SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
Dzięki Mati Ale ta klatka to luzik, tyle tych stanów zapalnych miałem w życiu, że to nic nowego Cieszę się wręcz, że okazało się, że to to. Na razie jakieś 60ml udało się ściągnąć, i już jest dużo lepiej. Ból zniknął, wygląd też powoli wraca do normy. Kilka dni jeszcze zabawy będzie, ale odwale i z głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
masz jakieś foty Przemo jak to wygląda??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
Teraz już sporo ropy zeszło, i na zdjęciu nie będzie to aż tak źle wyglądało. Mogłem zrobić na początku...
Tylko od wczoraj coś już ropa nie chce schodzić, a czuje, że dalej tam siedzi, bo cyc dalej jest gorący, zaczerwienione, twardy i spuchniety... Ciężka sprawa, zawsze łatwiej to szło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
Wcale nie musisz mieć już takiej ilości ropy, że Ci wyjdzie przez strzykawkę, mogłeś już ściągnąć wszystko co się da a pozostał po prostu stan zapalny, w teorii do 6 dni możesz mieć właśnie obrzęk, podwyższoną ciepłotę itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
jakoś nie moge sobie tego wyobrazić jak mozna samemu ściagać sobie rope
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Przemo sorry za spam, ale mam podobny problem, oba uda spuchnięte w miejscu iniekcji, ale tylko spuchnięte, nie jest gorące ani czerwone, boli tylko przy mocnym ucisku, gorączki nie mam dobrze się czuję, spróbować coś odciągnąć? czy zarzucić jakieś przeciwzapalne, i smarować altacetem? dziś mija 8 dzień od iniekcji :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185
rutkow
jakoś nie moge sobie tego wyobrazić jak mozna samemu ściagać sobie rope


Nic strasznego Widok samej ropy niezbyt zachęcający ale gorsze rzeczy się widziało/robiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
BroStyle
Wcale nie musisz mieć już takiej ilości ropy, że Ci wyjdzie przez strzykawkę, mogłeś już ściągnąć wszystko co się da a pozostał po prostu stan zapalny, w teorii do 6 dni możesz mieć właśnie obrzęk, podwyższoną ciepłotę itp

W sumie jakby tak było, to mega No zobaczymy, póki co antybiotyk skończę chociaż. Dzisiaj też fizjo zrobi mi lekki drenaż. Chciałem od czwartku jakoś już wrócić na siłkę, no ale chyba ciężko będzie. A póki stan zapalny nie zejdzie, nawet nie zamierzam próbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
przemko15
Przemo sorry za spam, ale mam podobny problem, oba uda spuchnięte w miejscu iniekcji, ale tylko spuchnięte, nie jest gorące ani czerwone, boli tylko przy mocnym ucisku, gorączki nie mam dobrze się czuję, spróbować coś odciągnąć? czy zarzucić jakieś przeciwzapalne, i smarować altacetem? dziś mija 8 dzień od iniekcji :/

Raczej ropy nie ma, jak nie masz gorączki i miejsce nie jest zaczerwienione ani ciepłe. Trzeba było od razu wrzucić naproxen i do tego jakaś maść przeciwzapalna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium