SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Przemo progres gołym okiem widać;) i to jest najważniejsze ze zarazem przy pracy nad poprawa zdrowia;) jeśli chodzi o moje zdanie i twojej kat tez wlasie szedlbym w npc tam limit masz juz fajny. A jednka Ciebie klasyk kreci i masz do tego sylwetkę;) nie zapomnaj o Sywli ze jak bedzie waga ciężka to wyrzuci cie z.domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
O nią to ja się nie martwię, też jej powiedziałem że jak na masie przekroczy 65 to koniec z nami No ale nie powiem, zawsze jarały mnie te estetyczne sylwetki, i choć sam nie mam idealnie klasycznej, to bardziej siebie widzę w klasyku niż w ciężkiej. Do końca roku na pewno muszę dalej poprawiać łapy, jeszcze ciut nogi, żeby talia wyglądała optycznie na większą, i trochę chciałbym szerokość pleców. Jak się uda, powinno być ok na scenie przy tych 96kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
Damian 4 na PCA. Nie jest źle, ale ta forma to jeszcze nie to co bym chciał.
Fajnie że wygrał Adam Suker, wygrał tez mój były kumpel z siłki Mateusz Adamczyk. Jedynie liczyłem, że Mariusz Tomczuk będzie pierwszy, no ale nie wiedziałem że Burdzy wychodzi A wyglądał fenomenalnie, ciągle jestem pod wrażeniem tego jak ogarnął talię... Open zasłużone dla niego. Największa niespodzianka chyba, to dalekie miejsce Marcina Pulika w klasyku. Tu szczerze liczyłem, że będzie walka z Bomertem o Złoto, a jednak Bomert znowu nie miał konkurencji Mega talent, on serio może dużo osiągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Bomert nie zdziwie sie jak j**nie na Birmingham klasyka, swietna sylwekta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
Chcialbym. On jest trochę taki drugi Marian - niesamowicie skromny, swój chłopak, który potrafi ciężko zapieprzać. Jedynie gen jakieś 10x lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
ja widziałem Burdzego podczas swojego ostatniego treningu przed Frey-em i powiem miazga myślę że to Jego życiówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
prz1993
Chcialbym. On jest trochę taki drugi Marian - niesamowicie skromny, swój chłopak, który potrafi ciężko zapieprzać. Jedynie gen jakieś 10x lepszy


Bomert klasa sama w sobie;) a jego genem bym nie pogardzil:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No niestety forma nie była taką jaką byśmy chcieli ale wyżej i tak bym nie był bo pierwsza trójka była sporo cięższa.

Bomert na żywo wyglądał świetnie,zreszta już w Bydgoszczy wyglądał super. I ten jego tekst że forma lipna a dupa cała w prążkach

No paru dobrych chłopaków było Adam,Tomczuk,Burdzy. Na widowni widziałem Szymka Łade,Emila Kaleńskiego no i Lukiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bomert obecnie zdecydowanie najlepszy klasyk w pl. W Bydgoszczy nie wiem kto robił większe wrażenie(mimo ze sylwetki zupełnie inne) bomert czy suker:p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Przecież, nie będzie mówił że mam forme zayejbistą i jestem najlepszy Dobrze, że jest skromny


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2018-05-06 06:47:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium