SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870186
To tylko przykładowy link, nawet nie wiem skąd ta aukcja. To nie takie hop siup w moim przypadku. Musiałbym się przeprowadzić na wioskę, gdzie nie mieszkam od prawie 7 lat. Zabrać w zasadzie całe życie z Wawy. A znaleźć coś do kupienia w tamtych okolicach będzie też dużo ciężej niż w Wawie. Tylko tu nie mam miejsca, na wiosce tak. A gdzie mieszkam obecnie jest dla mnie bez znaczenia, chodzi jedynie o miejsce do ćwiczeń. No nie mam pojęcia co robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
prz1993


To Ci powiem, że nawet się nie zastanawiaj, bo to jak za darmo teraz.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja wczoraj na allegro zamówiłem gumy oporowe z dwóch różnych miejsc i 2x anulacja - "bo im źle system działa i nie aktualizuje stanów"
czekam na 3 dostawcę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Gospodarka musi j**nac tak zostalo to zaplanoawen ,gonitwa byla maksywalan musieli to wyhamowac.Siosra mieszka pod LA zero spinki tam jest jedynie co to bron wykupja na potege.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Apropo tej suwnicy o której Wiktor pisał. Pochwalę się sprzętem, który mój tata zlecił swojemu znajomemu spawaczowi jakieś 15 lat temu. Z tego co mówił na tamte lata wyszło go to trochę ponad 1 tys. zł(materiały + robocizna). A ten sprzęd do dziś leży na strychu w tym samym miejscu. Teraz jak w tej kwarantannie przyjechałem do rodziców na wieś, bo mam tu więcej sprzętu to odkurzyłem tą suwnicę i całkiem nieźle przetyrałem nogi (robiąc jednonóż z racji, że nie mam wystarczająco obciążenia na obie nogi. Także jak się ma narzędzia i potrafi spawać to można zmontować wszystko.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870186
BARKI + DWÓJKI

0. Unoszenie bokiem maszyna
3x15 3s faza neg

1. Wyciskanie z klatki siedząc
6x125 / 8x112,5 / 10x100

2. Wyciskanie hammer barki
8x120 / 9x107,5 / 8x107,5 / 10x95

3. Unoszenie bokiem
9x28 / 13x24 / 13x24 / 15x20

4a. Unoszenie bokiem maszyna
3x12

4b. Unoszenie w opadzie
3x12 5kg

5. Uginanie leżąć jednonóż
5x5 55kg + 12x45kg

6. Uginanie stojąc
4x8 + DS 32,5kg

7. Uginanie leżąc
3x10 + RP 72,5kg

8. Ławka rzymska
3x12 3s faza neg 10kg

+ aero 20 min

Dzisiaj trochę lepszy trening, choć powoli chyba zaczyna się przemęczenie. Siłowo progresuję bez zmian, bo znowu udało się dodać 5kg, ale czuję się już obolały, zmęczony, do tego od kilku dni mam dziwne zawroty głowy. Pierwszy raz miałem na trneingu, więc myślałem że cukier spadł, albo zwykłe zmęczenie, ale powtarzało się to też w ciągu dnia. No i co raz bardziej się zastanawiam, czy by nie zacząć szybciej redukcji. No ale to zobaczymy.
Wycisk dzisiaj dosłownie na styk. Jeszcze zayebałem o stojaki w 5 powtórzeniu, i 6te już ledwo ledwo, ale Krzychu mówił że nie pomógł i sam docisnałem. Maszyna fajnie weszła jak zawsze. Potem lekko pozmieniałem ćwiczenia, pobawiłem się jeszcze inną maszyną, bo są 2 różne do unoszenia na boki. No ogólnie bardzo spoko Dwójki już dzisiaj dobrze zaplanowane, ciężary dobrane idealnie. Zaorane konkretnie. A na zakończenie posiedziałem sobie czekając, aż policja zawinie się spod siłowni, bo tak sobie się rozwalili i stali z pół godziny... Masakra co tu się wyprawia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Kto by pomyślał, że policja będzie ścigać biednych pakierów

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Po całym tym wirusie już do psiarni całkiem chętnych nie będzie, przez to jakich blaznow z siebie robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870186
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
truska45
Po całym tym wirusie już do psiarni całkiem chętnych nie będzie, przez to jakich blaznow z siebie robią


Paweł rozmawiałem ze znajomym to tam nie jest kolorowo. Myślisz że oni jeżdżą i robią blaznow z siebie bo chcą? Mają wytyczne, w radiowozach GPS, kamery i kontroli oni mają więcej w ciagu dnia niż sami wykonują. Maja miejsca do kontrolowania to muszą to zrobić koniec kropka. Przecież gdyby mieli możliwość to mieli by to wszystko w pompie i siedzieli zbunkrowani na komisariacie. Oczywiście znajdą się idioci ale uwierz że 80% to normalni ludzie. Czyli tak jak wszedzie. A tak poza tym na 15 osobowy komisariat u mnie dostali 3 maski ochronne i 100 ml płynu dezynfekujacego do podziału na 15 osób:p
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium