SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3417877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dobrze ze sedziowie nie patrza na to kto co ile i jak, szkoda ze spoleczenstwo sie interesuje tym najbardziej i zazdrosne wypierdki, gdybym bil tyle to tez bym tak wygladal, gdybys nie bil to bys byl zdrowy i takie pyerdolenie w kółko ludzi którzy jedyne pojecie jakie maja to jak posmarowac bułkę masłem

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Mnie tez zawsze bardzo motywujesz, szczegolnie jak mi sie odezwa plecy i teraz cos nowego- kolano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Co do treningu nóg to się zgadzam w 100% ich nie idzie lekko zrobić, sam się czasami wk***.. jak za szybko serie skończę bo strach banie ogarnie przed kolejnym powtórzeniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Przemo za chwilę wybierasz się na Sopot,więc spakuj lepiej kalesony, ciepłe rzeczy i najlepiej dobrą kurtkę przeciwdeszczową,bo pizga złem u nas w 3city dziś strasznie,a ma być ponoć taki chvjowy cały tydzień Miałem straszną bekę z niektórych Openerowiczów,jakie stylów przygotwali na wyjazd,ale pogoda szybko ich zweryfikowała i nie było lansu w krótkich spodenkach i koszulkach hehe
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Cicho, pogodynka pokazuje, że będzie 22-23 stopnie i lekkie zachmurzenie :< Oby

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
Dla mnie to dobrze, bo na plaży i tak się nie pokażę z tym brzuchem, a w innych miejscach niż na plaży słońce mnie tylko wkvrwia Mogło by nie padać, ale pochmurnie jak najbardziej

Dzisiaj lekki pull, już na prawdę lżejszy. I tak sobie polecę do końca tygodnia. Opisywać nie będę już tych treningów, nie ma sensu. Mam tylko nadzieję, że po piątkowym treningu w Sopocie będzie co opisywać

105,5kg na czczo, MK robi jednak robotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Twój brzuch i tak obecnie lepszy od mojego ulanego
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Cayek
Twój brzuch i tak obecnie lepszy od mojego ulanego

Ty robisz masę jak Lee Priest xD
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium