SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Gratulacje dla trenera zawodników i oczywiście kobiety!

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Ale US akurat piękniejszy to on prędko nie będzie. Od dzisiaj się czuję, jakbym się wybudzil z pięknego snu, i wrócił do szarej rzeczywistości. Po północy powrót, a o 6 już podróż do Otwocka... Ale ten weekend był piękny, i wspomnienia zostaną, niezależnie od tego jak wszystko się teraz potoczy.
To były najlepsze zawody na jakich byłem, czy jako zawodnik czy jako trener. Jadąc tam, miałem 3 małe cele - żeby Sylwia była z siebie zadowolona, i nie straciła motywacji do dalszych startów, żeby Paweł wygrał (choć szczerze wiedziałem, że to będzie mega ciężkie, skoro Okoniowi udało się wejść w 80tke), i żeby Rutek miał taką formę, o jakiej nie myślał Wiadomo, każdy mój zawodnik był bardzo ważny, i do każdego przykładem się jak mogłem, ale te osoby były jednak dla mnie w pewien sposób wyjątkowe. Akurat właśnie Paweł i Łukasz najbardziej mi pomogli, gdy jakiś czas temu miałem najgorszy okres. Poza tym Pawła od dawna traktowalem jak przyjaciela, mimo że dopiero pierwszy raz było nam dane się spotkać na żywo. I w ogóle - cała nasza siódemka, plus oczywiście osoby nam towarzyszące, jak Kondziu, Mariusz Sygnowski, czyli w sumie kolejni moi podopieczni - tworzylismy tak zgrany zespół, że miałem wrażenie, że jestem wśród samych kumpli, którzy znają się całe życie. To jest coś pięknego, i cenniejszego niż wszystkie medale





Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2019-07-15 18:27:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Gratulacje, Przemek- przede wszystkim takich przyjaciół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Panowie jakby co nie jestem anaalfabeta :), Przemek jeszcze raz z całego serca nasza czwórka Ci dziękuje, zrobię ile mogę żeby weekend równie dobrze wypadł i sprawić nam znów powodod do dumy i radości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Przyznaj się Paweł, że byłeś po browarach już, a nie się tlumaczysz, hehe. Gratki Przemo, ja już ten uśmiech widziałem na fotce z piątku, że to szczera radość nie przyslonieta tym zabiegiem itp. Teraz czas na Ciebie i pójdzie tak samo dobrze jak całej ekipie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
super gratulacje dla trenera i zawodników
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Przemo trzymamy kciuki!

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Dziękuję bardzo każdemu
Na razie wieści nie są za ciekawe. Na start dostałem 3 antybiotyki, z czego po 2 tyg jeden może wylecieć, i wejdą 2 kolejne. Mam nastawić się niestety na długie leżenie, bo potrzebne jest długie leczenie antybiotykami dozylnie... Póki będą stany zapalne, nie można zrobić operacji. A ten odcinek piersiowy jest w takim stanie, że od jutra będę musiał chodzić w gorsecie, bo boją się, że to się rozsypie... Fajnie ze chociaż powiedzieli, że jak będę czuł się gorzej psychicznie, to dadzą mi mocniejsze psychotropy niż te antydepresanty które biorę

Tak żeby za smutno tu nie było, to lapcie coś lepszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Jesteś w dobrych rękach w końcu ok takich przygodach. Musisz to przerwać potem już będzie tylko lepiej. Trzymaj się tam!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium