SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TeST "VenOm 3.0+" (najnowsza wersja)ReDuKcJa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez PePoNeNt z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1770
Witajcie.
Dzisiaj zaczynam test venoma 3.0+, który jest teraz dostępny prawie tylko w najnowszej wersji( czyt. słabszy )
Zakupiłem go na allegro za 120zł 84 caps.Biore go po 2 tabsy do śniadania.Zastosowana dieta przy redukcji low carb do 60ww dziennie.
Dzień 1 Poniedziałek.
Wstałem ok 10 byłem zaspany jak H** zjadłem resztki z niedzieli na śniadanie czyli jakies 200g pieczonego cyca wypiłem venoma i czekałem aż zacznie działać.
10.40 jeszcze jestem dalej zaspany co do pobudzenia taki o a tu robota czeka malowanie ogrodzenia.
+ napewno jest to ze głodu nie czułem i mi sie jesc nie chce do teraz.
15.30 jest teraz kończe pisać tego arta i ide ćwiczyć bo jeszcze czeka malowanie
Czuć nie czuje by się coś z bytnio zemna działo jakies napady lękkowe czy coś w tym stylu ogolnie jest OK. Przetrzymam ten tydzień na 2 caps jeśli efekty nie beda zadowalające zwiększe do 3 na dobe zobaczymy może mnie pier*****e konkretnie w tedy co stary venom
Wynik redukcji zdjęcia i cała reszta dopiero na koniec cyklu
Pozdrawiam wszystkich tutaj zgromadzonych.
SFD łączmy się

Nie Napinaj Się STARY Bo ZJEDZĄ CIĘ KOMARY!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 18684 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117415
jedz na czczo to szybciej zadziała
jak sadzisz ze za slabo to bierz wieksza porcje ale stopniowo testuj, po 3, jak jeszcze bedzie slabo to 4kap na porcje
i pamietaj - nie oceniaj dnia przed zachodem slonca , tu doslownie

kiedys kolega jadł ta hardcorową opcje venoma i smial sie ze 2kap na niego nie dzialaja wcale, wzial trzecią i nie spał do 7mej rano :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 10815 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59538
na czczo? nie szkoda zoladka?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1770
no to z tym "nie chwal dnia przed zachodem słońca" to napisałem, że wybadam to
twoja porada sie przyda napewno ;p
a o co chodzi z tym "nie szkoda żołądka" ?;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 10815 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59538
mi zawsze odradzali branie spalaczy na pusty zoladek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19088
fajnie fajnie, ale to nie wygląda tak jak powinno - nie ma dawkowania, diety i treningu, nie widzę tego w pierwszym poście no chyba, że mam problemy ze wzrokiem..

cuś życzę udanej redukcji, bo sam przez to przechodzę - zdecydowanie wolę masować

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 18684 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117415
wali po zoladku
dla niektorych nierealne na czczo
wizyta "na szybko" w toalecie jak wrazliwy zoladek i nie przyjmie

ale reza maksymalnie jak za słabe wrazenia to trzeba sobie wzmocnic

posiłek spowalnia wchlanianie i odzywka po nim nie daje takiego kopa jak na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 22971 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 91855
zależy też jakie substancje walimy przykladowo clenburena teraz z rana bralem dluzszy okres i bylo oks, a ja wyczulony jestem, venom bez wkladki tez moze wcale nie podrazniac, ale tu nie ma wlasciwie co dywagowac tylko sprawdzic i wg uznania sobie dopasowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
pepe jak niema dawkowania ed rano przez 1 tydzień 2 caps.
co do treningu nie bede sie rozpisywał kto wie jak bo po co to jest test venoma i ocenimy efekt końcowy wierz mi mam dobry trening
co do diety jeśli tak bardzo bardzo chcesz jutro ci napisze co jadłem i ocenisz czy jest czy nie
pzdr. (pff)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
przyjdzie Banan i temat poleci, zobaczysz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką odzywke wybrac

Następny temat

Insulin Gain... Czy ktos to stosował?

WPC zestaw