jak pisałem, dzisiaj trening na S4. Siłownia całkiem spoko, ale akurat jeśli chodzi o nogi, to średnio mi się tam widzą treningi. Jedyny plus to chyba tylko to, że maszyny do prostowania i uginania chodzą jakoś lepiej, ale np suwnica imo jest słabsza, na maszynie do odpychania robiłem już dzisiaj całym stosem po 15 powtórzeń, i to dość lekko, nie ma hack maszyny, nic na tyłek, maszyny do przywodzenia czy odwodzenia. No średnio.
Ale trening wszedł bardzo fajnie. Zacząłem od siadów na safety barze, ale słabo mi się robiło. Może z tego względu, że ruch tu trochę bardziej przypomina fronty, a z moimi plecami i brzuchem ciężko było trzymać pozycję, i jakoś mnie chwiało. Więc po jednej serii przerzuciłem się na zwykłą sztangę, i zrobiłem jeszcze 4 serie. Dość spokojnie, siłowo bez większych problemów. No ale ciągle wolę nie szaleć z ciężarem. Dalej ta maszyna do odpychania. Weszło nieźle, no ale to już był cały stos. Potem suwnica i wyprosty - suwnica na oko, bo przełożenie zupełnie inne niż u mnie. Nieźle chodziła, no ale wolę moją. Za to wyprosty mega weszły. Podobnie uginanie, znacznie lepiej niż u nas. I dalej już takie kombinowanie z braku sprzętu

No zobaczymy, póki co mam mieszane uczucia co do tej siłki. Z plusów, to na pewno dużo hammerów na klatkę, barki, plecy, i to oryginalny hammer strength. Sporo tez znajomych, dzisiaj to spotkałem tam chyba więcej kumpli niż widzę na co dzień u siebie Ale poziom wytrenowania tych osób tak samo żenujący jak u mnie. Jedyna dobrze wyglądająca osoba, to trener Czaruś, mój podopieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja ostatnio też chciałem zmienić siłownię, pochodziłem kilka razy gdzie indziej, niby super, bo jarałem się fajnymi maszynami których nie miałem dotychczas, ale po czasie stwierdziłem że wracam na stare śmieci, bo ta maszyna jakoś dziwnie chodzi, inna z kolei zdezelowana xd jednak jak ktoś trenuje długo na jednej pace to potem ciężko się przestawić.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
A ja tam lubie od czasu do czasu zmienić na moment siłownie, by taką świeżość poczuć znowu

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dzięki a ja to co
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium