SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3416978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Pewnie, ze tak. Ja po zawodach planuje 2 dni lezec do gory nogami, dla mnie to i tak sporo, ale potrzebuje po prostu sie 'odchamic'
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
prz1993
Poza tym no umówmy się - ile da się zbudować na tym co lecę? Większość to pewnie efekt wypełnienia glikogenem. Po Sopocie już chcę uderzyć konkretniej.
I jeszcze jak ktoś ma zamiar pisać "przecież możesz trzymać michę i ćwiczyć w tym Sopocie, 100% albo nic..." itp. Mogę, ale nie chcę. Potrzebuję od czasu do czasu 100% resetu, i to mi się nie zmieni. Piszcie co chcecie, że słabe podejście, że nie zrobię progresu jak Marian... Ja i tak robię po swojemu.




Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2018-05-24 16:39:47


I właśnie to jest kvrwa to!
Można zapyerdalać 365 dni w roku na 100%
Można cały rok trzymać michę i nie podjadać, można robić mega progress ale powiedzmy sobie szczerze i to tak całkiem co potem z tego wszystkiego będziesz miał ? Skoro na każdym kroku sobie wszystkiego będziesz odmawiał bo "forma" - miałeś okazję się przekonać ja zresztą też, że nie wiele trzeba aby szarpnąć na swoje zdrowie leżąc tyle czasu w szpitalu


Żeby nie było nie mam nic do osób jak Dawid, Marian, Luki itp itd którzy tą miskę trzymają 365 dni w roku i robią mega progress szacun dla was bo jesteście na pewno motywacją dla nie jednej osoby tutaj.

Zmieniony przez - lasican1 w dniu 5/24/2018 5:36:11 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
moze 'co z tego bedziesz mial' to zbyt mocne, bo w koncu kazdy robi co chce i mozna odbic pileczke, a co bedziesz mial z cheatowania... do czego daze. To i to, czy trzymanie michy i bycie 'stricte' w diecie czy cheatowanie raz na jakis czas, badz cesto daje nam to samo - wspomnienia, a jakie kto bedzie mial i czy bedzie zalowal, to w sumie sie tego nie dowiemy, bo nikt tak do konca sie nie przyzna
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869925
No dokładnie! Oczywiście ja tak samo - szacunek ogromny, bo niewielu tak potrafi, ale to nie dla mnie. Chcę mieć co wspominać, coś poza siłownią. I wiem, że z tego wyjazdu będziemy wszyscy mieli mega wspomnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
No może trochę zbyt odważnie napisane Ale wiadomo co chciałem przekazać.

@Przemek
O ile będziemy cokolwiek pamiętać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
zastanawiam sie nad zakupem biletow , co prawda w formie nie bede takiej jak wy po redu, no , ale popic moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Coś tam będziemy...

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Dejwikkk
jak Ty do Egiptu kuraka mrozonego powiozles


Haha powiem ci zdalo by sie bo hvjowego mieli;) michy tam nie bylo. 7kg przywiozlem nadbagazu. Ale jakbym np poszalal jak Przemo rok temu nad morzem to kvrwa z 15kg xD

Łukasz ale ja wcale nie gonue 365dni w roku z pojemniki;) byky wakacje byl weekedn w górach były święta byl brak pojemników znowu bez przesady;) ale tez nie pod korek tylko umiar.
Jednak rozumiem o co ci chodiz...chyba

Ale jak Dawid napisał kazdy potem ma jakieś wspomnienia i przeżycia. Ten sezon mi tyle ich dal ze nawet jakbym musial leciex caly rok 100% micha teraz bym tego nie zalowal;)

A na Spocie spokojnie możecie szaleć, ja mam wczasy ale od 19 lipca;)
Wiec trochę sie zazebimy xD haha

No i jeszcze 2 wesela 2 dniowe. Ale ide z pojemnikami haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Nie no Marian w Twoim przypadku doskonale Cię rozumiem Ja też nie mówię żeby cheatować pod korek :D chociaż tak najlepiej
A co do Twoich wspomnień no w tym roku nikt Ci ich nie zabierze to zdecydowanie był i jest Twój rok oby kolejne były równie owocne jak te bo zasługujesz swoją ciężką pracą na dużo więcej If u know what i mean
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium